The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Barackos testradír, mely barackmag- és kókuszhéjőrleménnyel segít eltávolítani a hámsejteket, gyengéden masszírozza a bőrt. Mandula- és szójaolajtartalma ápolja a bőrt.

Babooca

2019. augusztus 21.

Nem olyan tökéletes a radírozó hatása, mint pl. a Dove hasonló termékének. Zsírosabb, kevesebb benne a szemcse, nehezebb maradéktalanul lemosni. De az illata mindenért kárpótol. Az valami fenomenális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Suncrown

2019. április 9.

Annyira finom kis szemcsei vannak, hogy arcradirnak hasznalom, arra tokeletes. Jol radiroz, megtisztul, megujul tole a borom. Sokaig eleg, evek ota hasznalom. Ha elfogy, biztosan ujra vasarolom ezt vagy egy masik hasonlo termeket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 9.

kepszakadas

2019. január 10.

Ha az illatát tekintjük, ez az egyik kedvenc kencém.
De az állaga egysszerűen szörnyű. Túl homogén, szinte olyan, mint egy krém, amiben szemcsék vannak. Csak sajnos ezekkel a szemcsékkel nem sokra megyek, mert alig radíroznak :(
Ráadásul használat után zsíros érzete van a bőrömnek, nem jó értelemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Ha az illatát tekintjük, ez az egyik kedvenc kencém.
Ráadásul használat után zsíros érzete van a bőrömnek, nem jó értelemben.

zsazsa

2018. október 11.

Időnként visszatér, mint limitált illat, így jutottam hozzá. Az illata tényleg nagyon finom, de a radírozó hatásával én nem vagyok elégedett. Nincs benne elég szemcse. Vagy lenne benne sokkal több szemcse, vagy lennének benne jobban radírozó szemcsék. Az általam eddig próbált Body Shop radírok elég gyengék, ehhez képest az áruk viszont elég magas. Jó volt kipróbálni, de ezt sem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Szaszmancs

2017. június 28.

Ezzel a termékkel kezdődött az illatcsalád iránti szerelmem, azóta beszereztem a tusfürdőt és a testvajat is belőle. Igazi, friss, kissé még éretlen barack illat ez, amiben érződik a mag belsejére jellemző nyers illat is, talán ettől olyan természetesnek ható. A teljes élmény kedvéért barackmag őrlemény van benne, ami nagyon hatékonyan radíroz, de kellően apróra vannak őrölve a szemcsék, emiatt nem túl durva. A krémes alap, amiben a szemcsék vannak szintén nagyon jó. Testápolóra nincs szükség utána, de nem is hagy réteget a bőrön. Heti használattal viszonylag sokáig elég. Az ára nem túl baráti, de ezért a termékért szívesen kiadok ennyit, minden szempontból tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

kockasfulu

2017. április 18.

óvatosan radíroz, és még hidratál is kicsit. száraz bőrre is jól működik, nem szárítja ki. kellemes az illata is.

hozza azt a bs-es testradír színvonalat, amit elvártam. most az illatváltásnál izgultam a hidratálás felével, de a krémes alap miatt nem kellett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

dorcus89

2017. január 29.

Sajnos én most lepontozom ezt a terméket. Kb. 8 éve használok TBS termékeket, a legtöbbet a Parndorfi outletben vásároltam, ezt is ott vettem kb. szeptember végén. 2 hete bontottam fel és büdös, romlott szaga van. Sajnos jártam már így egy magyarországi üzletben vásárolt kókuszos tusfürdővel is, tehát nem mondhatnám, hogy az a baj, hogy az outletben biztos ott fekszik már fél éve a polcon... Illetve a legtöbbször ajándékcsomagot vásárolok pont azért, mert azt biztosan nem nyitogatták ki mások. Nagyon tetszett az illata az üzletben, de ebből itthon már semmit nem érzékelek. Sajnos így, hogy már rövid időn belül a második TBS termékem romlik/büdösödik meg így egy időre hanyagolom a márkát. Ahhoz elég drága, hogy a kukába végezze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

viktoriass

2016. november 23.

A tbs topp terméke nálam. Ha lehetne több csillagot is kapna. Tavaly nyáron rendeltem meg, és amellett, hogy nagyon sokáig elég volt, nagyon jól tette a hatását. A bőröm olyan volt, mint a babapopsi, és az arcomon alkalmazva kevesebb bőrhibám, pattanásom, mitesszerem volt. Abszolút megéri megvenni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

Lills

2016. augusztus 3.

Nagyon szeretem, bár lehet hogy az illat miatt kissé elfogult vagyok :) kellemesen radíroz, persze nem az a nagyon durva hatás, de néha nincs is szükség rá. Van egy enyhe marcipánillata a barack mellett, gondolom a mandulaolaj. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Vattacukor1990

2016. június 28.

Nagyon hatékonyan, de kíméletesen radíroz, isteni az illata, használata után rendkívül puha és hidratált lesz a bőröm. A hozzá tartozó barackos tusfürdővel szeretem használni.
Még télen vettem, de még nem fogyott el, mert más testradírokat is használok. Most ismét kapható a barackos termékcsalád, gondolkodom az utánpótláson.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sclerocarya Birrea Seed Oil

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színező anyag. (Piros)