The Body Shop

Ár:   5590 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lzsoficim, az összetevőket feltöltötte: Gabszi, Módosítva: 2019. június 4.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Megújult formula!

Könnyed, tejes állagú nappali arckrém E-vitaminban gazdag búzacsíraolajjal és természetes hialuronsavval, mely hidratálja bőröd, miközben 30 faktoros fényvédelemmel védi a káros UV-A és UV-B sugaraktól. Rendszeres használat mellett a bőr hatékonyan tud ellenállni a környezet káros hatásaival szemben.

• 48 órán át tartó hidratálás
  • Puha és bársonyos arcbőr
  • Antioxidáns tartalmának köszönhetően véd a káros szabadgyököktől
  • 100%-ban természetes eredetű hialuronsavval, mely optimális hidratáltságot biztosít

Ár: 3000 , Eladó: Lucy19950813
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Fizetés banki utalással,postával küldöm,Miskolcon személyes átvétel is megoldható
FranciC

2019. szeptember 14.

Nálam abszolút újravevős termék. Kellemes az illata, az állaga engem abszolút nem zavar (folyékony, fél pumpa - plusz pont, higy pumpás az adagolója - bőven elég az arcomra).
Nekem a 30-as fényvédő bőven elég, hamar beszívódik, nem ragacsos. Már április óta ez a Nr. 1 hidratálóm :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

nayao

2019. augusztus 5.

Imádom, és az arcbőröm is láthatóan jobb lett a krémtől! Május végén vettem meg, és azóta is ezt használom. Amint elfogy az első tubusom, veszem a következőt belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

0bikbik0

2019. július 28.

Amióta kibújtak az első nyári napsugarak, enélkül a fényvédő nélkül nem megyek utcára.
Napi, városi használatra nekem tökéletes.
Kellemes, könnyed állagú, nem fehér réteget hagyó krém. Beszivódás után nem fénylik jobban a bőröm. Én sminkelek is rá, birja.
Leégni ezalatt néhány hónap alatt sem égtem le vele, pattanásokat, egyéb csúnyaságot nem okozott.
Az egyedüli, amiért eleinte rajongtam, de most már kicsit unom, az az erős illata (szerencsére nem tartós).
Ár/kihasználhatóság arányban nekem pont megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 28.

Napi, városi használatra nekem tökéletes.
Ár/kihasználhatóság arányban nekem pont megfelelő.

MaFa

2019. július 8.

Könnyű viselet,hamar beszívódik,hidratál,kellemes az illata. A nagy melegbe ha kicsit megizzadok elkezdi csípni a szememet. Nem tudom, hogy az illatanyagok miatt vagy valami más az oka,de nem szeretem használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

bius4

2019. június 16.

Egy hete rendeltem és már azóta ki is próbáltam. Zsírosabb, sűrűbb az állaga, mint a sima e-vitaminos arckrémnek, de könnyen beszívódik.
Elég sokat kint voltam a tűző napon és egyáltalán nem égett le az arcom. Meg vagyok vele teljesen elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 16.

Irudi

2019. április 5.

Update: visszajöttem lepontozni...

Van, hogy hónapokig nem nyúlok utána, mert tudom, hogy már felkenés után fél órával teljesen kifényesedik a bőröm, mintha valami bőrbetegségem lenne, vagy mintha izzadásig futottam volna...
Valószínűleg az E-vitamin vált ki ilyen hatást a bőrömből, de emiatt csak olyan alkalmakkor kenem fel, amikor teljesen mindegy, hogy nézek ki...

Ja, és fontosnak tartom megemlíteni, hogy hiába kenem fel alaposan, foltokban leégek a használata mellett! (többször is előfordult)

____________*_*_*_*_*_*_____________

Nyár eleje óta használom: könnyed arcápolót kerestem, fontos szempont volt a fényvédelem.
Nálam sajnos felkenés után fél órával annyira kifényesedik tőle a bőröm, hogy púder nélkül vállalhatatlan. Ha teszek rá púdert, akkor azt is 4-5 óra múlva újra kell tenni, mert "átfényesedik".
Azt el kell ismernem, hogy rendszeres használat mellett sokkal szebb lett a bőröm textúrája, és nagyon szépen hidratál is.
A kiadagolásával nekem nincs problémám. Kicsit gyakorolni kell, és akkor sikerül pont a szükséges mennyiséget kinyomni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Update: visszajöttem lepontozni...

____________*_*_*_*_*_*_____________

Keryedi

2019. február 9.

Egy videóban dicsérte vki, felfigyeltem rá, mert szerettem volna egy fényvédős hidratálót, amelyik nem színezi szürkére/fehérre az arcom, hidratál, nem teszi zsírosabbá az amúgy is kombinált, zsíros bőrömet és még a sminket is jól viseli. Na ez betalált. Nagyon jár neki az 5 csillag. Hidratáló hatása is jó és nem hagy zsíros érzetet a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

atzsirknab

2018. december 8.

Nyárra vettem meg (nyaralás előtt) az átlagosnál magasabb fényvédelem miatt. Nagyon megszerettem, nem zsírosít túlzottan, kevés elég belőle, könnyű a textúrája és a tengerparton sem égett le az arcom vele. Hidegebb időben már kevésnek érzem, ezért csak 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Nicus

2018. november 17.

Nem kimondottan rajongok a márkáért, az egyetlen tényező ami miatt kedves számomra az az hogy cruelty free.
Ezenkívül röhejesen túlárazottak a termékei, és eddig több termékük okozott csalódást és lett belőlük kidobott pénz mint amennyivel elégedett lettem volna.
Ez a termék egy kivétel! Örülök, hogy beruháztam rá, mert így az őszi-téli hónapokra tökéletes fényvédő. Jól hidratálja a bőrömet, pihe-puha tapintatú lesz tőle és, mint fényvédő is teszi a dolgát. Ez 5 🌟

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

alexandraporcelain

2018. október 21.

Egy pumpányi elég belőle, gyorsan felszívódik, jól hidratál, nem okozott bőrhibákat, szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Felületi hártya képző anyag.