Today

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Penny Market   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keettee, Módosítva: 2016. február 10.

Lelőhely:   Penny Market
Kategória:   Samponok

Today Gyógynövényes Sampon normál és zsíros hajra. Dús hatást, könnyedséget és selymes csillogást kölcsönöz a hajnak.

mozartkuglof

2019. augusztus 1.

Sajnos a vékony szálú hajamat eléggé összetapasztotta...lehet, hogy túl sokat használtam belőle? Úgy vettem észre, a kevesebb meg nem tisztít eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

zsoxcore

2018. december 24.

Az első pár használat alkalmával bevált, ám a későbbiekben sokkal hamarabb zsírosodott tőle a hajam, így csak a sminkecseteim tisztítására tudtam elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

bodni

2018. november 20.

Szinte ódákat zengtek itt a samponról, így megvettem.Nálam nem vált be.Az illata nem gyógynövényes hanem valamilyen mű vacak.Sajnos ez esetben igaz, az olcsó az vacak.A fejbőröm is kissé viszketett tőle.Viszont zokni mosásra használom arra jó.Nagy habot csinál és így nem kell kidobnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

nagyerika28

2018. szeptember 17.

Teljesen jó sampon. Jól tisztít, nem zsírosít hamar, kellemes az illata, jól habzik. Kis pénzért nagy mennyiség!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Zsazsika89

2018. június 17.

Soha nem mertem volna megvenni ezt a sampont ha itt nem olvasok róla,de már eléggé megbántam.Első használatkor még el is ment de utánna észre vettem hogy miután megmosom a hajam nem az a nagyon tiszta mint szokott lenni és nagyon hamar vissza zsírosodott.Egyébként nem annyira rossz mert nem gubancolta össze a hajam és az illata is tetszett de úgy láttam jónak ha inkább elajándékozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Vali21

2017. november 12.

Csak pozitív tapasztalatom van vele. A hajam nem zsírosodik olyan gyorsan, elég hetente egyszer megmosnom. Sokkal dúsabbnak tűnik a hajam és gyönyörű fénye lesz tőle. Nagyon imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

kriszti98

2016. november 8.

Végre egy sampon amitől nem viszket a fejem! nagyon ajánlom szép puha hajat eredményez és nagyon olcsó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 8.

Lory

2016. október 30.

Egyik kedvenc samponom.Tökéletesen tisztít,jól habzik,nem híg,inkább krémesebb állagú.Szándékosan nem csak ezt veszem,mert néha váltogatom a hajápoló cuccaimat de mindig visszatérek hozzá.Ezért ezer meg egy balzsammal már kipróbáltam és minddel kompatibilis.A hosszú,festett,igénybevett hajamon is szuperül teljesít,nevetséges áron.Nem mellesleg szilikonmentes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 30.

dorqaap

2016. október 23.

Nagyon sokáig elég, olcsó, kellemes illata van, nem tömény gyógynövény, bár az erős zöld színe először meglepett. Szép lesz tőle a hajam, bár nem csodaszer, a gyorsan zsírosodást nem oldja meg. Egynek jó, talán újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Reese

2016. szeptember 17.

Teljesen elégedettek vagyunk ezzel a samponnal, egy flakonnal használtunk el, most fogom venni a másodikat. Kellemes frissítő gyógynövényes illat, nyárra tökéletes. Jól tisztít, olcsó. Zsíros hajra vettem, jobb, mint a drogériás samponok. Ajánlom. 5 pont

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.