Tigi

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2023. július 17.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online, Rossmann
Kategória:   Samponok

Keratinnal és tápláló édes mandula olajjal ápolja és védi a festett hajat.

• Nem engedi kopni a hajszínt a hajmosások után.
  • Intenzív használatnál a haj kevésbé lesz porózus.
  • Hosszabban megtartja a kéregben a színt.
  • Colour Goddess funkciók leghatékonyabb kombinációja az édes mandula olaj, kókusz olaj és keratin, amelyek behatolnak a haj belső részébe, míg mikró víztaszító réteget visz fel a haj felszínére, és segít lesimítani a kutikulát.

Eltávolítja a felgyülemlett szennyeződést, hogy a haj színe élénk maradjon. Vibráló színt és rugalmasságot ad a hajnak.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lolychan

2023. január 15.

Remek illat, borzasztó hatás. Úgy szárít, hogy az valami borzalom. Viszket tőle a fejbőröm. Nem ajánlom senkinek. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 15.

Makk Zsuzsó

2021. október 13.

Semmi hatása nincs a festett hajra, nem kopik, fakul lassabban a festés. Az illata tényleg karamellás, hamar megunható. Kell hozzá balzsam mindenképp, mert szárít. Abszolút átlagos sampon, semmivel sem tud többet, mint egy Dove vagy Pantene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 13.

k.dorika

2021. szeptember 1.

A színvédő hatása: semmi extra. A hidratálása is átlagos, jól tisztít, jól habzik, nem zsírosít. Ami mellette szól még, hogy nagyon kevés kell csak belőle, így egy örökké valóság lesz elhasználni a 400 ml-es flakont. Az illata: isteni karamell - ez megérné az 5 csillagot simán, de mivel ezt leszámítva annyira kis átlagocska, az ára viszont ahhoz képest borsos így nagyon plafonba 4 csillagnál többet semmi képpen sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

Adica

2021. március 12.

Az illata csodás, nem kell belőle sok sem. Színvédő hatás ugyanaz, mint a sima Schaumánál, szóval nem extra. Én nem tapasztaltam, hogy zsírosodást, puhának érzem a hajam tőle, a balzsamával együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Lina14

2020. november 7.

Karamell illata van, kellemesen habzik, egész rendesen tisztít. Ne tapasztaltam semmi extra színvédelmet, és gyorsan zsírosodott a hajam is. Amit én vettem, azon pedig kicserélték a kupakot és ez a lehetetlen billenős van, alig jön ki rajta valami sajnos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 7.

Morcinella

2019. szeptember 13.

Isteni illata van, szépen habzik, egész szépen fakult mellette a vörös hajam és puhának is éreztem hajmosások után. Csak azért vonok le egy csillagot, mert nagyon gyorsan zsírosodott a hajam, mikor őt használtam. Sajnos nem tudom másra fogni, csak őrá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

tzs

2019. szeptember 10.

Az illata számomra nagyon erős, de meg lehet szokni.
Viszonylag nehezen habzik, de korrekt, és ami számomra a legnagyobb előnye, hogy a 3-4 naponta szükséges hajmosást egy hétre is simán ki lehet tolni, sőt akkor is csak azért kell megmosnom, mert mégiscsak eltelt egy hét.
Az összetételét még elemezgetem, mielőtt végleg leteszem a voksom mellette...

2019. szeptember: Az összetételén javítottak, talán mintha valami formaldehid lett volna benne... Most úgy látom, már nincs. Viszont mostanra kiderült, hogy másnak köszönhettem, hogy szükség esetén eltolhattam a hajmosást pár nappal. Ez a körülmény elmúlt, újra 3-4 naponta mosom, de a sampon maradt.
Igazából nem érzem extrának, de elég jó és a fodrászom minden alkalommal megdicséri a hajam minőségét. Talán a samponnak is köszönhetem, így gyakran használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Az illata számomra nagyon erős, de meg lehet szokni.
Az összetételét még elemezgetem, mielőtt végleg leteszem a voksom mellette...

Lolatapsi

2019. május 22.

Festett, vastagszálú, tövénél már őszülő hosszú hajamra vettem. Gyönyörű vöröses barnás és élénk fényt ad a hajamnak, kicsit hamarabb zsírosodik tőle, mint a Guhl barna hajra való samponjától és több is kell belőle (vállig érő hajra nekem 5 pumpálás a minimum). Az illatát nagyon szeretem, erősen karamellás. Legközelebb újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 22.

C92

2017. március 19.

Legfőképp az illata miatt vettem meg, mert csodás finom karamella illata van, egy élmény vele hajat mosni. Jól tisztít, hidratál, a hajam szép fényes lesz tőle, a hajfesték is lassabban kopik, mióta ezt használom. Egyetlen dolog van, ami miatt le kell vonnom egy csillagot: sajnos az én hajamon szinte egyáltalán nem habzik. Míg az Urban Antidotes-ból elég volt egy diónyi adag, ebből kb. tenyérnyit kell használnom, hogy rendesen hajat tudjak vele mosni, így nagyon gyorsan fogy. :( Ezt leszámítva imádom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 19.

zsufri

2016. október 17.

Puhább tapintású lesz a haj és nagyon jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

Puhább tapintású lesz a haj és nagyon jó az illata.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Más néven Sulisobenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A sulisobenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevővel kapcsolatban készült egy tanulmány, mely kimztatta, hogy a Benzophenone-4 allergizáló hatással van a bőrre.

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Egy viszonylag irritáló hatású tartósítószer, mely már alacsony koncentrációban is rendkívül hatékony a baktériumok ellen, és amit manapság viszont már leginkább csak lemosható termékekben használnak, mivel könnyen érzékenyítheti és irritálhatja a bőrt, ha bőrön hagyható termékben van jelen.