The Chemistry Brand

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 9 900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2019. január 11.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 9 900 Ft

Gyorsan felszívódó, hidratáló szárazolaj, mely azonnal aranyló, szexi ragyogást ad a bőrnek. A DHA-mentes málnakivonaton alapuló ketocukor tartós ragyogást kölcsönöz 2-3 napnyi használat után, utána a fenntartáshoz elég egyszer használni egy nap.

Ár: 9 900 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
xxs

2019. június 4.

Update2: a műszörp illat ugyan rámtelepedett, de lustaságból kezdtem elhagyni a flakon felrázogatást, és csoda történt: sokkal enyhébb az illat. Vagy pár hónap alatt elpárolgott a parfüm, vagy a csillámos cucchoz jobban köt, mint az olajhoz. A barnaság színe továbbra is szuper!

Update: elég a nagyon kis mennyiség, reggelente használom csak és semmivel nem keverem. Lassan, de biztosan épül, a színe szép, természetes hatású.

Kimondottan édes, bogyós gyümölcsszörp illatú olaj. A csillámok nem harsányak bőrre felkenve, de valószínűleg nekik köszönhető az enyhe poros utánérzet is, a titán-dioxid jellegzetes, napvédő krémnél itt sokkal-sokkal enyhébb érdessége érezhető - gondolom, jóval kevesebb is van benne, mint egy SPF termékben.

Mivel minden olajat nehéz száraz bőrön eloszlatni, ezért én ugyanúgy használtam, ahogy a többi, általában natúr olajaimat is: zuhanyzás után nedves bőrre, kis mennyiségben (testrészenként 3-5 csepp). Kíváncsi vagyok, mennyire fog így hatni, mert tényleg keveset használtam, viszont egyáltalán nem ragad. Ha ez így működik, örökké elég lesz, ha nem, akkor is nedves bőrön fogok többet használni.
Nem igazán partnerkompatibilis az illata, a porossága is elveszi egy kicsit a bőr puhaságát, ezért nem egy "összebújós" termék. Nappalra elmegy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

KezdoManias

2019. április 15.

Igazi párduc testem lett. No, nem azért, mert olyan kecses-izmosra gyúrtam volna magam, hanem mert minden további nélkül láthatatlanná válnék terepen a foltjaimnak köszönhetően. Méghogy csíkmentes ragyogás... Plusz dobtam egy hátast akkor is, amikor megláttam a mennyiséget - jó, jó, én voltam botor, miért nem néztem meg pontosan a kiszerelés nagyságát, miért is feltételeztem, hogy 8900 Ft-ért használható mennyiséget kapunk...
Maga a cucc lenyűgöző látvány - össze kell rázni az olajat az iszonyat mennyiségű csillámmal. Kézbe kiöntve majdhogynem aranyos-metálos hatású, ami irtóra tetszik:) Kicsit sci-fis magamra kenegetni:) A mai napon láttam is magamon a kis csillámokat, tényleg "glow" volt ott a villamosmegállóban. Legalább villoghattam picit:) Rögtön be is ugrottt, hogy ilyet már láttam valahol - hát persze, a kislányom kobakján, akit össze-vissza simizek-puszilok, így bizonyára neki is jutott az arcomról:)
Kezdünk egyébként összebarátkozni -
1. Alaposan ledörzsölöm magam zuhany közben dörzsiszivaccsal.
2. Jön a neutrogena testápoló száraz bőrre.
3. Először a kezemen elterítve, majd finom mozdulatokkal elkenve jön a felvitel.
A hatás: A kezdeti ügyetlenkedésnek köszönhetően a foltok már az első használat után látszódtak, szóval nem kellett sokat várni az eredményre.... Semmiképp sem ajánlott száraz bőrre felvinni, olaj ide vagy oda. Most viszont, hogy már valamelyest használni is tudom, elismerem, tényleg szép árnyalatot kölcsönöz. De hogy minden nap le kelljen folytatnom az arany áron mért szerrel való kenekedést, háááát.... inkább visszatérek a rossmann-os önbarnító kendőre, talán 100 Ft/db-ért. Hiába jobb ennek az összetétele (vélhetőleg), valamennyicske szaga ennek is van. Az áráért nagyobb felhasználóbarátságot vártam. Lehet, hogy átállítom ünnepi használatúvá.
Ár-érték arányban ez így is csak két csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

Kezdünk egyébként összebarátkozni -
1. Alaposan ledörzsölöm magam zuhany közben dörzsiszivaccsal.
2. Jön a neutrogena testápoló száraz bőrre.
Ár-érték arányban ez így is csak két csillag.

