Best of Beauty 2019

The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ancsibancsi, az összetevőket feltöltötte: dor1, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadás

Ajándékozd meg a kezeid egy különleges hidratálás élményével. Könnyen felszívódó kézkrém, ami selymesen puhává varázsolja a bőröd és varázslatos vanília illatot kölcsönöz neki.

• Könnyed hidratálás
  • Gazdag vanília illat
  • Selymesen puhává varázsolja a kézfejed

Mizabella

2015. október 13.

Régen a kedvenc téli kézkrémem volt, ugyan már mást használok, ami inkább a natúr oldalt képviseli, de a mai napig felidézi a karácsonyt számomra. :) Isteni az illata! Megérdemli az 5 csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

Garu

2014. szeptember 22.

Ár/érték arány miatt 4 csillag.
Egy kis picuri krém aranyáron. Illata mesés, hatása közepes. Az illat órákig érződik, ez kárpótol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

Ár/érték arány miatt 4 csillag.

rose

2014. február 13.

Én még a karácsonyi akció keretei közt jutottam hozzá, egy bizonyos összeg felett járt ajándékba. Amikor megérkezett a csomag, azt hittem, rosszul látok, és mérges voltam, hogy egy termékmintát küldtek a rendes kiszerelés helyett. Aztán megláttam, hogy ez a teljes kiszerelés, és még jobban ledöbbentem, hogy valaki ezt megveszi 2000 forintért. A hatása alapvetően jó, de az illata nekem nem tetszik, szerintem tömény, és nem sok köze van a vaníliához. Nekem ez most nem annyira :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 13.

babyface

2014. január 15.

bodyshopos merényletem első tesztalanya... eddig nem voltam túlságosan oda a bodyshop termékeiért nem értettem mi ez a nagy őrület a márka körül... eddig :D ha eleget krémmániázol ki lehet fogni pár hasznos és illatos darabot. :) első találkozásom a bodyshoppal egy müncheni metró aluljáróban (!) történt ahol 20 euróért vesztegettek egy shea vajas szettet. rögtön lecsaptam rá, mivel itthon akkoriban egy testvaj került annyiba. rossz választás volt, el is ment a kedvem az egész bodyshop őrülettől, később mikor itthon már megnyíltak az első boltok az árak borzasztottak el. ennek ellenére az idei leárazásoknak nem tudtam ellenállni és sikerült beszereznem "pár" dolgot... :D 1-et fizet 2 kap akcióban is húzósnak tűnhet az ára (1990 2x30 ml), de még kellett valami a kosaramba és hát imádom a vaniliát :) nem csalódtam, sőt az egyik kedvenc kézkrémem lett. pont táskabarát, nagyon hamar felszívódik, hidratál és semmilyen zavaró réteget nem hagy a bőrön. az illata pedig isteni egyáltalán nem mű, finom krémes "karácsonyi" vaníliaillat :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

zsazsa

2014. január 13.

Nagyon szeretem ezt a kézkrémet, egy kenéssel rendbe hozta a kezemen lévő száraz foltot. Nagyon jól hidratál, nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy maga utána semmilyen zavaró réteget. Az illatát is nagyon szeretem, bár elég tömény, testvajban már sok lenne, de kézkrémben mivel kis felületre kenem így pont jó. Tetszik, hogy nem egy átlagos vaníliás illat, hanem meg van bolondítva egy kis mézzel is. Egyébként kiszereléséhez képest drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

anita0101

2013. október 14.

Csatlakozom Szandyhoz, nagyon jó kis kéz krém, finom illattal:-) Biztos, hogy újra veszem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

Szandy

2013. március 28.

Nagyon szeretem, pihe puha lesz tőle a bőröm ha bekenem még akkor is ha teljesen ki van repedezve :) és nagyon finom illata is van!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sclerocarya Birrea Seed Oil
Vitaminok: Panthenol

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.