The Body Shop

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: Naschkatze, Módosítva: 2018. június 19.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált

Könnyen beszívódó, tengeri hínáros éjszakai arcápoló gél, kombinált bőrre. Tisztítja, mattítja az arcbőrt, anélkül hogy túlságosan szárítaná. A tengeri hínár vitaminokat és antioxidánsokat tartalmaz, melyek egyszerre hidratálják és tisztítják a bőrt. Ez az "okos" tengeri hínár kivonat eltávolítja a felesleges olajat az arcbőrről, a fénylő részeken mattítja, a száraz részeken pedig hidratálja és táplálja azt.

Közösségi Kereskedelemből származó tengeri hínárral, Írországból.

Dolo

2020. augusztus 6.

Nem szerettem. Szerencse, hogy akciósan vettem, mert így annyira nem bántam meg. Kb. 1 év alatt tudtam elhasználni.
Nagyon szárította a bőröm és az illata sem tetszett. Az állaga jó volt, jól beszívódott., de az én kombinált bőrömnek ez sok. Zsíros bőrre jó lehet, de ha jól tudom már nem lehet kapni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Saci22

2020. június 28.

Az egész termék családot kipróbáltam és az összes közül ez volt a kedvencem. Ami nagyon szomorú hogy kevés a termék, de a csomagolása nagyon jó, higiénikus. Sajnos az ára miatt nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

Adriii93

2019. január 29.

Nagyon szeretem ezt az éjszakai krémet, használom a tonikot és a nappali arckrémet is a tengeri hínáros termékcsaládból.
Elmorzsoltam egy könnycseppet, amikor a Winter Sale során megláttam ezt krémet a megszűnő termékek között. Remélem lesz helyette másik, mivel a kombinált bőrtípusomra nagyon jól bevált.
Tetszik a pumpás kiszerelés és hogy könnyed géles állaga van. Nagyon hamar felszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után. Megfelelően hidratál és nem lesz tőle zsíros az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

bebiii

2018. május 17.

Nagyon szeretem, tényleg sokkal kevésbé zsíros az arcom reggel, az illata is friss, kellemes. Külön örülök a pumpás kiszerelésnek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Caprylyl Glycol, Honey, Butylene Glycol, Algae Extract, Sodium PCA, Urea, Trehalose, Sodium Hyaluronate

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Forrás: truth-in-aging, BFT