The Body Shop

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2015. szeptember 18.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek

A világ távoli pontjairól összegyűjtött három különlegesen erős magolajat vegyítettünk – fekete köménymag-olajat Egyiptomból, kaméliamag-olajat Kínából és csipkebogyómag-olajat Chiléből –, és hideg préseléssel őriztük meg a bennük rejlő revitalizáló erőt. Ez a nappali arckrém bőrtökéletesítő micro-gyöngyöket tartalmaz, így az arcbőrödet ragyogóvá, selymes tapintásúvá teszi. Láthatóan csökkenti az öregedés jeleit, hidratált és revitalizált arcbőrt hagy maga után.

• Tápláló nappali arckrém mindennapos használatra 3 értékes magolajjal a világ távoli pontjairól, hogy arcbőröd új életre keljen
  • A magolajakat hidegen préseljük, hogy megőrizzük revitalizáló hatásukat
  • Könnyed és nem hagy zsíros érzetet maga után
  • Az öregedés jelei láthatóan csökkennek akár már négy hét használat után – a ráncok halványabbnak tűnnek, a bőr puhábbnak és rugalmasabbnak látszik.

zsazsa9

2021. június 1.

Egyáltalán nem érzékeny a bőröm, nagyon kevés dolog van, ami problémát okoz, ez a krém mégis úgy csípte a szemkörnyékemet, hogy egyből le kellett mosnom. Az arcom többi részén se volt kellemes a viselete, egyáltalán nem éreztem, hogy annyira hidratált/táplált volna a krém. Hálistennek csak termékmintát próbáltam, így nem kellett egy egész tégelyt kidobni, de senkinek nem ajánlanám. Nekem a szaga se tetszett, és most látom az összetevők között, hogy szilikon is van benne, fényvédő viszont semmi. Komplexebb, rétegzős rutinokban tapasztalatom szerint a szilikon nem jó barát, hajlamos kukacosodni, már pedig e fölé egy réteg tuti, hogy kelleni fog, bármilyen rutint is követ az illető - a fényvédő!
Ennyi pénzért szerintem sokkal jobb krémeket lehet kapni, ha szétnéz az ember. Arcápolás terén nem biztos, hogy a The Body Shopban bíznék meg a leginkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 1.

balkri

2019. március 31.

Ez egy nagyon jó hidratáló krém. Felületi Vízhiányos bőrömnek remek, ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 31.

Ez egy nagyon jó hidratáló krém. Felületi Vízhiányos bőrömnek remek, ajánlom!

tothnono

2018. február 11.

Nagyon tetszik, hogy zselés-géles állaga van. Reggel és este is használom, esténként picit többet kenek fel belőle, ilyenkor hagy maga után egy vékony kis géles felületet a szemem alatt ami nem szívódik fel 100%-osan, de estére nem zavar. A pici ráncaimon nem változat, a karikákat talán minimálisan világosítja rendszeres használat mellett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

Timitami

2018. január 30.

Isteni őszies illata van, nekem nagyon tetszik, és ha felkenem az arcomra, az orrom még kb. fél órán át érzi. Érezém én szívesen egész nap :-) Könnyen felvihető bézs színű krémecske ez, amitől igazán puha lesz a bőr, de tényleg igazán. Nekem enyhe melegérzete van a bőrömnek, ha ezt kenem fel, főleg akkor, ha az Olis of life szérumolajat teszem alá. Ez nem kellemetlen érzés, hanem jó, ellenállóbbnak érzem/tűnik az arcom. De lehetséges, hogy ez a szérum hatása, nem tudom, mert egyelőre együtt használom a szérumolajat és ezt a krémet. Szép a bőrkép tőle, remek a hidratálóképessége, csupa jót tudok róla elmondani. Arról még nem tudok beszámolni, hogy hosszabb távú használata mit okoz, de bőséges mintát kaptam ebből a márkaboltban, jópár napja használom, és most már biztos, hogy az év hátralevő időszakában ezt fogom használni. Vagyis veszek egy tégely Oils of life nappali krémet, mert látom és érzem, hogy jót tesz a bőrömnek. Azt írják róla, hogy nem marad zsíros tőle a bőr. Nos valóban nem fénylik tőle az arcom, de ha reggeli felkenés után napközben hozzáérek az ujjammal az arcomhoz, akkor azt tapasztalom, hogy nagyon enyhén csúszos a bőr. Lehetséges, hogy az alatta lévő szérum miatt olajos tapintású, nem tudom. Mindenestre csak nagyon enyhén csúszós, mint a selyem, és ez délutánra elmúlik, nekem úgy 14-16 óra körül. Úgyhogy nem tudom, smink alá jó-e, de engem ez nem is érdekel, mert nem használok alapozót, pirósítót, csak egy kis rúzst és szemceruzát. Nekem a külleme, tégelye, dekorációja, színe is tetszik, éppen olyan őszies, mint az illata, ami valóban magok olajának illatát adja vissza. Úgy, ahogy van, szinte kívánkozik ősszel. Egyelőre 5 csillag, hosszabb távú használatról majd később számolok be. 2017. október 25.

