The Body Shop

Ár:   5390 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2017. november 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A C-vitaminos hámlasztó gél új formája gránátkőőrleményt tartalmaz. Ez a féldrágakő kiválóan alkalmas az alapos és intenzív heti pílingre. Az eredmény: láthatóan és jelentősen jobb bőrtextúra és bőrtónus. Kend az arcodra, és masszírozd be körkörös mozdulatokkkal, hogy javítsa a bőr textúráját. Hetente egyszer használd! - eltűnteti az elhalt hámsejteket - selymessé és puhává teszi a bőrt - ragyogóbbá teszi a bőrt - javítja a bőr szerkezetét és tónusát

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Honeyhair

2022. december 4.

A kémiai hámlasztás mellett sem tudok lemondani az arcradírokról, nekem havonta egyszer-kétszer szükségem van némi mechanikai dörzshatásra is ahhoz, hogy a bőrömet teljesen megújultnak érezzem. A Vichy hasonló elven működő Double Glow Peel Mask-ja már bevált, ezért mertem megvenni ezt a terméket a The Body Shoptól, annak ellenére, hogy a TBS arcra való termékeinek összetevőlistájától eddig nem voltam lenyűgözve.

Ez a termék azonban teljes mértékben megfelel az elvárásaimnak. Száraz és érzékeny a bőröm, de annyira aprók, finomak a szemcséi, hogy egyáltalán nem karcol, nem sért. Használat közben a finom csiszolást csak nagyon enyhén érzem, és mégis, utána annyira sima bőröm felülete, hogy elképesztő. Irritáció, allergia később sem lépett fel, úgyhogy a magam részéről érzékeny bőrűeknek is tudom ajánlani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 4.

narancsdzsem

2022. december 4.

Update: a Foreo-hoz nem ér fel, DE: tusfürdőhöz tenyérben hozzákeverve fantasztikus!!

Na ez a NAGYBETŰS RADÍR! Tartós hatás, puha pofi, csökkenti a mitesszereket... minden, amit egy arcradirtol elvarok. Megéri az árát.
Tényleg nem olvadnak el a szemcsék, jól le kell mosni az utolsó szemig. Engem nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 4.

nrebek

2021. április 9.

Egyáltalán nem vagyok tőle elájulva, sőt. Kipirosodik tőle az arcom (pedig langyos vízzel mosom le, nem dörzsölöm túl), úgy vettem észre, hogy szükségtelenül felsérti a felső hámréteget, ami utána elkezd hámlani. Erősen parfümizált, nem értem, hogy miért kell így illatoznia valaminek, amit az arcra találtak ki. Mondjuk ezt akkor is átgondolhattam voltna, amikor megvettem. :D
Kipróbáltam az üzletben, szép sima lett tőle a kézfejem, viszont az arcomat sajnos irritálja - egyrészt a mechanikai dörzsi, másrészt a túlzott illatanyag tartalom miatt. Száraz, érzékeny bőrre nem vált be, nem venném újra.
A kiszerelés sokáig kitart, kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 9.

A kiszerelés sokáig kitart, kevés is elég belőle.

souzanna

2020. január 14.

Őszintén szólva nem sokat vártam ettől a terméktől, korábban a skinfood Black Sugar scrubot használtam, és szerintem azt semmit nem tudja überelni, viszont mivel nagyon nehezen tudom beszerezni szükségem volt valami arcradírra.

x állaga durva, pici szemcsés
x illata finom citromos

Egy normális arcradírozáshoz szerintem aránytalanul sok termék szükséges, maga a dörzsi hatása nem tart sokáig. A bőrszerkezet javulásból semmit sem érzékeltem.

Nem veszem újra.

Nekem nem vált be, biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

x állaga durva, pici szemcsés
x illata finom citromos

Nem veszem újra.

Nekem nem vált be, biztosan nem veszem újra.

szzsuzsa0822

2019. november 29.

Talán a legjobb arcradír amit próbáltam. Nagy plusz, hogy C-vitamin van benne, viszont nem szabad túlzásba vinni !
Illata kellemes, nagyon sokáig elég. Valóban javítja a bőr szerkezetét és tónusát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

PetraD96

2019. augusztus 6.

Nagyon apró, finom szemcsés, nem karcolja szét a bőröm. Jól radíroz, nem szárít. Eddig ez a kedvenc arcradírom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

BlackRose101

2019. március 27.

Elképesztően imádom!! Már használat közben is érzem, hogy dolgozik, a szemcséi nem olvadnak el idővel mint sok más radírnak, és ha kitartóan használom, felér egy alapos hámlasztással! Gyönyörű, selymes, grízmentes, puha bőrt eredményez, mely után kellően szívódik fel egy jó pakolás vagy hidratáló. Ára sajnos borsos, de kuponos napokon megéri beruházni rá.
Ui: Ha van vkinek esetleg eladó, akár fél tubussal is, szívesen átvenném!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 27.

Ui: Ha van vkinek esetleg eladó, akár fél tubussal is, szívesen átvenném!

evergreen

2018. december 1.

Az első és egyetlen szempont ami nagyon sokáig közénk állt, az nyilvánvalóan a termék ára volt, de egyáltalán nem kellett sokáig várnom, a TBSnél elég gyakran vannak akciók.
Sok bőrradírt próbáltam már, de ez abszolút a kedvencem, ki merem jelenteni, hogy számomra egy csodaszer.
Sok mitesszerem van, kevesebb pattanásom, de a bőrradírokkal mindig óvatosan kellett bánnom, mert az arcom szárazabb részeit nem kímélték, aztán egy héten át hidratálhattam, de nála ez sosem fordult elő.
Nagyon kevés elég belőle, én heti kétszer-háromszor használom.Ezek mindig különleges alkalmak számomra, az illata csodálatos, a bőröm ragyogó, egészséges és puha lesz tőle, teljesen feldobja a napomat. Nálam szerelem volt első használatra! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

meekoflit

2018. november 13.

Kedvenc arcradírom!
Nagyon pici finom szemcséket tartalmaz, apró körkörös mozdulatokkal dolgozom el és utána üveg tiszta sima lesz a bőröm.
Most veszem harmadjára újra:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Kedvenc arcradírom!
Most veszem harmadjára újra:)

EBoglarka

2018. október 2.

Teszi a dolgát, de nekem a bodyshop hámlasztói sokkal jobban bejöttek, ezt nem biztos, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate

Kovaföld. Komplex alumínium-szilikát keverék, amely több féle ásványi nyomelemet tartalmaz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  dörzsszemcseként, porok szóró- és nedvszívó képességét növelő hatású, csomósodásgátló, és kozmetikumok átlátszóságát és áttetszőségét csökkentő összetevőként használatos. Erős nedvszívó hatással bír, ezért gyakori összetevője különféle arcmaszkoknak.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.