The Body Shop

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BubuMaczko, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Rommie77

2021. szeptember 5.

Rettenetesen erős parfümszaga van, ráadásul (számomra) eléggé "férfias" szaga. Nagyon bántó, több kézmosás után is érzem.
Az összetevői nem olyan rosszak.
Ár-érték arányban elég gyenge, én nem vennék ilyet (a jelenlegit ajándékba kaptam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

Az összetevői nem olyan rosszak.

Vivien77

2021. július 8.

A 3 csillagot az ára miatt kapja. Maga a termék nagyon jó, hamar beszívódik és tökéletesen ápol, viszont az illata kicsit férfias, így csak estére használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 8.

Vicus

2021. május 25.

Nagyon erős, parfümös illata van, számomra nem shea vajas. Ugyanakkor a shea vaj ellenére nem érzem, hogy extrán ápolna. Hamar beszívódik, nem ragad, de nagyon light-os a hidratáló hatása. Tetszik a tubusa, de ez a pici, csavaros kupak nem praktikus. Kézkrémből 30 ml hipp-hopp elfogy, ehhez képest drága, bár ez szubjektív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 25.

Mrk93

2021. április 20.

Izzadósabb a tenyerem, viszont a gyakori kézmosás miatt időnként kiszárad a kézfejem. Ez a krém segít, mert könnyen beszívódik, mégis jól hidratál. Nincs az a ragacsos krém érzet, mint a legtöbb kézkrémtől. Az illata nagyon kellemes. Az árával azonban nem vagyok megbarátkozva, szerintem túl drága, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

Yoffo

2020. szeptember 8.

Nagyon szeretem az illatát, hidratál, nem lesz tőle ragacsos a kezem, de nagy dolgokat azért nem kell tőle várni, átlagos kézkrém nem problémás bőrre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

farkaslulu

2020. április 23.

Az illatat imadom es gyorsan be is szivja a borom nem marad ragacsos utana de ot perc mulva ujra szaraz. Sajnos nem hidratal elegge

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

norkak

2019. december 20.

Nagyon szeretem a könnyed, krémes állaga miatt, az ekcémára hajlamos bőröm is kedveli, hatása ugyan nem túl tartós, főleg télen többet kell belőle használni, azonban az illata nagyon megfogott, ha tehetem csak ezt a fajtát veszem a Bodyshoptól. Könnyed állaga miatt gyakran az ajkaimra is használom, ha épp ajakápoló nincs kéznél. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 20.

Racka

2019. december 11.

Nem hidratál eléggé így télen (semennyire leginkább), nyáron meg valahogy nem nyúlnék érte, az illata őszies-télies nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

lillike

2019. október 5.

Tetszik az illatában a fás, férfias jelleg, és a mögötte meghúzódó púderes illat. Felkenéskor először erős, majd egyre barátságosabbá válik. Nem túl szárazak a kezeim, így ősszel jó puha, bársonyosak lesznek tőle a kezeim. Kíváncsi vagyok hogy teljesít télen. Egyelőre négy csillagot kap, ha a tél próbáját is kiállja, megy neki az öt csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 5.

Sancsa

2019. július 15.

Én szerettem az illatát. Mivel télen sem vagyok az a nagyon kézkenegetős, nekem ez a kis kiszerelés épp ideális. Nem igényel extra hidratálást a kezem, így nekem az állaga, hidratáló hatása is megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 15.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Polyacrylate, Cetyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Cetearyl Alcohol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Pentaerythrityl Distearate, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Stearyl Alcohol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene
Színezékek: Caramel, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2