Némileg változott a véleményem azután, hogy csak nem elhasználtam egy tégellyel belőle. Sajnos csak 3 hónapra volt elegendő, mert bár az üzletben azt mondták, egy borsónyi elég belőle, ez nálam nem vált be, én két borsónyival voltam elégedett. Mivel em haszálok alapozót, fontos, hogy a natúr bőrkép szép legyen, és ehhez kellettt a 2 borsónyi adag. Ezért fogyott el 3 hónap alatt. Amúgy valamelyest hozza azt, amit ígér látványra, de nekem pl. a Loccitane Divine arckrémjétől, ami ugyan 3-szor ennyibe kerül, szóval attól lesz rugalmas és puha a bőröm, nem ettől a TBS krémtől. Persze ez is puhít, de nem feltünően. Szóval a kezdeti örömködésem így a tégely végére némileg alább hagyott, bár el kell mondanom, egynek jó volt és a bőrkép a sok krémtől egész nap szép volt, de ez csak látvány, ami persze nem utolsó dolog, de a bőrömön olyan sok pozitívomot nem okozott. Yves Rocher krémek, amelyek akciókkal fele ennyibe kerülnek, többet javítanak a bőrömön. Én ezt a TBS-t némileg túlárazottnak tartom, vagy ha ennyibe kerül, akkor jobban kellene a bőr állapotán javítania - nemcsak a bőrképen. Szívem szerint 3,5 csillagot adnék neki, mert a közepesnél jobb, de nem nagyon-nagyon jó, csak jó. Nagylelkűségből adok neki 4-et. Amúgy az enyémnél (45 vagyok) fiatalabb bőrön valószínűleg többet tud, szóval le nem akarok róla beszéni senkit, mert nem rossz krém, csak az ajánlásához - ami szinte csodát ígér - képest rosszabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 30.

Panda90

2018. január 11.

3 hete használom és véleményem szerint egy nagyon kellemes, erős, de jó illatú termék, ami gyorsan beszívódik, könnyed és nem hagy zsíros, olajos érzetet maga után. Nem egy olcsó termék, de ár-érték arányban szerintem megéri. Mindennapi használat mellett, a bőröm sokkal puhább és egyenletesebb lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

tester

2017. október 10.

Csak annak ajánlom, aki szereti az erősebb illatú krémeket. Maximálisan elégedett vagyok vele, pihe-puha lesz tőle a bőröm. Nekem hamar beszívódik, így kb. 1-2 perc múlva már tudok rá sminkelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 10.

Marietta1977

2017. október 2.

Mintát kaptam belőle, legalább 3 alkalommal tudtam használni. Jellegzetes az illata, ami nem mindenkinek jön be.
De nagyon jól felszívódik, kellemes az állaga, és szerettem.
Jól táplálta az arcbőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 2.

De nagyon jól felszívódik, kellemes az állaga, és szerettem.
Jól táplálta az arcbőrömet.

nikolett

2017. augusztus 29.

Én ezt nagyban tutti, hogy nem venném meg. Egy kis mintám volt, kétszer használtam, de nem vettem észre változást sem azonnal, sem másnap reggelre. Kap egy négyest, kisimította az arcom, de lehet, hogy az meg csak amiatt történt, mert végre időben feküdtem le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Gerrardfan

2017. július 3.

Télen kerestem egy olyan krémet, amitől nem szakad le az arcom a nagy hidegben. Azóta ezt a krémet használom. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Már be is szereztem az utánpótlást. Eleinte az illata furcsa volt, nem tetszett annyira, de már megszerettem. Nagyon jól hidratálja a bőrömet, és még a nagy hidegben sem éreztem hogy húzódna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 3.

Katie

2017. május 1.

Tesztert kaptam belőle a legutóbbi vásárlásomhoz. Pici pattanások jelentek meg az arcomon, miután felkentem magamra. Lehet, hogy csak véletlen...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Glycine Soja (Soybean) Protein

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Octyldodecanol, Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Hydrogenated Polyisobutene, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Octyldodecanol, Olea Europaea (Olive) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Caprylyl Glycol, C13-14 Isoparaffin, Glycine Soja (Soybean) Protein, Nigella Sativa (Black Cumin) Seed Oil, Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, PEG-40 Stearate, Glyceryl Stearate, Sorbitan Tristearate, Laureth-7, Stearyl Alcohol
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-40 Stearate, Laureth-7, Stearyl Alcohol, Sodium Cocoyl Glutamate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum/Fragrance, Nigella Sativa (Black Cumin) Seed Oil, Linalool, Limonene, Geraniol, Citronellol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 14700
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzoic Acid, Sorbic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2