Best of Beauty 2019

The Body Shop

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BubuMaczko, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. augusztus 21.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

TBS The Body Shop Shea butter/Sheavajas/Shea vajas/Karité vaj Kézkrém/kézápoló manikűrhöz
Ár: 1.400 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
Sancsa

2019. július 15.

Én szerettem az illatát. Mivel télen sem vagyok az a nagyon kézkenegetős, nekem ez a kis kiszerelés épp ideális. Nem igényel extra hidratálást a kezem, így nekem az állaga, hidratáló hatása is megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

boni04

2019. május 3.

Nekem nagyon tetszik az illata, és az is hogy nagyon sokáig megmarad a kezemen. A hidratáló hatása valamivel jobb, mint a tej és mézes tesójának, de sajnos nekem még mindig kevés 😐 utazós kézkrémnek imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Adriii93

2019. március 14.

Szeretem ezt a kézkrémet, a munkahelyemen tartok bent egyet belőle. Kellemes illata van, hamar beszivódik és jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Honey33

2019. február 22.

Sokszor száraz, ekcémára hajlamos kezemre nem igazán volt hatással ez a krém. Annyi pozitívuma van, hogy kellemes illattal rendelkezik, és nagyon gyorsan beszívódik, de ennél többet sajnos nem tud. Szerencsére ajándékba kaptam, ezért természetesen elhasználom: naponta párszor bekenem vele a kezem, de este, lefekvés előtt mindig valódi shea vajat használok, így túléli a kezem a hideg téli napokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

FReka

2019. február 12.

Nekem tetszik ez a kis kézkrém,bár tény hogy a nagyon szétszáradt kezekre nem lesz elég,de megelőzni nagyon jól tudja kiszáradást. Az illata isteni fás,kicsit pasis és erős,belengi az irodát is,de nekem nagyon bejön,eldöntöttem hogy veszek majd testvajat is ebből a családból. Ja és ami a legjobb,tényleg másodpercek alatt beszívódik,nem kell órákat várnom,hogy hozzáérhessek valamihez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Nymphea

2019. február 1.

Imádat! Ma vettem meg, pedig szánt szándékkal a pumpkinos limitáltért mentem, viszont az olyan szinten nem győzött meg, hogy dacból mundenképpen kézkrémet akartam már venni, ha ott vagyok. Ennek a 100 ml-ese akciós volt, az illata pedig nekem abszolút az őszi estéket idézi, így hazajött velem.Bár a kiszerelés abszolút nem táskabarát, még agyalok, hogyan is lehetne őt hurcolászni.

UP: A hurcolászást nagyon bírja, és kb. az egy harmada még megvan. Én a kezfejeimre csak borsónyit viszek fel. Ez a mennyiség lett ideális nekem, ami hamar beszívódik. A kacsóim egész télen gyönyörű állapotban vannak, hála ennek a krémnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

slytherclaw

2018. december 31.

Nagyon ritkán adok valamire egy csillagot, de erre egyszerűen nem tudok többet adni. Ajándékba kaptam a vásárlásom mellé december elején, magamtól nem vettem volna meg, mert borzalmasnak tartom az illatát. Egyszer használtam, de nekem csípte a kezemet. Anyukám sincs oda az illatától és azt mondja, hogy szerinte neki tovább szárította a kezét. A Body Shoptól megszokott csinos csomagoláson és praktikus kiszerelésen kívül nincs több jó tulajdonsága szerintünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

sssniki

2018. október 13.

Utálom az illatát, de olyan puha lesz a bőröm tőle, hogy nem bírom magát a terméket gyűlölni. A nagyon nőies hölgyeményeknek nem ajánlom, de ha kicsit bevállalósabb a személy illatok terén, akkor mindenképp adjon egy próbát neki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 13.

ebianka

2018. szeptember 13.

Könnyű, pillanatok alatt beszívódik, egyáltalán nem marad nyoma, mégis megfelelően hidratál. Nyáron tökéletes, télen azért kell egy kicsit erőteljesebb: nekem a kendermagolajos a kedvencem olyankor.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 13.

matanee

2018. augusztus 9.

Egy teljesen más dolog miatt mentem be a boltba és sikerült ezt is megvennem még pluszban, mert rettenetesen nehezen mondok nemet, ami egy nagyon rossz szokás, pláne az olyan dolgoknál, amik annyira nem is olcsók - mint például ez a kézkrém. Kábé egyáltalán nem volt rá szükségem, egyedül az illata miatt mondtam rá végül igent, de nem annyira nagy durranás. Valóban nagyon férfias az illata, ami miatt nagyon tetszett, de tényleg nem estem tőle hasra. Ár-érték arányra elég meh.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sodium Polyacrylate, Cetyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Cetearyl Alcohol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Myristyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Pentaerythrityl Distearate, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Stearyl Alcohol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene
Színezékek: Caramel, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2