The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2017. november 23.

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"Világhírű olívaolajos testvajunk nagyon gyorsan beszívódik a bőrbe és biztosítja az éjjel-nappali hidratálást."

• 24 órás hidratálás
  • enyhén gyümölcsös illat
  • Közösségi Kereskedelemből származó olívaolajjal Olaszországból

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

purity

2022. június 16.

Szeretem az illatát, kifejezetten kellemes, és visszafogott. Elég gyorsan beszívódik, de a száraz bőrrel csodát nem tett. Összességében elégedett vagy vele, de nem biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 16.

narancsdzsem

2022. január 5.

Zöldséges illatú, de nem ugyanolyan, mint a tusfürdője, Kevésbé fincsi.
Lassabban szívódik be, mint a shea vajas, de legalább hidratál.
Szerintem Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 5.

Zöldséges illatú, de nem ugyanolyan, mint a tusfürdője, Kevésbé fincsi.
Lassabban szívódik be, mint a shea vajas, de legalább hidratál.
Szerintem Nem veszem újra.

wildrose

2021. szeptember 17.

Nagyon kellemes, friss, diszkrét illatú testvaj, a márka többi testvajához képest elég könnyű állagú, gyorsan és maradéktalanul felszívódik és csodásan táplálja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Darjeeling

2021. április 22.

Kis tégellyel vettem, mert a gyümölcsillatúak túl tolakodónak bizonyultak.Első használatra a kerti munkától cserepes kézfejemet is szuper simává és puhává alakította, nagyon jó termék.Magas parabéntartalma miatt csak lábszárra és kézfejre használom, erre viszont kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 22.

eveshepherd

2020. november 8.

Amikor nem vágyom az erőteljes illatokra, akkor előkerül ez a testvaj, mert ennek visszafogott, kellemes illata van. Ugyanúgy hidratál és könnyen beszívódik, mint a többi TBS testvaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 8.

Missbogarkaaa

2020. június 24.

Summer Sale alkalmával sikerült megszereznem ebből egy 400 ml-es kiszerelést 50 %-al olcsobban.Kicsi tanakodtam előtte,hogy nyárra megmerjem-e venni,mert előtte a mangósat használtam és az ugye egy elág sűrű,lassan beszívódó krém,de nem bántam meg.Ez a krém sokkal "vizenyősebb" ,gyorsabban beszívódik és nem is hagy olyan krém réteget maga után a bőrön,mint a mangós( ami amúgy nagyon szuper,de inkább télen).Illatát tekintve semmi extra,én úgy mondanám hogy " krém" illata van.Hatását tekintve teljesen elégedett vagyok,ez a krém is olyan,hogy napokig hidratált marad tőle az extra száraz bőrőm,én nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel is,csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

fomnaba

2020. február 7.

Ajándekba kaptam anyósomtól karácsonyra és nagyon örültem neki. Kb 2 hét után iszonyú pattanásos lett az arcom. Pint akkor kezdtem el használni az Yves Rocher micellás vizét, biztos voltam benne, hogy attól. Aztán a téli testápolós rutinból kihagytam az arcom és pattanás volt nincs. Ja, és ne úgy képzeljétek, hogy 1-2 volt, tele volt az orcán, homlokom, állam, iszonyú volt. Emiatt egy csillag, megha a lábamra és könyökömre tudom is kenni. Hasznaltam eddig kb. 10 ilyen márkájú testvajat, eddig ez az 1okozott ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 7.

PaNel95

2019. július 21.

Az illata alapján ezt választottam. Nagyon tetszik, hogy ilyen natúr, visszafogott, természetes illata van.
Az állaga kicsit folyékonyabb, mint némelyik másik testvajnak a márkától, de így is tökéletes hidratáltságot ad. Nekem gyors beszívódott és nem éreztem, hogy ragacsos réteg lenne rajtam.
Teljesen elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Teljesen elégedett vagyok vele!

Katarzis

2018. június 15.

Nagyon szeretem a tiszta zöld illatát. Könnyen beszívódik, jól hidratál. Jó érzés használni, különösen nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

sundisznocska

2017. november 17.

Csodálatos lesz tőle az extrémen száraz bőr is, bár az illata nem a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 17.

Csodálatos lesz tőle az extrémen száraz bőr is, bár az illata nem a kedvencem.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0