Tigi

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml és 750 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ancsibancsi, Módosítva: 2014. november 9.

Kiszerelés:   250 ml és 750 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Dúsító hatású kondicionáló a súlytalanul könnyed haj érzéséért

• Segít megtartani a haj formáját
  • Lesimítja a hajszál felületét
  • Fényesít és gubanctalanít
  • Könnyű kifésülés
  • Puhítja a hajat
  • Ellenáll a párának
  • Nem nehezíti el a hajat
  • Védi a festett haj színét a kopástól

Illat: Epres joghurt

Kiszerelés: 200 ml

nika97

2017. május 20.

2016.07.29
Nekem ez az első drágább balzsamom és azért vettem még mert a fodrászom javasolta. Eddig nagyon meg vagyok vele elégedve :) finom az illata (sokáig benne marad a hajban és nekem nem émelyítő,pedig nagyon érzékeny az orrom :) ), nagyon szépen hidratál,puhább lesz tőle a haj és mivel elég sűrű az én mellig érő hajam és elég 1-1,5 pumpa belőle,szóval elég sokáig ki fog tartani :)

2017.05.20
Ennyi idő elteltével a nagy kiszerelésnek a legeslegvégén járok és nem csalódtam benne. Még mindig ugyan olyan jó, mint az elején és az biztos,hogy maradok ennél a termékcsaládnál... legközelebb a kék színű testvérét szeretném kipróbálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 20.

2016.07.29

2017.05.20

lolli83

2016. január 22.

Én csak a hajvégeimre használom, mert vékony szálú a hajam és nagyon száll. Amikor a hajam teljes hosszán használtam akkor elzsírosította, pedig keveset tettem rá és alaposan kiöblítettem. Imádom az illatát. Évek óta használom, egy darabig használtam mást is, de szerintem ez a legjobb. Nem lesz száraz és sprőd a hajam, nem törik pedig sokat szárítom, göndörítem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

nobesz

2015. augusztus 2.

Dusito hatast sajnos nem tapasztaltam, de nagyon szepen puhitotta es konnyen fesulhetove tette a hajamat, ugy hogy kozben nem nehezitette el. En az illatat is imadom, es altalaban sokaig erzem is a hajamon. nem epp olcso termek, de balzsamokra kepes vagyok aldozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Lills

2015. április 4.

Dúsító hatást nem tapasztaltam sajnos, de megfelelően hidratál, nem zsírosítja a hajam. Az illatát utálom, eperhez szerintem nem sok köze van, nekem ilyen szempontból csalódás. A nagy kiszerelést vettem meg (0,75 l), majd elhasználom valahogy mert nem olyan szörnyű, de most kicsit elment a kedvem a Tigitől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 4.

zsuzsika

2014. április 4.

Nagyon érdekes sztori... Kaptam belőle kis mintát, és meg voltam érte őrülve, hogy nekem ilyen márpedig kell. Megvettem a nagyon, és azóta se tudom, mi romlott el kettőnk között, vagy hogy kienk a hibája volt. Egyszerűen nem olyan lett, mint első alkalommal :( a sampon szárított, a kondícionáló pedig nem hidratálta vissza eléggé. Nagyon szomorú vagyok :(
a samponokhoz feltettem jutányos áron a szettet azoknak, akik ki szeretnék próbálni, vagy akik meg voltak vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 4.

Szamóca01

2012. november 16.

Szeretem a Tigi temrékeit, de ez a balzsam elég nagy csalódás volt...Kellemetlen mű eper illata van és semmilyen volumen növelő hatást nem tapasztaltam a használata után. Talán még egy kicsit szárította is a hajamat..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 16.

ercsike76

2012. július 25.

Az illata mesés, sztem az egyik legjobb kondícionáló! Az én hajam gyorsan zsírosodó, vékonyszálú, szögegyenes...ezzel csodákat nem tudok sajnos tenni, ezzel a sampon+kond. kombóval is max. 2 napot bír ki a hajam. De nem szárít, nem csomósít, igaz dúsabb sem lesz tőle a hajam. De szép fényt ad neki! Szeretem, már sokszor újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 25.

ancsibancsi

2012. június 24.

Nekem picit zsírosítja a hajam, ha hajtőre is kenek belőle, de ha a hajvégekre csak, akkor teljesen jó. Dúsító hatást nem igazán vettem észre. Az illata nagyon finom, nem mű eper számomra, csak sajnos vagy megszokom vagy hamar elillan. Jól megpuhítja a hajat és könnyen fésülhetővé teszi. Összességében nem egy rossz termék, bár az ára kicsit húzós és lehet olcsóbban is találnék ilyen tulajdonsággal rendelkező kondicionálót. Egy négyest azért minden további nélkül megérdemel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 24.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Színező anyag. (Piros)