BTLaura

2018. szeptember 10.

Meglehetősen vegyes érzelmek fűznek ehhez a termékhez. Elsőre önmagában, természetesen hámlasztás után használtam. Az egy dolog, hogy milyen mennyiségben kell így locsolni, de olyan narancssárga lettem, hogy ihajj! Ráadásul foltokban kopott le olyan helyeken, ahol jobban dörzsöli a ruházat pl. bokánál a zokni, vállon a melltartópánt. Utána már csak testápolóval keverve használtam pár cseppet, nálam ez lett a nyerő kombináció. Az illata nagyon sokáig és nagyon erősen megmarad, ami nem épp pozitívum. Plusz ragad, sokáig érzem, pedig a száraz bőröm általában mindent pikk-pakk benyel. Viszont a hatása gyorsan jelentkezik, már nem foltos és természetes hatást kelt, nem látszik, ahogy kopik, csak halványul. A mérete megdöbbentő lehet első látásra, de sokáig elég, főleg ha már kialakult a vágyott szín, és csak fenntartani szeretnénk. A hatása 5 csillag lenne, de ennyi pénzért az illata/ érzete a bőrön lehetne jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Daisyyy

2018. július 17.

Életem legjobb önbarnítója!! valóban ragad, lefekvés előtt kenem, így az egész lepető ragacsos marad, valamilyen szaga is van (engem szolárium szagra emlékeztet), de az eredmény az valami brutál!!!! 3 nap alatt úgy bebarnul a bőröm, természetes módon, égés nélkül, hogy az valami csoda. És kicsi a kiszerelés, de nem kell sokat kenni, és heti 2-3x kentem, a Hófehérke bőröm pedig igazi olasz tengerpartos-nyaralósra barnult. Maximálisan elégedett vagyok, nem érdekel, hogy ragad, vagy hogy büdös, tényleg olyan barna vagyok, mint még soha, ezért megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

EricaKing

2018. április 26.

Iszonyúan ragad.. kellemetlen érzet utána több órán keresztül meg lefekvés előtt használva is. Ennyit nem er egy barnito sem és émelyítő a szaga is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

yamita

2017. augusztus 21.

Imáádom! Nem büdös, nem foltos (nem is kopik foltosan) csodás színt ad, nem répasárga.. hogy tudtam nélküle élni kategória! Egyetlen "hátránya" felkenéskor kicsit ragacsos, de hamar beszívódik. Szuuper!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 21.

eastherke

2017. július 25.

Végre én is rászántam magam, hogy véleményezzem ezt a barnítót és az előzőek alapján úgy látom, én leszek az egyetlen akinek ez nem annyira jött be...
Nagyon fehér bőröm van, a nap nem fog meg, és 3 éve leálltam a szolival is az anyajegyek miatt, így azóta vadászom a tökéletes barnítót, nem sok sikerrel.
Ezzel a termékkel sem sikerült barátságot kötni.
Nagyon erős illata van, ami órákon át kitart, sajnos eléggé zavaró, már-már fejfájdítós.
Ahogy előttem is írták, sokáig ragad utána a bőr, ami kicsit sem kellemes az amúgy is izzasztó nyári napokon. Én mindig este, zuhanyzás után használtam és elalvásig sem múlt el a ragacsos érzet.
A szín nekem 3 nap használat után kezd látszani, és meg kell hagyni, tényleg nagyon kellemes árnyalatú, viszont 2 nap után elkezd kopni, nem túl szépen, eléggé foltosan, ami viszont fennmarad, azt nehezen lehet leszedni.
Szóval összességében a színe remek, de nem kellemes használni, és gyorsan is fogy, így jobb híján maradok a St. Tropez zuhanyzás közbeni barnítójánál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 25.

Ezzel a termékkel sem sikerült barátságot kötni.

PMJuci

2017. június 23.

