Tindigo

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Akara, Módosítva: 2021. április 26.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A leghatékonyabb összetevőkkel ápolja a szemkörnyék finom bőrét, egyedülállóan magas hatóanyagtartalommal. C-vitamin származékok és peptidek állnak csatasorba ebben a szérumban, hogy a tekinteted sokáig megőrizze fiatalságát.  Magas hatóanyag tartalmú szemkörnyékápoló, egy olyan anti-aging szérum formájában, amit Tindigo speciálisan a szemkörnyékre fejlesztett ki. Neked való, ha lassítanád a szemkörnyéki ráncok kialakulását, és üdébbé tennéd a tekinteted. Fokozott ránctalanító és pigmentfolt halványító tulajdonságokkal bír, C-vitamin tartalmának köszönhetően.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

apbernadett

2021. szeptember 15.

Nagyon szeretem ezt a szérumot. Reggelre a szemem körül kialakuló puffadásokon is segít és nagyon kellemes érzés felkenés után. Nappalra számomra önmagában, illetve fölé az általános hidratálómmal elég, viszont éjszakára úgy érzem, hogy kell fölé szemkörnyékápoló. Én a Purito Centella Green Level szemkrémét használom hozzá. Prevenció tekintetében szuper kis termék és ezért is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 15.

Akara

2021. július 20.

Én szeretem kenegetni, de inkább a C vitamin hosszútávú hatásában bízva. Mivel szérum, használok mellé szemkörnyékápoló hidratálót is. De amúgy nagyon tetszik az állaga és jól beszívódik. Lehet rá sminkelni. A reggeli rutinba illesztettem a szintén Tindogós C vitamin arcszérummal együtt. Tehát a megelőzés a cél, de valamivel tényleg jobb lett már most is az állapot. Elképesztő sokáig elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 20.

melanie500

2021. április 29.

Szerintem nem rossz, de nem is csodacucc. Mondjuk látványos változást nem tapasztaltam. Az állaga nagyon tetszett, ilyen folyékony lotion ami könnyen kenhető és gyorsan beszívódik. Hidratáló szerintem kell fölé, mert nem hidratálóról beszélünk, hanem szérumról. Az a helyzet, hogy nem hiányzik a készletemből, inkább csak a tudat volt jó, hogy van külön szemszérumom. Lehet azoknak jó lesz, akik mondjuk durva kezeléseket kapnak az arcukra és nem kenhetnek anti-ageing dolgokat magukra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 29.

Mia0602

2021. április 26.

Ez nagyon kiadós lotion állagú krém. Sárga színű, könnyen beszívódó formula. Én elég jól el vagyok látva szemkörnyéki problémákkal: sötét árkok, szarkalábak. Eddig drogériás termékekkel próbálkoztam, aztán emelni kezdtem a szintet a CeraVe szemkörnyékápolóval. Végül karácsonyi ajándékként megleptem magam Vele.
3 hónapig használtam reggelente, a 4. hónapban pedig reggel és este, mert szabadulni akartam tőle. Nekem sajnos borzasztóan kiszárította a szemem alatti részt. Átlós vonalazású sakktábla alakult ki a szemeim alatt. És még csak azt sem tudom mentségül felhozni, hogy azért mert itt volt már az ideje. Két hete fogyott el, a maradék Balea Ment használom és a "sakktáblák" eltűntek a szemem alól. 10 drogériás vagy 3 CeraVe ára "ment a kukába".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 26.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2