Tigi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. január 22.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

Keratinnal és tápláló édes mandula olajjal ápolja és védi a festett hajat.

• Nem engedi kopni a hajszínt a hajmosások után.
  • Intenzív használatnál a haj kevésbé lesz porózus.
  • Hosszabban megtartja a kéregben a színt.
  • Colour Goddess funkciók leghatékonyabb kombinációja az édes mandula olaj, kókusz olaj és keratin, amelyek behatolnak a haj belső részébe, míg mikró víztaszító réteget visz fel a haj felszínére, és segít lesimítani a kutikulát.

Eltávolítja a felgyülemlett szennyeződést, hogy a haj színe élénk maradjon. Vibráló színt és rugalmasságot ad a hajnak.

Morcinella

2019. szeptember 13.

Isteni illata van, szépen habzik, egész szépen fakult mellette a vörös hajam és puhának is éreztem hajmosások után. Csak azért vonok le egy csillagot, mert nagyon gyorsan zsírosodott a hajam, mikor őt használtam. Sajnos nem tudom másra fogni, csak őrá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

tzs

2019. szeptember 10.

Az illata számomra nagyon erős, de meg lehet szokni.
Viszonylag nehezen habzik, de korrekt, és ami számomra a legnagyobb előnye, hogy a 3-4 naponta szükséges hajmosást egy hétre is simán ki lehet tolni, sőt akkor is csak azért kell megmosnom, mert mégiscsak eltelt egy hét.
Az összetételét még elemezgetem, mielőtt végleg leteszem a voksom mellette...

2019. szeptember: Az összetételén javítottak, talán mintha valami formaldehid lett volna benne... Most úgy látom, már nincs. Viszont mostanra kiderült, hogy másnak köszönhettem, hogy szükség esetén eltolhattam a hajmosást pár nappal. Ez a körülmény elmúlt, újra 3-4 naponta mosom, de a sampon maradt.
Igazából nem érzem extrának, de elég jó és a fodrászom minden alkalommal megdicséri a hajam minőségét. Talán a samponnak is köszönhetem, így gyakran használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Az illata számomra nagyon erős, de meg lehet szokni.
Az összetételét még elemezgetem, mielőtt végleg leteszem a voksom mellette...

Lolatapsi

2019. május 22.

Festett, vastagszálú, tövénél már őszülő hosszú hajamra vettem. Gyönyörű vöröses barnás és élénk fényt ad a hajamnak, kicsit hamarabb zsírosodik tőle, mint a Guhl barna hajra való samponjától és több is kell belőle (vállig érő hajra nekem 5 pumpálás a minimum). Az illatát nagyon szeretem, erősen karamellás. Legközelebb újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 22.

C92

2017. március 19.

Legfőképp az illata miatt vettem meg, mert csodás finom karamella illata van, egy élmény vele hajat mosni. Jól tisztít, hidratál, a hajam szép fényes lesz tőle, a hajfesték is lassabban kopik, mióta ezt használom. Egyetlen dolog van, ami miatt le kell vonnom egy csillagot: sajnos az én hajamon szinte egyáltalán nem habzik. Míg az Urban Antidotes-ból elég volt egy diónyi adag, ebből kb. tenyérnyit kell használnom, hogy rendesen hajat tudjak vele mosni, így nagyon gyorsan fogy. :( Ezt leszámítva imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 19.

zsufri

2016. október 17.

Puhább tapintású lesz a haj és nagyon jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

Puhább tapintású lesz a haj és nagyon jó az illata.

Kingácska0807

2016. január 20.

Fantasztikus sampon. Sosem volt még ilyen jó dolgom egy samponnal sem, pedig jócskán kipróbáltam párat. Nagyon kevés kell belőle, szuperül habzik, és olyan puha a hajam tőle,hogy na csak. Az illatáról meg nem is beszélve...
Imádom <3

UPDATE: szomorú vagyok,de le kell,hogy vonjak belőle egy-két csillagot. Elkezdett hullani a hajam kissé, valamint az 1000 forintos Pantene színvédője jobb hatást ért el nálam. Valamint mikor megláttam,hogy BHT van benne.. háát.. nem kimondottan örültem. Úgy látszik,megtört a szerelmünk, talán később visszatérek rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

Imádom <3

Anee876

2015. január 30.

Juj ő nagyon jó! :) Tényleg hihetetlen puha, és fényes tőle a hajam. A színét is jobban tartja, ami a vöröses árnyalatoknál elég fontos kérdés :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Josie

2014. március 13.

Ó nekem is volt ilyenem régen! Jaj de nagyon szerettem ám! Arra emlékszem, hogy 4-5 naponta is elég volt hajat mosnom vele, nagyon kellemes mandula illata volt és csodaszép loknis hajat lehetett vele csinálni, mert igaz puha lett a haj tőle, de mégis volt tartása. A balzsamjával együtt használtam, nagyon jól funkcionáltak így kettesben. :) Egy hajmosáshoz elég volt egészen kevés mennyiség belőle (ahogyan ezt már a Tigi termékektől megszokhattuk). Nem tudom hogy a festett hajszínt mennyire tartja, mert amikor használtam akkor még eredeti barna hajam volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Lilás piros.