The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. április 24.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Géles állagú, könnyed és intenzív hidratáló szérum. Használd magába vagy nappali krém alá egy kis plusz hidratálásért.

• előhidratáló
  • extra hidratálás
  • azonnali selymes tapintást kölcsönöz a bőrnek

petracska13

2017. május 21.

Előre leszögeznék két dolgot:
Nem néztem meg a véleményeket itt mielőtt megvettem
Nem is akartam megvenni ez a terméket

Tehát, egy szép (?) napon betértem a TBS-hez megvenni az E vitaminos Olajszérumot. Az eladó hölgy segítségét kértem, mivel baromi sokan voltak bent, nem volt kedvem tolakodni mellettük. Az eladó hölgy határozottan kijelentette, hogy hiba megvennem az olajszérumot, túl sok lesz nekem, csak igazán igénybevett vagy idősödő börőn müködik, és szép hosszan ecsetelte hogy miért nem nekem való, ellenben ezzel a termékkel. Tudom, tudom az én hibám, hogy nem álltam ki az elképzelésem mellett, de picit szabadulni akartam már onnan, így mondtam hogy oké, kipróbálom, csak haladjunk már.
Kipróbáltam. Konkrétan semmi.
Bocsi, de nem tudom részletesebben kifejteni, mert ennyire semmi számomra.
Most jófej leszek és kap plusz egy pontot azért mert nem ártott, plusz egyet mert szerencsére hamar elfogyott (bár másnak ez lehet mínusz). De azt hiszem ezzel le is zárom a témát és ezzel a termékkel gyorsan elfelejtjük egymást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.

Előre leszögeznék két dolgot:
Nem néztem meg a véleményeket itt mielőtt megvettem
Nem is akartam megvenni ez a terméket

Kipróbáltam. Konkrétan semmi.
Bocsi, de nem tudom részletesebben kifejteni, mert ennyire semmi számomra.

szilvinyuszko

2016. július 19.

Nagy várakozással indultam neki a próbának, de sajnos csalódnom kellett. Egy szérumtól könnyű, lágy krémet várnék el, ami gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros nyomot.
Sajnos nekem nem vált be. A napi rutinom részeként próbáltam használni, de még fél óra után is ragacsos volt a bőröm, holott nem sokat tettem az arcomra. Imádom a TBS termékeket, de ez nálam max 3 pont...azt is azért, mert a dekoltázsomra használtam el éjszakai krémnek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 19.

petraa93

2016. április 25.

Nekem nem vált be! Irritációt okozott, tiszta apró pattanás lett a bőrömön, de nem tudom melyik összetevőjétől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

AshleeyTayloor

2015. július 6.

Sajnos nem nyűgözött le... Alig hidratált, tény hogy könnyen beszívódik és jó az állaga, de a hidratálása 0.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Propylene Glycol, Honey
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Különféle illékony szilikonfélék keveréke. Az egyik leggyakrabban használt szilikonfajta. A többi szilikonhoz hasonlóan bársonyos, selymes érzetet hagy a bőrön. A cyclomethicone ún. módosítatlan szilikon viszonylag nagy molekulamérettel, így a bőrbe nem szívódik fel, viszont segíti a bőr felső rétegébe juttatni a hatóanyagokat. Segíthet abban is, hogy a hidratáló krémek kevésbé legyenek zsírosak. Gyorsan elpárolog, emiatt nagyon kényelmes bőrérzetű szilikon. Ezen kívül könnyen kenhetővé teszi a formulákat és kellemes bőrpuhító tulajdonságokkal is rendelkezik.

Méz. A méz kiváló szénhidrátforrás, mely gazdag ásványi anyagokban, tartalmaz vitaminokat, szerves savakat, illóolajokat és fontos enzimeket. Találhatóak még benne aminosavak, fehérjék és egyéb bioaktív anyagok. 81%-ban főleg monoszacharid cukrot tartalmaz. 22 féle makro-, és mikroelem található benne. Elsősorban C-, és B-vitamin, folsav és nikotinsav a leglényegesebb vitamintartalma, de magas az enzimtartalma is. Az egyedülálló kémiai összetétel a méznek több hasznos bőrápoló tulajdonságot kölcsönöz: hidratál, nyugtat és antioxidáns, valamint jelentős antibakteriális és gombaellenes hatással is rendelkezik, illetve a bőr felszínén is védőréteget képez. A sötétebb mézek erősebb antioxidáns hatással bírnak, mint a világos mézek.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Egy zabféle magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Magas az aminosav-tartalma, és kiemelkedő a magas cink és mangán tartalma, amelyek hozzájárulnak antioxidáns tulajdonságához.

Lipid féle (phospholipid). Tojássárgájában, növényi és állati sejthártyában található, manapság napraforgóolajból vagy szójából állítják elő. A kozmetikai iparban bőrpuhító (emollient) és vízmegkötő anyagként használatos. Olajban és vízben is oldódik, ezért hasonlít a sejtmembránhoz. A Lecithin-t liposzómáknak is nevezik, mivel a dupla oldhatósága, a hatóanyagokat magukkal hordozva, segít mélyebbre és a megfelelő helyre szállítani őket.