The Body Shop

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek

Az Etióp Zöld Kávés Krémet az etióp Kaffa régióból származó bio zöld kávéval gazdagítottuk, hogy a benne található koffein stimuláló hatásának köszönhetően simává és rugalmassá varázsolja bőröd. Masszírozd vele bőröd körkörös mozdulatokkal, koncentrálva a karokra, a hasra, a csípőre és a combokra!

• Feszes, rugalmas és hidratált bőr
  • Bio zöld kávéval, Etiópiából
  • Közösségi Kereskedelemből származó olívaolajjal, Olaszországból
  • Friss és zöld illat
  • Használd a Feszesítő Rituálé részekéként!

Ár: 5000 Ft , Eladó: kozmadora
Állapot: Pár alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Virvatuli

2020. május 18.

Feszesíteni fikarcnyit sem feszesít, de jó az illata, könnyen beszívódik, és tavasszal-nyáron a hidratálása is megfelelő (télen azért nem ezzel próbálkoznék, meg az extrém száraz lábszáramra is mást kenek). Hatalmas mennyiség, és mivel kevés is elég belőle, nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 18.

Tothxheni

2020. március 26.

Impulzus luxusra van szükségem vásárlás eredménye volt, de abszolút nem bántam meg. Nem mondom, hogy innentől csak ezt fogom használni, mert annyira hatásos :D De na, nekem szuperül hidratált, nagyon tetszett az illata, energizáló volt. Plusz ami nálam hatalmas plusz pont, hogy hamar beszívódott és nem kellett órákat várni használat után. Az ára ugyan kicsit borsos, kuponos napokon érdemes lecsapni rá, ha valaki be akarja szerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

Mandarindream

2019. szeptember 19.

Nagyon hirtelen, friss zöld illata van, mégsem az az orrba vágós, inkább olyan, ami felébreszti az embert. Lehet 0/24-ben már unalmas vagy sok lenne, de SPA-ként nagyon bejön. Pl. a mandulatejes mézes családot nálam tökéletesen kiegyensúlyozza, kontrasztban tartja. Jó elmerülni az édes, krémes hétköznapokban, majd ébresztőt fújni. Halványzöld, enyhén zselés krém.Jól terül, így nagyon kevés kell belőle. Egy egész kézfejre kb. két hangyányi. Több, lehet tényleg nem szívódik be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

cheza

2019. június 16.

Mindenek előtt le kell szögezzem, hogy csak a boltban próbáltam ki mintát a kezemen, tehát lehet, hogy nem vagyok mérvadó. De bőven elég volt nekem ennyi is. Még nem láttam olyan krémet, amit a kezem ne tudott volna beszívni legalább egy picit. Papírzsebkendővel kellett ledörzsölnöm, majd kezet mosnom, mert egy vállalhatatlan réteget képezett a bőrömön. Emellett irreálisan drága!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 16.

Atally

2019. február 2.

Az illata nagyon kellemes, frissítő. Nyáron szörnyű volt használni, mert nagyon "izzadt" tőle a bőrőm, még úgy is, hogy több óra eltelt már a krém beszívódása után. Feszesítő és hidratáló hatását nem tapasztaltam. Néha használom, mert tetszik az illata, de ezen kívül már nem várok tőle semmit. Számomra hatalmas pénzkidobás volt, főleg úgy, hogy a nagy kiszerelést vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

hmliv

2018. december 6.

Normál bőrre használom, szépen hidratál, valóban érezhető a feszesítő hatása is. Az illata nem a kedvencem, de jól végzi a dolgát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 6.

fruzsicaaa

2018. október 1.

Valóban isteni az illata és remek használni könnyű zselés állaga miatt. Pillanatok alatt felszívódik. DE sajnos nem hidratál eléggé. Vagyos a hatása kb nulla. Illatnak és reggeli gyors testápolónak szuper, de aki ennél többre vágyik, sajnos csalódni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 1.

Hencida

2018. március 7.

Szuper testápoló, gyorsan felszívódik, hogy feszesít-e, azt nem tudom. Az illata valami mennyei, szerelmes vagyok bele. Ami a legfontosabb, hogy nem kísérleteznek állatokon a termékkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 7.

bockg

2017. október 7.

Még csak párszor használtam, de nagyon szeretem. Nagyon finom illata van, könnyedén beszívódik, persze feszes testet nem krémtől várok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.