The Body Shop

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: trianka, Módosítva: 2014. január 27.

Kiszerelés:   30 db
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Ez az innovatív, késleltetett hatású arcszérum  24 órán át egyenletesen fejti ki a hatását, minden eddiginél hatékonyabban javítja a bőr tónusát, élénkíti a bőrt és védi a környezeti károktól.

Fő hatóanyaga az amazóniai  Camu-camu bogyóból nyert természetes C vitamin forrás, mely 60-szor erősebb, mint a  narancsban levő C vitamin.

flamingo-80

2016. június 1.

Valahogy nem lepett meg, hogy mások is kevés csillagot adtak ennek a terméknek... Én sem tapasztaltam semmi különösebb hatást, csak annyit, hogy bevonta a bőröm egy fura réteggel. Semmi táplálást nem nyújtott, sőt, még dehidratáltabb volt a bőröm, mint nélküle. Nem lehetne, hogy ebbe a pofás design-ba valami hasznos terméket töltsenek...? :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 1.

DeNoirChristine

2015. október 26.

Csalódás,de a pattikat menszi előtt jól kezeli.Ennél többre nekem nem vált be. 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

Lauu

2015. szeptember 16.

Mintákat kaptam belőle a vásárlásom mellé, párat el is használtam. Kb ahhoz tudnám hasonlítani, mintha kókuszolajjal kenegetném a bőrömet, nagyon nem vált be. Szerencse, hogy nem a teljes kiszerelést vettem meg, 1 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

ficuskinky30

2014. augusztus 24.

Azért vettem meg a kapszulákat, mert soha nem volt még ilyen kis gusztusos cuccom, másrészt a c vitamin tartalma miatt.
Egy hónapig használtam, akkor fogytak el a kapszulák.
Nem tudom, hogy másnak miért kellett olló a felnyitásukhoz, én egyszerűen elcsavartam a tetejét, és már meg is volt a szérum.
A hatása: sima tapintás a bőrön, mattító, reggelre azonban semmi nem látszott mindebből (este használtam).
Hosszú távú hatását nem éreztem, szóval nem venném újra. Kicsit olyan felületi hókuszpókusznak tűnik nekem.
És engem zavart, hogy semmilyen infó nincs a szérumról, hogy mégis hányszor, mennyit kenjek, egyáltalán mit ígérnek a termékkel kapcsolatban, hanem doboz, benne a tégely, aztán használd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

Egy hónapig használtam, akkor fogytak el a kapszulák.

trianka

2012. december 10.

Én ebből egy 5 kapszulát tartalmazó mintát kaptam a C-vitaminos arckrémem mellé, így azt tudom leírni, amit ez alatt a rövid idő alatt tapasztaltam. Ez persze nyilván nem ér fel a rendszeres használat mellett tapasztalt hatással, de ahhoz képest, hogy örömódákat olvastam róla mindenfelé, én nem tudok beszámolni látványos fejleményekről. A bőr tónusát valóban némileg egyenletesébbé teszi, világosítja a szem alatti karikákat, de nekem benyomásom van, mintha konkrétan beszínezné őket, és nem valódi, minőségi változást okozna, érzem is, amikor felkenem, hogy egy ugyan nagyon kellemes, selymes tapintású réteget, de mégiscsak egy réteget képez az arcomon, nyilván a szilikon miatt. Persze nekem a koromnál fogva még nincsenek ráncaim, és a bőröm alapszíne is elég világos, különösebb bőrhibák nélkül, így talán azért sem tapasztaltam nagy változást. Viszont ami ennél fontosabb, hogy nekem ez a termék egy kissé azért átverésszagúnak tűnik. Fel vannak sorolva a mindenféle jótékony hatású vitaminok, olajok, kivonatok az összetevőknél, de ki tudja, hogy ezekből mennyi található benne valójában, és azért második helyen mégiscsak a szilikon szerepel, és a használatakor is számomra abszolút ez a szilikonos, selymesítő érzés dominált, azért meg magamtól nem fizetném ki az egyébként eléggé borsos árát, hogy egy réteg szilikont kenjek a fejemre. Szóval engem se hatás, se működési elv alapján nem nyűgözött le igazán, így nálam ez egy kegyelemkettest ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 10.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Propyl Gallate, Sodium Metabisulfite
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate

Felületi hártya képző anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.