The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2017. november 23.

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Intenzív krémes testápoló ínycsiklandozó grapefruitillattal. Könnyen beszívódik, puhává, rugalmassá teszi a bőröd és megóvja a kiszáradástól. Vajas állagának köszönhetően még inkább hidratál.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

eveshepherd

2020. november 8.

A többi TBS testvajhoz hasonlóan kiválóan hidratál és hosszan megmarad az illata. Ha valaki szereti a friss grapefruitos illatot, akkor ezt is szeretni fogja, nekem annyira nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 8.

Dancyy

2020. október 13.

Na ez az illat... egyszerűen isteni!
Mintha egy lédús grapefruitot vágnál fel.
Annyira üdítő és friss, csak ajánlani tudom. Most láttam, hogy van belőle testpermet is, biztosan be fogom szerezni.
Nagyon kellemesen hidratál :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Na ez az illat... egyszerűen isteni!
Mintha egy lédús grapefruitot vágnál fel.
Nagyon kellemesen hidratál :)

itsmealexaa

2020. október 2.

A kedvenc testápolóm, isteni az illata, az egész szobát belengi a grapefruit illat ha bekenem vele magam. Már többször újravettem, tavasszal és nyáron ezt és a mangósat használom legszívesebben. Gyorsban beszívódik és megfelelően hidratál, 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

pont

2020. július 23.

én azt vettem észre, hogy a többi általam próbált tbs testvajhoz képest ez nem elég krémes és lágy, kicsit mintha 'darabosabb' lenne.. pozitívuma, hogy nem ragad és gyorsan beszívódik, engem megfelelően hidratál. nekem ennek az illat kicsit mű, tisztítószeres.. de nem rossz, csak nem annyira telitalálat. ettől függetlenül még mindig kicsit túlértékeltnek és -árazottnak tartom ezeket a testvajakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

Diamond26

2020. május 5.

Imádom a TBS testvajakat, számomra a legjobb testápolók, és tetszik, hogy sok sok illatban kapható. Ezt az illatot leginkább tavasszal szeretem, igazi kis ébresztő a téli időszak után. Friss illata van, mintha egy citrus kertben sétálgatnék. Gyorsan beszívódik, tavasszal/nyáron nagyon jól hidratál, télen szerintem inkább testesebb krémre van szükség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

Gimami

2019. december 29.

Sokáig nézegettem , de kicsit drágának találtam , és a testvaj elnevezés miatt azt hittem hogy egy ragacsos , zsíros kence. Aztán kaptam egyet ajándékba , és rájöttem hogy egy csoda ! Az illata elsőre fura , általában az édeskés illatú termékeket szeretem , de ez nagyon bejön.Valóban sürü állagú , de nagyon hamar beszívódik , nem ragad , és nagyon tartósan hidratál.Puha , hidratált lesz tőle a bőrőm , nagyon kellemes csalódás.Karácsony után féláron meg lehet venni , mindenképpen beruházok egyre!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 29.

annasara82

2019. október 4.

TÖKÉLETES. Már kétszer újravettem, de szerintem most is megveszem, mivel "The winter is coming" és a téllel együtt a száraz bőr is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

mafalda

2019. augusztus 23.

Imádom a kesernyés frissítő illatát, a bőrön nagyon kellemes főként nyáron!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Imádom a kesernyés frissítő illatát, a bőrön nagyon kellemes főként nyáron!

duchess_g

2019. augusztus 18.

Nagyon jó kis friss, igazi grapefruit illat! Mivel citrusos, így inkább savanyú, mind édes, ezért szerintem nem annyira csömörlik meg tőle az ember. Nekem kicsit erről is eszembe jut a wc-illatosító szag, de összességében nagyon frissítő így nyáron! Kicsit nehezebben szívódik be, hagy egy olajos réteget (valószínűleg a grapefruit olaj tartalma miatt), de olyan igazi szép hidratált-bőr kinézetet ad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

bekefiedina

2019. június 19.

Isteni illat, számomra a hidratálás is megfelelő bár nekem nem nagyon száraz a bőröm. Egyedüli hátulütője a fránya összetevőlistája például a parabén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Színezék. Lilás piros.