The Body Shop

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BubuMaczko, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2024. március 5.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Greeka

2023. november 9.

Nem nagyon kedvelem a márka termékeit gyönge minőségnek érzem, viszont divatos és drága. Ez a kézkrém az egyetlen, amire azt mondom oké. Szeretem a tubusát könnyen kitudom préselni a maradék mennyiséget is. Az illata miatt használtam el, a hidratálás közepes. A gyümölcsös verziók nekem nem jönnek be szerintem hatásukat tekintve is gyöngébbek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 9.

Agnes91P

2023. október 30.

Táskában tartott kézkrémnek vettem, így egy kicsit tovább tart, mintha folyamatosan ezt használnám. Sűrűbb és zsírosabb, mint a márka többi kézkréme, egy kicsit jobban hidratál, mint a mangós vagy a rózsás. Az ára még mindig indokolatlan, de mint mondtam, ícsak sétáknál használom, így sokáig elég. Az illata erős, de tetszik, sokáig megmarad. Néha nem tudom eldönteni, hogy férfiasnak vagy csak diósnak érzem, pedig a testpermete is megvan, és azt imádom. Mindenesetre szerintem ez egy jó kis kézkrém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 30.

Doradobcsanyi

2023. március 12.

Imádom.
Eddig utáltam a kézkrémeket de ő tett az utálatom ellen. Sosem cserélném le és az illata...isteni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 12.

spavanilly

2022. december 14.

Az idei piros színű TBS adventi kalendárium egyik fiókjában lapult. Az illata nekem nem tetszik, némi férfias jelleget érzek ki belőle.... Inkább táplál, mint hidratál- nagyon sűrű, zsíros krém. Viszonylag hamar beszívódik, nem hagy ragacsos nyomot. Használat után sokáig érződik az illata a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 14.

balkri

2022. december 11.

Évek óta használom és bármikor elcsábulok más kézkrém irányába mindig visszatérek. Bevallom őszíntén én annyira szeretem az illatát, hogy sokszor az hiányzik, így nem állítom, hogy nincs ennél jobb kézkrém, de ebből a termékből mindig van nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 11.

Krikike

2022. október 13.

Ajándékba kaptam, magamtól biztos nem venném meg. Gyorsan beszívódik, de semmit nem hidratál. Az illata sem vmi jó. Így mint kézkrém nálam egyértelműen megbukott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 13.

d.anett89

2022. május 18.

Imádom.
Jó az illata,nem túl erős,pont megfelelő. Hamar beszivodik a kezeim sokkal puhábbak .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 18.

hajniika7

2022. április 1.

Gyorsan beszívódik, de az illata szörnyű, a legrosszabb amit valaha próbaltam….

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 1.

Gyorsan beszívódik, de az illata szörnyű, a legrosszabb amit valaha próbaltam….

narancsdzsem

2022. március 13.

Hát nem ez fogja hidratálni a kezünket, mert erre nem jó. Arra a testvaja a megoldás.

Az illatához pedig kell egy kis türelem. Ez nem talált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 13.

Az illatához pedig kell egy kis türelem. Ez nem talált.

Niki1991

2022. március 3.

Nagyon kellemes illata van, gyorsan beszivodik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 3.

Nagyon kellemes illata van, gyorsan beszivodik.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Polyacrylate, Cetyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Cetearyl Alcohol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Pentaerythrityl Distearate, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Stearyl Alcohol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum/Fragrance, Glycine Soja (Soybean) Oil, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene
Színezékek: Caramel, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló, felületi hártya képző, hajfixáló és sűrűség szabályozó anyag, mely tömegének akár 100-1000-szeresét is képes felszívni vízben.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)

Aminosav alapú tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer. Nagyobb mennyiségben felületaktív anyagként működik, jellemzően más tisztítószerekkel együtt használva. Természetesnek, környezetbarátnak és hipoallergénnek számít.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2