The Body Shop

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: fancsmancs, Módosítva: 2019. május 27.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Sminkek szájra

Magas fényű, ápoló szájfény, amely dússá és ragyogóvá teszi az ajkakat, anélkül, hogy ragacsos érzést hagyna maga után. Petrolátum-, ásványi olaj-, kármin- és gluténmentes, így érzékeny bőrre is használható. Közösségi Kereskedelmi marulaolajat és argánolajat valamint jojobaolajat is tartalmaz, így nagyon jól hidratálja az ajkakat.

TBS The Body Shop Shine Lip Liquid Lipgloss szájfény - 003 Orange Lollipop
Ár: 1.800 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (bontatlan védőfóliával), Helyszín: Budapest (V., VI., VII., VIII. és IX.), Szekszárd vagy Bonyhád, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
MaFa

2019. november 3.

Az adventi kalendáriumba volt benne. Jó az applikátor,szépen lehet vele dolgozni. Én alapból nem szeretem a szájfényeket,mert csak addig maradnak fent amíg semmi nem ér a szádhoz.Ez ebben a termék esetében is így van. A fénye szép,sajnos nagyon kenődik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Zsu1003

Korcsoport: >54
2019. június 14.

A 003-as árnyalat van meg nekem, de szerintem mindegy is hogy milyen szín, mert olyan hamar eltűnik. Felkenéskor szép fénye van, szép halvány színe és nem ragad. Kb. fél óra után evés-ivás nélkül is eltűnik, beszívódik. Hidratálásra jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 14.

bakonyieszti86

2019. március 12.

Az Apple Tafty àrnyalatom van. Szép a színe, az illata is jó és puha lesz az ajkam úgy 10 percig .... se 🙁
3 as csomagban vettem meg, 2 db matt ajakruzs mellè adtàk. Már sejtem miért 🙁
Ha 100 Ft-ba kerülne, akkor is drága lenne 😞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

3 as csomagban vettem meg, 2 db matt ajakruzs mellè adtàk. Már sejtem miért 🙁
Ha 100 Ft-ba kerülne, akkor is drága lenne 😞

Norina99

2018. december 12.

Nekem az orange lollipop színben van meg, nagyon tetszik a színe, finom illatú és tényleg puha, ápolt ajkaim lesznek tőle, csak sajnos egyáltalán nem tartós, kb 20 perc után már semmi nincs a számon :( adventi kalendáriumban volt, de nem hiszem, hogy megvenném külön, ahhoz képest elég drága, hogy szinte azonnal lekopik. Ennél sokkal jobb pl. az EOS színezett változata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

RitaL

2018. október 12.

Nekem nagyon bejött, mert az én bőrömet istenien ápolta. Éljen a shea vaj! A watermelon fizz színt próbáltam. Meglehetősen sápadt ajkaim vannak, és örültem, hogy miután a legtöbb lekopott belőle, még mindig adott egy jó kis pirosas alapszínt. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 12.

wishes

2018. augusztus 20.

Nem ragad, ez igaz, de nem is mutat szépen az ajkakon (nagyon foltosodik) és vacak, vizes érzete van, hamar le is kopik. Nay.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).