The Body Shop

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TheGirl, Módosítva: 2018. október 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

2018-as karácsonyi limitált kiadás

A Vanilla Marshmallow kollekció kézkrémjének otthonos és meleg illata az egyik karácsonyi kedvenc, ráadásul tökéletesen puhává varázsolja és védi a kezeket a hidegben is. Ápoló, krémes textúra, madagaszkári vaníliával.

Ár: 1400 Ft , Eladó: jampiangel
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben lehetséges, előreutalás esetén foxpost vagy postázás, melynek költségét a vevő állja
Mandarindream

2019. április 23.

Tökéletes antidepresszáns. Télen vettem belőle mintának. Akkor még nem voltam annyira oda tőle, de ahogy telt-múlt az idő, na és persze már kifutott a limit készlet, valahogy rákaptam. Pici van még belőle a fiókomban, és néha rájárok szagolgatni. Várom, mikor lesz megint. Tokától bokáig mindent bevásárolok belőle télre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 23.

Zsuzsi216

2019. március 16.

Nagyon édes vaníliás illat, már-már túl sok is néha, de kellemes. Esti hidratálónak tökéletes, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

banyargadri

2019. január 31.

Szuper illata van,pont jó a kiszerelése. Hidratálása nekem kevés,de akinek nem túl száraz a bőre, jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

silence

2019. január 27.

Amióta ezt a kézkrémet használom, szinte függőséggé vált nálam a kéz-kenegetés! Amit a kezem meg is hálál, ugyanis szép, pihe-puha a kézbőröm azóta. Nem volt ez mindig így..... allergiás-ekcémás a kezem, amit a hideg még jobban előhoz. Sokszor olyan száraz volt a kezem, hogy berepedezett, vérzett. De ez a kézkrém egy csoda! 🙏
Ezt a Vanilla Marshmallow kézkrémet együtt vettem meg a tusfürdővel és a testvajjal. Mindhármat imádom, sajnálom, hogy csak limitált kiadás volt! 😔
Azt gondoltam, hogy édesebb - émelyítőbb illatú és zsírosabb hatású lesz, de szerencsére nem!
Nagyon teszik az enyhén édeskés, vaníliás és tényleg inkább pillecukros illata, az állaga pedig egyszerűen fenomenális! 👌 Eddig minden kézkrémmel az volt a problémám, hogy ha bekentem a kezem, akkor sokáig nem is tudtam hozzá nyúlni semmihez, mert zsírréteg maradt a kezemen.
Ez a kérkrém könnyed, jól szétoszlatható állagának köszönhetően azonnal beszívódik, iszonyatosan puhává és selymessé varázsolja a bőrömet, az illata pedig nagyon hosszan tartóan megmarad!
Csillagos 5-ös!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

Csillagos 5-ös!!! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

slytherclaw

2018. december 18.

Csomagban vettem meg a három karácsonyi limitált kézkrémet, ez nyerte el a legkevésbé a tetszésemet. Alapvetően nagyon szeretem az édes illatokat, de ez még nekem is sok, konkrétan émelyítő. Van egy kis fűszeres beütése is, de az gyorsan elillan és csak a pillecukor-illat marad meg.
Nekem így télen nem hidratál eléggé, plusz az illata tényleg kicsit sok, úgyhogy három csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

szilvasitimea

2018. december 3.

Imádom az émelyítően édes illatokat, ahogyan ezt is. A TBS kézkrémek a kedvenceim, bár kicsit drágának tartom, de megéri. Nagyon jól hidratál, gyorsan beszívódik, jó az illata-tehát teszi azt, amit én elvárok egy kézkrémtől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

barbusus93

2018. november 20.

Glamour napokon szereztem be. Nagyon szeretem ezt a krémet, könnyen beszívódik, gyorsan ápolja a kiszáradt kezet. Hosszan tartó az illata, ami nekem egy kicsit furcsa de kellemes, nekem nem igazi vanília-pillecukor illatú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Kitti199609

2018. október 24.

Nagyon jó illata van,édes,vaníliás.Szuperül hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

Nagyon jó illata van,édes,vaníliás.Szuperül hidratál.

karolina95

2018. október 23.

Most vettem eloszor es egy igen kellemes csalodas volt, ar-ertek aranyban tejesen korrekt, imadom az illatat, konnyen kenheto ,nalam alapdarab lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Színezék. Narancssárga.