Tigi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szuperninaa, Módosítva: 2013. február 4.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Párataszító, rugalmas tartást adó hajformázó.

Használat: Ha durvább formát akarsz, vigyél fel még egy adag krémet hajszárítás után is és az ujjaid hegyével alakítsd ki a végső formát. 24 órás formamegőrzés garantált!  Tincsesítsd, formázd, ahogy szereted!

martissima

2014. július 29.

Szerintem ez egy csoda :) Törölközőszáraz hajra szoktam felvinni, nagyon szépen dúsit, formáz, kisimít, nem ragacsos, könnyű kis hajformázó. Még a vákonyszálú hajamat is tartósan formázza. Ja, és az illata erősen addiktív!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

edeseper

2013. szeptember 25.

A LEGJOBB hajformázó, amit valaha használtam! Ja, és dúsít! Egy keveset eloszlatok a hajtöveken szárítás előtt és úgy nézek ki, mint egy oroszlán :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

vivuss87

2013. február 8.

Életem első sorsolásos nyereménye:D Nagyon szuper illata van, állagra nem túl
ragacsos. Egy viszonylag kemény fehér krém, ami a kezünk melegétől kissé megolvad. Nekem hosszú hajam van, és a hullámokat szoktam vele alulról megnyomkodni, úgy, hogy keveset eloszlatok a tenyeremen. Valóban tartósabbá teszi, de igazán szerintem rövidebb hajhoz való. Így nekem nem csodaszer, de mivel nyertem és Tigi ezért kedvelem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

Életem első sorsolásos nyereménye:D Nagyon szuper illata van, állagra nem túl

Hidratálók: Propanediol, Caprylyl Glycol, Sucrose

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

PVP 0 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.