Thefaceshop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2015. október 16.

Kiszerelés:   7 db
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Mitesszer eltávolító lehúzható tapasz orra új zélandi vulkanikus agyaggal.

Lilium

2018. augusztus 10.

Nagyon jó! Nincs olyan elviselhetetlen büdös fokhagyma szaga mint a drogériásoknak és szerintem jobban is tapad, ezáltal pedig több mitesszert is szedett ki. Mostanában láttam egy technikát, ami tulajdonképpen abból áll, hogy a használat előtt egy kis szódabikarbóna pasztát raknak pár másodpercig az orra. Így még hatékonyabb! Maga a tapasz pedig újravevős! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Széncinke

2015. október 23.

Tegnap kipróbáltam ezt a tapaszt. Általában Müller sajátmárkásat használok (de az is dél-koreai :D ) viszont kíváncsivá tett a széntartalma miatt. 7 db egyenként csomagolt termék van a dobozban. Kibontás után a műanyag hordozón egy fekete tapasz található. Megszaglásztam, tényleg szénszaga van! (orvosi széntabletta szétnyomkodva, vagy esetleg a brikett szén :D ) Feltettetem a benedvesített orromra, majd 15 perc múlva, mikor megszáradt, leszedtem. Nyilván nem kell sokat várni egy ilyen tapasztól, nekem egész szépen kiszedett jó sok szennyeződést, a bőrömet nem irritálta, és nem is tépte le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate

PVP 0 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.