The Body Shop

Ár:   5590 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lzsoficim, az összetevőket feltöltötte: Gabszi, Módosítva: 2019. június 4.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Megújult formula!

Könnyed, tejes állagú nappali arckrém E-vitaminban gazdag búzacsíraolajjal és természetes hialuronsavval, mely hidratálja bőröd, miközben 30 faktoros fényvédelemmel védi a káros UV-A és UV-B sugaraktól. Rendszeres használat mellett a bőr hatékonyan tud ellenállni a környezet káros hatásaival szemben.

• 48 órán át tartó hidratálás
  • Puha és bársonyos arcbőr
  • Antioxidáns tartalmának köszönhetően véd a káros szabadgyököktől
  • 100%-ban természetes eredetű hialuronsavval, mely optimális hidratáltságot biztosít

Annabanna

2018. szeptember 6.

Kellemes illatú, nagyon jó állagú krém. Kevés kell belőle és téli fényvédőnek nekem tökéletes. Nyárra is jó lehet annak akinek elég a 30spf.
Szépen lehet rá sminkelni, gyorsan beszívódik DE púderezni KELL utánna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Szépen lehet rá sminkelni, gyorsan beszívódik DE púderezni KELL utánna.

TiciaL

2018. augusztus 31.

Az arcomnak nyárom megváltás,egyszerűen imádom nagyon bevált.,Bár kicsit drágának tartom,de én csomagban kaptam az éjszakai krémmel és egy lemosóval együtt,

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

baronessMA

2018. március 18.

Update :Hiper-szuper termék. Ahogy már mondták itt páran, szerintem is minden szempontból klassz fényvédő.
Az egyetlen egy bajom vele, ami a saját butaságom szerintem.. Hogy olyan könnyű maga termék, a tubusa nem átlátszó, semmi jel nem utal rá, hogy mennyit használtam el. Engem ez halára idegesít. Minden nap várom az utolsó pumpálst, mikor adja meg magát, borzasztó. hahaha
Valószínűnek tartom, ha elfogy egy ennél olcsóbb korei terméket fogok keresni.. De ha nem találok jobbat, tudom hol találom ezt. :)

Húha. Hát szerintem egy jó kis fényvédő készítmény. Szereti a bőröm, a 30 faktor nem rossz. Nyárra nyilván valami ütősebbet választok, de most ez tetszik. Hidratál, jól kijön a többi krémemmel reggel, az adagolása nagyon higiénikus, a csomagolása szép. Szeretem. Elég drága és pici. De ez elég szokványosnak számít szerintem ennél a márkánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Juliette Cavill

2018. március 7.

Az állagával, az illatával, a hidratálásával teljesen meg vagyok elégedve. A fényvédelem pedig kiderül huzamosabb használat után. Az árával nem vagyok teljesen megelégedve, de újravevős lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

nonblonde

2017. december 7.

Nekem a kedvenc arckrémem, a sokadikat használom el. Az állaga picit híg, de ezt leszámítva nem tudok belekötni. Vízhiányos, de mitesszeres bőröm van, szóval nincs egyszerű dolga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 7.

Kyttu11

2017. augusztus 21.

Nem kimondottan a kedvencem, de azért ha már ilyen sok pénzért megvettem természetesen elhasználom. Szerintem eléggé túl árazott termékről van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

Lettih

2017. augusztus 6.

Alapvetően zsíros a bőröm, de ez nem tömíti el, szépen hidratál és a napfénytől is remekül véd, puha és jobb textúrájú lesz tőle az arcbőröm. csak azért kap 4 csillagot, mert sokallom az árát, és van benne valami, ami eléggé irritálja a szemem, ha véletlenül a felkenés után hozzáérek

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

kati7891

2017. augusztus 3.

Nagyon jó, csak ne lenne ilyen bitang drága. Szerintem picit gyorsan fogy, száraz bőrűeknek egy megváltás nyáron. Folyékony kis csoda, aminek alig van illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

kovtunde80

2017. május 23.

Alapvetően jó kis krém lenne, kellően hidratál, jól beszívódik, tetszik a fényvédelem is, de..... Az én kombinált bőröm nagyon hamar kifényesedik, és sajnos nekem is irritálja a szemem, ha netán véletlenül belekenem. Sajnos pattanásokat is okozott, úgyhogy keresgélek tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 23.

zsofiacskm

2017. május 18.

Az állaga és a kiszerelés - pumpás adagoló, rendesen záródó kupak - nagyon tetszene, nyáron pont eléggé hidratál is. Viszont a parfüm benne nagyon irritálja a szemem (és a férjemét is), ha meg is feledkeznék róla, belekenem véletlen és akkor még durvábban. Akinek nem ennyire érzékeny a szeme az illatos dolgokra, nagyon jó vásárt csinál vele, eloszlatása szuperkönnyű és extrém körülmények között, pl. síelés, is megállja a helyét.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Felületi hártya képző anyag.