The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

24 órás hidratálást biztosító testápoló vaj vadcseresznye illattal!

lulley93

2013. március 10.

Olyan, mint egy régi, erőteljes ízű cseresznyés rágó. Én a "nehezebb" illatokat szeretem, de ez is nagyon tetszett. Jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

nightchiara

2013. március 10.

Az illata magával ragadt és gyorsan meg is vásároltam, de sajnos, úgy, hogy előtte a mandulás és brazil diósat használtam- nekem ez egy csalódás volt. Aztán már az illata is nagyon műnek hatott és nem bírtam ráadásul a bőröm is kiszáradt tőle. Ilyent tuty nem vásárolok újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

doee77

2012. május 17.

Isteni az illata, de messze van a természetestől.. :) Ajándékba kaptam nyárra és nagyon örültem neki, elhasználtam becsülettel, de magamtól valószínűleg (ár-érték arány és társai) nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 17.

2012. április 15.

Legszívesebben megenném, annyira finom az illata, szárazabb bőrre én nyáron ajánlanám csak, akkor nálam nagyon jól működik!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 15.

Nimrod

2012. március 11.

Szerintem nagyon jó. Nekem az illata is tetszik , sztem egyáltalán nem mű meggy illatú. Nagyon jó az állaga, jól kenhető, nagyom szépen hidratálja a bőrt. Annyi a bajom vele, hogy kicsit zsíros...de ajándékba kaptuk és elhasználjuk. Van aki kézkrémnek, van aki egész testre használja. Apukám az arcát keni vele titokban...láttam. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 11.

petra1129

2011. december 29.

Ajándékba kaptam egy rendelésnél, de még szerencse nem ezt választottam először, mert szörnyű az illata. Bármelyik más tesvaja a márkának jobb ennél...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 29.

UnVraiAnge

2011. július 13.

Kitűnő, habkönnyű (a többi TBS testvajhoz képest) nyári testápoló lehetne, ha az illata nem emlékeztetne ennyire valamilyen olcsó kategóriás cseresznyés joghurtra. Első pillanatban még kellemes, valódinak tűnő aromája van, de pár másodperccel később azonban lehull a lepel és a testvaj kimutatja a foga fehérjét, vagyis azt az igazi, hamisítatlan szintetikus gyümölcsillatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 13.

Antioxidánsok: Olea Europaea (Olive) Oil, Tocopherol
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin

Különféle illékony szilikonfélék keveréke. Az egyik leggyakrabban használt szilikonfajta. A többi szilikonhoz hasonlóan bársonyos, selymes érzetet hagy a bőrön. A cyclomethicone ún. módosítatlan szilikon viszonylag nagy molekulamérettel, így a bőrbe nem szívódik fel, viszont segíti a bőr felső rétegébe juttatni a hatóanyagokat. Segíthet abban is, hogy a hidratáló krémek kevésbé legyenek zsírosak. Gyorsan elpárolog, emiatt nagyon kényelmes bőrérzetű szilikon. Ezen kívül könnyen kenhetővé teszi a formulákat és kellemes bőrpuhító tulajdonságokkal is rendelkezik.

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.