Best of Beauty 2019

The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: blackprincesss, Módosítva: 2017. október 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

2016-os karácsonyi limitált kiadás

"Vanília Chai kézkrémünk illata azonnal köréd varázsolja a karácsonyi hangulat melegségét és báját, miközben tökéletesen puhává és illatossá varázsolja kezeidet. Krémes-tejes és elragadó vanília illat megfűszerezve meleg fahéjjal, kardamommal és barna cukorral, ami a lélegzetedet is elállítja majd."

• Nagyon száraz bőrre
  • Tápláló textúra
  • Puha és ellenállhatatlan illatú kezek
  • Kézzel szedett vaníliával, Madagaszkárról

lzsofi

2019. március 4.

Imádtam az illatát, viszont hidratálásban tekintetében találkoztam már jobb kézkrémmel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 4.

Patus13

2018. december 16.

Imádom az illatát, fűszeres karácsonyi. A kezemen viszonylag sokáig érzem. Hidratálásban annyira nem jó, legalábbis a téli hidegben kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 16.

beautyfanrb

2018. augusztus 9.

Szépen hidratál, könnyű az állaga, de rosszul vagyok az illatától, amit jól mutat az is, hogy karácsonyra kaptam,de csak most fogyott el.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

csencitu

2018. április 24.

Szuper kis kézkrém, jól hidratál, és imádom az illatát. Bár kevés elég belőle, mégis kicsit sokallom az árát, ezért csak négy csillag. (Egy ezressel drágább, mint az Yves Rocher-s, ami szerintem éppen ilyen klassz.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

onecrimsonnight

2018. április 22.

Majdnem az egesz Vanilla Chai termekcsaladot kiprobaltam es a konkluziom az, hogy a testvajat es ezt a kezkremet erdemes megvenni belole. Konnyu, nem tul suru allagu krem, megis jol hidratal, nem kell sok belole es az illata majdnem olyan intenziv mint a testvaje, sokaig erzodik. Rossz, huvos idoben nagyon jol tud esni egy kicsi ebbol a melengeto illatbol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Kispitypang

2018. április 21.

Nagyon jól hidratál, kevés kell belőle, sokáig kellemes hidratáltnak érzem a használata után a kezem. De indokolatlanul erős az illata, ha a kocsiban használom, az egész kocsiban érezni, ha az irodában, akkor a fél légteret betölti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

Szaszmancs

2018. február 26.

A karácsonyi illatok közül talán ez a legjobb és a hatása is jobb egy kicsit a többinél. Hosszantartó hidratálásra ugyan nem lehet számítani, de nappalra jó tűzoltó. Az illata nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

bernyoke

2018. január 10.

Töménynek tömény, de nagyon jó illat, nagyon szépen hidratál is, nekem ez most szeretem-krém:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

PinkMcFreeze

2017. december 20.

Nem igazán tetszik az illata :( Lehet velem van baj, de egyszerűen nem jön be. Csak kipróbáltam a kézfejemen, de számomra émelyítő és rosszul voltam tőle. Megvan amit kerestem: túl tömény. Aki szereti az ilyen jellegű illatot, annak tudnám inkább ajánlani! Az illata tényleg tartós és nagyon hamar beszívódik a bőrbe. Egyszer próbáltam ki elalvás előtt, de nagyon irritált az illata és lemostam, mert nem tudtam tőle aludni :( Nagyon sajnálom, hogy nem lettünk barátok pedig nagyon szerettem volna! :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

elvanui

2017. november 29.

Irtózatosan jó vanília illat, szerintem alig van ínycsiklandóbb. A testpermetet próbáltam bőrön is, tartós is és csodafinom, de engem szörnyen zavarnak benne a csillámok. Nem tudja valaki, hogy mennyi szusz van a testápoló termêkekben illat szempontjából? Valami nagyon kéne nekem ebből...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.