Tigi

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Josie, Módosítva: 2014. március 14.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

Hidratáló sampon

A sampon Luxury Complex összetevői nemcsak luxus ragyogással és selymes tapintással hálálják meg a kényeztetést, de védelmet nyújtanak a szabad gyökök és az UV-sugárzás ellen is. A tincsek egészségesen rugalmasak, fényesek lesznek és a hajad színe is vibrálóan élénk marad.

Kiszerelés: 250 és 750 ml

pitypango

2011. december 5.

Első használatkor megijedtem, mert miközben samponoztam iszonyatosan összetapasztotta a hajam, nem tudok rájönni, hogy miért.. Azóta nem tapasztaltam ilyet, és azt az egy esetet is megoldotta a balzsam, de azért érdekes...A hozzátartozó balzsammal jobban elégedett vagyok és összességében tényleg szép fényes, könnyű lesz haj, de váltani fogok.
Minusz egy pont azért, mert elég sokat kell egyszerre használni a samponból azért, hogy megtisztuljon a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 5.

Josie

2011. december 1.

Én nagyon szeretem a Tigi-t, de ez a sampon nem ér ennyit. Van ettől a gyártótól olcsóbb termék is, ami ugyanilyen szinten tisztítja, puhítja és fényesíti is a hajat. Egyébként tényleg jó a sampon, én a balzsamjával együtt használtam, de nekem ár/érték arányban mégsem a legmegfelelőbb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 1.

Antioxidánsok: Wine Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydroxypropyltrimonium Corn/Wheat/Soy Amino Acids, Hydrolyzed Wool, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Glycol Distearate, Panthenol
Emulgeálószerek: Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cocamide MEA, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Glycol Distearate, C11-15 Pareth-7, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Laureth-9, Trideceth-12
Szilikonok: Amodimethicone
Tisztítószerek: Cocamidopropyl Betaine, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cocamide MEA, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Disodium Cocoamphodiacetate, Lauryl Glucoside, C11-15 Pareth-7, C12-13 Pareth-23, C12-13 Pareth-3, Trideceth-12
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Amyl Cinnamal, Linalool, Lyral
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Szintetikus eredetű felületi hártyaképző segédanyag. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk az összetevővel - megkönnyíti a kifésülést és csökkenti a hajfelszín elektromos feltöltődését.

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lilás piros.