Tigi

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Vedd fel a harcot a visszagöndörödő, szálkás tincsekkel! Ez a könnyű egyenesítő zselé szikrázó fény ad a hajadnak és megvédi a gyönyörű, simára szárított frizurádat a párától.

• Göndör és sima hajra is
  • Ragyogó fény, könnyű tartás
  • UV- és hővédő
  • Kondicionál és hidratál

Elisaday

2019. december 28.

Hát én egyáltalán nem ájultam el tőle. Az illata kellemes zöldalmás. Az állaga nekem túl sűrű, zselés. Ezért nehezebben is tudtam kifésülni a hosszú hajamat. Szép egyenesre ki is tudtam szárítani. De szerintem elnehezíti a hajat. Aztán egy párásabb napon meg is adta magát. Kezdő vattacukor lett a hajamból. Nem volt katasztrófa, de meg se közelíti az évek óta használt John Frieda Frizz Ease hajspraymet. Úgyhogy vissza is álltam arra.
Ráadásul éjjel annyira összegubancolta a hajamat, hogy másnap alig lehetett kifésülni. Pedig nem tettem túl sokat se belőle...
Nekem pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 28.

Nekem pénzkidobás volt.

blackberry

2019. szeptember 18.

Sokkal rendezettebb tőle a hajam, nem szállnak a kis szálak mindenfelé. Ezentúl a hajápolási rutinom alapdarabja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

zimmbo

2018. január 23.

Borzasztóan vastag szálú a hajam, és még sok is van. De mire rájöttem, hogy nem azért szöszös és sprőd a vége, mert száraz, hanem mert a fodrász a frizura kialakításakor puhítja, tehát a hajszálakat ferdén vágja el, és nagy a vágott felület ami elkeskenyedik, én bizony bele őszültem :)
Most rövid frizurám van, könnyű vele bánni, és ez a csodakence szépen kisimítja a hajvégeket is. Az illata nem igazán tetszik, de nem mondanám kellemetlennek. Nagyon meglepő a rengeteg csillám ami benne van, nagyon érdekes az egész kinézete a trutyinak, de hatásos, és felkenve egyáltalán nem csillog. Azt hiszem ez a mennyiség életem végéig kitart, úgy emlékszem 2700 ft körül vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 23.

Makk Zsuzsó

2016. június 23.

Nekem sajnos nem jött be. Valószínűleg nem az én hajtípusomra lett kitalálva. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 23.

Lara5

2015. május 6.

Nagyon megszerettem ezt a terméket, közvetlenül hajmosás után, vizes hajra applikálom fel, nagyon kis mennyiség is elég, pedig hosszú hajam van. Szárítás illetve vasalás után sokkal simább lesz tőle a hajam. Nem száll, nem olyan keszekusza, hanem szép fényes, rendezett, ápolt hatást kelt :)
Szerintem évekig ki fog tartani, a mennyiséget tekintve. Párás időben még mondjuk nem volt alkalmam kipróbálni, de pl edzéskor az izzadással nem nagyon tud mit kezdeni, ezért gondolom, hogy a pára okozta hullámosodást sem fogja maradéktalanul legyőzni. Ennek ellenére 5öst kap, tuti újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

fruzsicaaa

2014. március 19.

Amig nem csinaltattam meg a tartos egyenesitest, nem tudtam elni e nelkul a szerum nelkul.
Brutal gondor hajam van, kezelhetetlen. Ezzel a szerummal mar nedvesen, fesules kozben is latvanyos volt a kulonbseg. A kifesult csiga nem ugrott vissza azonnal. A haj szep fenyes lesz tole es egeszen keves kell belole. Nekem egy flakon evekig tartott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 19.

moncsi29

2012. október 29.

Régebben használtam ilyet.
Szerettem,hogy könnyebb volt tőle vasalni a hajam,és nem száradt ki.
Viszont párás időben nekem nem állta meg a helyét,ezért kerestem helyette másik terméket.
Aki csak hajvasaláshoz keres hővédőt,és kevésbé csigás a haja,annak beválhat.Kiadós is,nekem több mint 1 évig elég volt,pedig akkor nagyon hosszú volt a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 29.

Régebben használtam ilyet.
Szerettem,hogy könnyebb volt tőle vasalni a hajam,és nem száradt ki.

lilly77

2012. július 30.

Nagyon szeretem a Tigi hajápolókat, de ez (a Small Talk-al ellentétben ) nem lett a kedvencem. Hosszú, sok és eléggé hullámos hajam van, de ez a szérum szinte semmit nem egyenesít rajta, ugyanolyan rakoncátlanok maradnak tőle tincseim. Az állaga (szérum lévén) folyós, kissé zselészerű, benne irizáló részecskékkel, semmiképp nem érzem az ápoló hatását, mint egy olajos, vagy krémes alapú hajegyenesítőnek.

Én a neten keresztül rendeltem anno

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 30.

Én a neten keresztül rendeltem anno

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Oleth-20 ti I eu 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.