Update: 2 nap múlva valóban látható volt a változás, de a 3.nap után lett igazán észrevehető a különbség. Nekem kissé sárgás árnyalatú lett a bőröm,de nem bánom, mert legalább nem hulla fehér. Tényleg nem csíkos, bármilyen bénán sikerül felkennem. Viszont lett rajtam pár allergiás kiütés (nem ettől!!!) és ahol vakartam magamat, ott lejött a felső bőrréteg a "színnel" együtt... Szóval nem érdemes vakarózni, ha az ember önbarnítót használ :D Jelenleg 2naponta kenem magam vele, és így jól fenntartható a szín. Azért kíváncsi vagyok meddig lesz elég a 100ml.

Az olvasottak alapján nem bírtam megállni, hogy ne vegyem meg, a Tinamuban volt csak készleten. Kicsit azért tartottam tőle, mert a szárazolajak általában nem a kedvenceim. Már a kupak letekerésekor megcsapott az intenzív gyümölcsös illat, ami nekem speciel tetszik. Viszont minél tovább szaglászom, annál inkább kezdem benne érezni a jellegzetes önbarnító szagot, de nem olyan erősen, mint a hagyományos önbarnítóknál. Az adagolása miatt kicsit aggódtam, de gyakorlatilag csak cseppekben jön ki az olaj, így könnyen szabályozható a mennyiség. Másik félelmem is teljesen alaptalan volt a millió csillám miatt. Úgy képzeltem el, hogy csillámporos látványt fog(ok) nyújtani, de olyan aprók a csillámok, hogy csak egy enyhe selymes fényt ad a bőrömnek. Egyetlen apróság: nekem nehezen szívódik be, így kizárólag esti használatra alkalmas. A barnító hatását később update-elem majd, már nagyon várom:)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

klaris171

2017. június 15.

Nagyon érdekes hogy alapvetően mindenkinek jó, de mégis eltérő tapasztalata van a termékkel kapcsolatban, én is bővítem a sort. Természetesen engem is lenyűgözött az ígéret és Wishes krémmániás posztja után egyből megrendeltem a skinsmartról.
Az aranycsillámoktól én is rettenetesen féltem, de teljesen alaptalanul, egyáltalán nem feltűnő és nem zavaró a mennyisége, sőt kifejezetten tetszik. Az olajat nekem egy pillanat alatt beszippantja a bőröm (eltérően egy lenti véleményezőtől), így a használata nagyon kényelmes, gondolkodás nélkül 2 perccel felöltözés és indulás előtt is bátran használtam már. A málnás illatát én imádom, semmi önbarnítós felhangot nem érzek és testre nem zavarnak az illatanyagok.
Na de a lényeg, amiért megvettem vagyis az önbarnító hatása… Előre leszögezem hogy nem vagyok hófehérke, sőt hunyorítva egy kellemes sárgás alaptónusú kreolos alapszínt is tudok hazudni, szóval ez a kiindulási pont és bizony az első használat meg sem látszott, 3 nappal később kentem fel másodszor, az utána következő 2. napon látszott egy hajszálnyi változás. Így sajnos nem is vagyok annyira lelkes és 3-4 naponta jut eszembe csak felkenni, amivel minimális mondjuk egy (vagy csak fél) árnyalattal barnább színt tud rajtam produkálni.
Nekem végül nem lett must have, de az illata, a maceramentes használata és a szép bőrképet adó hatása miatt végül nem bántam meg, nálam ez így egy erős 4es.
Lehet jövök majd felpontozni és ódákat zengeni, mert most fellelkesültem a napi használat gondolatára és ha bronzistennővé változtat, akkor jár az 5 csillag! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Gina1031

2017. június 12.

Csak az előző véleményemet szerettem volna kiegészíteni, de valamilyen programhiba okán új véleményként jelent meg az egész... Szóval a korábbi véleményt a következővel toldom meg:

Update kb. 2hét után: Bár a termék továbbra is lenyűgöz, de sajnos túlzásba lehet esni vele is... egyik nap - felbuzdulva a dícsérő szavakon (napoztál a hétvégén?) kétszer is bekentem a lábaimat vele, a szokásos napi 1 helyett... nos: másnap reggel szomorúan láttam, hogy sárgába fordultam. :( Jó hír: pár nap kihagyás után minden ok. Fehér bőrűek vigyázzanak, mert addiktív - amit tovább fokoznak a környezetből érkező, elismerő bókok, de ez esetben is érdemes önmérsékletet tanúsítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Hidratálók: Propanediol, Ethoxydiglycol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Más néven Melitane. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Segíti a bőr saját természetes barnulását, és egyúttal csökkenti a bőrben az UV sugárzás által kiváltott DNS károkat.

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.