Thefaceshop

Ár:   $5   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: rata.sum, az összetevőket feltöltötte: Csillagpor123, Módosítva: 2015. október 12.

Ár:   $5
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mitesszereltávolító maszk fehér agyaggal.

csill87

2016. július 22.

Mindig ettől a márkától veszem ezeket a maszkokat és én meg vagyok velük elégedve. Ezt egy-két hete használtam legutóbb és nagyon jól működött, nagyon hatásos volt. Mondjuk épp nagyon párás meleg idő volt, szerintem ez is nagyban hozzájárult a sikeréhez, hogy a párás melegben kitágultak a pórusok. Azért szeretem ezeket (mert nálam hiába csomagolják át, egyforma a hatásuk), mert könnyen hegesedik a bőröm, nem szeretem, ha nyomkodni kell.
A lényeg, hogy már régóta próbálkozok ezekkel, de nem sikerült rájönnöm, hogy mitől működik néha elképesztően jól, néha meg egyáltalán nem... De rajtam azért nagyobb arányban működik, mint nem, ez akkor nagyon szép eredményt tudok velük elérni. Mindig kell, hogy legyen itthon egy ilyesmi The Face Shop maszknak, mert ha nincs, nekem bizony hiányzik! Nagyon sok alkalomra elég és főleg az itthon is kapható tapaszokhoz képest az ára is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

FaithGunn

2016. május 19.

A mitesszereket ott hagyta a helyükön, ellenben a pihéket az arcomról szépen letépte, minek eredményeképpen az érzékeny bőröm csodálatosan begyulladt.
Elhasználtam az egész tubust, hátha én vagyok béna, és más módszerekkel működik -forró törülköző, gőzölés...-, de mindig ugyanaz történt :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 19.

Kardvirág

2015. július 10.

Olyan megoldást kerestem, amit nem csak orron lehet használni, mint a tapaszokat. Nem vált be. Tényleg jól odatapad a bőrhöz, erős, egyben le lehet húzni, utána kellemes tapintású, sima a bőröm, de a mitesszereket nem szedi ki sajnos. Az orromon is próbáltam, ott a tapaszok jól működnek (Balea Soft&Clear orrtapasz, Holika Holika Pig Nose Kit Clear set), de ez ott sem csinál semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 10.

rata.sum

2015. június 17.

A Baleás tapaszra kerestem alternatívát, mivel az rendszeresen letépi a bőrömet is.
Hát, nem vált be. :( 3x próbáltam, de egyetlen mitesszert sem szedett ki az orromból. Az állagát sem szeretem, olyan, mint a rágógumi. Száradás után könnyű eltávolítani, csak nekem pont nem ért semmit.
Feldobom a zsibire, ha jóváhagyták, hátha más bőrére jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 17.

Feldobom a zsibire, ha jóváhagyták, hátha más bőrére jó.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

PVP 0 0

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.