The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2017. november 23.

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"Világhírű olívaolajos testvajunk nagyon gyorsan beszívódik a bőrbe és biztosítja az éjjel-nappali hidratálást."

• 24 órás hidratálás
  • enyhén gyümölcsös illat
  • Közösségi Kereskedelemből származó olívaolajjal Olaszországból

wildrose

2021. szeptember 17.

Nagyon kellemes, friss, diszkrét illatú testvaj, a márka többi testvajához képest elég könnyű állagú, gyorsan és maradéktalanul felszívódik és csodásan táplálja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. szeptember 17.

Darjeeling

2021. április 22.

Kis tégellyel vettem, mert a gyümölcsillatúak túl tolakodónak bizonyultak.Első használatra a kerti munkától cserepes kézfejemet is szuper simává és puhává alakította, nagyon jó termék.Magas parabéntartalma miatt csak lábszárra és kézfejre használom, erre viszont kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 22.

eveshepherd

2020. november 8.

Amikor nem vágyom az erőteljes illatokra, akkor előkerül ez a testvaj, mert ennek visszafogott, kellemes illata van. Ugyanúgy hidratál és könnyen beszívódik, mint a többi TBS testvaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 8.

Missbogarkaaa

2020. június 24.

Summer Sale alkalmával sikerült megszereznem ebből egy 400 ml-es kiszerelést 50 %-al olcsobban.Kicsi tanakodtam előtte,hogy nyárra megmerjem-e venni,mert előtte a mangósat használtam és az ugye egy elág sűrű,lassan beszívódó krém,de nem bántam meg.Ez a krém sokkal "vizenyősebb" ,gyorsabban beszívódik és nem is hagy olyan krém réteget maga után a bőrön,mint a mangós( ami amúgy nagyon szuper,de inkább télen).Illatát tekintve semmi extra,én úgy mondanám hogy " krém" illata van.Hatását tekintve teljesen elégedett vagyok,ez a krém is olyan,hogy napokig hidratált marad tőle az extra száraz bőrőm,én nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel is,csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

fomnaba

2020. február 7.

Ajándekba kaptam anyósomtól karácsonyra és nagyon örültem neki. Kb 2 hét után iszonyú pattanásos lett az arcom. Pint akkor kezdtem el használni az Yves Rocher micellás vizét, biztos voltam benne, hogy attól. Aztán a téli testápolós rutinból kihagytam az arcom és pattanás volt nincs. Ja, és ne úgy képzeljétek, hogy 1-2 volt, tele volt az orcán, homlokom, állam, iszonyú volt. Emiatt egy csillag, megha a lábamra és könyökömre tudom is kenni. Hasznaltam eddig kb. 10 ilyen márkájú testvajat, eddig ez az 1okozott ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

PaNel95

2019. július 21.

Az illata alapján ezt választottam. Nagyon tetszik, hogy ilyen natúr, visszafogott, természetes illata van.
Az állaga kicsit folyékonyabb, mint némelyik másik testvajnak a márkától, de így is tökéletes hidratáltságot ad. Nekem gyors beszívódott és nem éreztem, hogy ragacsos réteg lenne rajtam.
Teljesen elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Teljesen elégedett vagyok vele!

Katarzis

2018. június 15.

Nagyon szeretem a tiszta zöld illatát. Könnyen beszívódik, jól hidratál. Jó érzés használni, különösen nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

sundisznocska

2017. november 17.

Csodálatos lesz tőle az extrémen száraz bőr is, bár az illata nem a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

Csodálatos lesz tőle az extrémen száraz bőr is, bár az illata nem a kedvencem.

norci1126

2017. június 3.

Olivás csomagban kaptam tusfürdővel és testradírral együtt. Egy álom! Az extra száraz bőröm teljesen puha lett. Könnyű felvinni, eloszlatni, gyorsan beszívódik, nem marad utána zsíros érzés. Nyáron sem "izzadok alatta". Az árhoz képest a kiszerelés elég kevés, kizárólag emiatt nem biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

vivienlovesit

2016. december 25.

Friss, finom és lágy illat! ♡ Puhává varázsolja a bőrt, gyengéden ápol. Szeretem nagyon, de inkább nyáron tudom elképzelni a gyakoribb használatát - a mediterrán aroma miatt. Habár testvaj, nem zsíros az állaga; így a forró nyári napokon fogom jobban hasznát venni! ♡ (Akár a melegben kipirosodott bőr hűsítésére...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 25.

Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.