Toni & Guy

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lorelaig, Módosítva: 2015. július 16.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Samponok

Gyengéden tisztítja és nyugtatja a viszkető fejbőrt, segít mérsékelni a korpásodás tüneteit.

francais

2020. január 29.

Kiárusításon vettem a dm-be, 1000 Ft volt. 3-4 naponta szoktam hajat mosni, még nem igazán teszteltem mennyire tolja ki a zsírosodást, viszont azért írok véleményt, mert nagyon szép a hajam esése, szép dús, könnyű. Persze balzsamozni kell hozzá.
Korpásodáson nem tudom mennyire segít, nekem az egyáltalán nincs.
Maga a sampon krém állagú és nagyon finom gyógynövényes illata van, mint a legtöbb a t&g terméknek. Jó vétel volt, engem már régen megvettek a márkával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

Korpásodáson nem tudom mennyire segít, nekem az egyáltalán nincs.

Hidratálók: Dimethiconol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.