Toni & Guy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: GlamourAndStyle, Módosítva: 2012. november 27.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Speciális helyreállítás és feltöltés a fokozott puhaságért és fényért.

Kiszerelés: 200 ml

SzVLilla

2020. március 29.

A legszuperebb hajápoló cucc ever. Csodálatos az illata, könnyen fésülhető, pihe-puha hajat varázsol. Valóban nem olcsó, de korábban kb minden sz@rt kipróbáltam és semmi sem vált be ennyire, így nekem abszolút megéri. Ja és nem zsírosítja a hajam, hetente egyszer mosom. Pedig korábban 2 naponta kellett, bár ez nem a terméknek köszönhető, hanem az egészségesebb életmódnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

silence

2018. november 8.

Nagyon szeretem a Toni & Guy termékeket, amiket eddig próbáltam, azok maximálisan beváltak, ezért gondoltam, kipróbálom ezt a helyreállító, regeneráló hajpakolást is. Mivel évtizedek óta szőkére festett, száraz és töredezésre hajlamos hajam van, így a Toni & Guy sérült hajra való samponnal együtt vettem meg, gondoltam, együtt maximális hatást biztosítanak. Vagy nekem voltak túl nagy elvárásaim, vagy egyébként sem olyan csodaszer, de nem dobtam túl nagy hátast ettől a kombinációtól. Jó - jó, de nem az, amit ebben az árkategóriában vártam. Pozitívuma mindenképp, hogy nagyon kevés elég belőle, könnyedén szét lehet oszlatni a hajon és kellemes illata van! És ugyan puhává, selymessé is teszi a hajat, de csak annyira, mint más, olcsóbb árkategóriás (pl. Elseve vagy Fructis) hajpakolás, ami sajnos az én extrán igénybevett hajamnak kevés, ettől többet vártam ezért a pénzért. Ezért 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.

Pávácska

2018. február 13.

A száraz, szőkítés (balayage) miatt töredezett hajvégeimet szépen kordában tartja, puhává varázsolja, de nem nehezíti el a hajat. Nem olcsó, de hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

szucsnikky

2017. április 22.

Szeretem ezt a hajpakolást, szép puha és illatos lesz tőle a hajam. Viszont csak 4 csillagot kap, mert sokallom az árát, pl a Kallos pro tox keratinos hajpakolásával is el lehet érni hasonló hatást, negyedennyi (vagy még kevesebb) pénzért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Ancsibaba1993

2017. február 9.

A hajam története; kb 10 éve rendszeresen festett,szőkìtett hajam van.. Többször követtem el,hogy szőkéből-vörös,vörösből-fekete,onnan barna aztán megint szőke.. A fenékig érő hajamat fokozatosan áll alá érőre kellett sarabolni,majd amikor újra meg akartam növeszteni nem sikerült,mindig visszatöredezett. Abbahagytam a festést,és lám lám elkezdett látszani a hosszán is a növekedés. Viszont ìgyis tört,száraz és sprőd volt. Sok sok mindent kipróbáltam,mire rá találtam.. Kicsit féltem,mert elég drága és ahhoz képest nem nagy kiszerelés,de már tudom hogy nem kell sok belőle,ráadásul nagyszerű termék,mintha kicserélték volna a hajamat!!!! Mindenki észrevette a változást,hihetetlen érzés hogy nem szénaboglya van a fejemen,hanem haj!!! Nagyon nagyon roncsolt hajra bizony szerintem ez a legeslegjobb,megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

fuzocske

2017. január 9.

Nagyon szeretem az egész termékcsaládot. Szőkítés miatt gyengült hajamra használom. Jó puhává teszi ez a maszk. Az illata is isteni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Dudu195

2017. január 9.

Ilyen jó hajpakolásom még ne volt, pedig kipróbáltam már párat. Nagyon tetszik az illata is és a csomagolása is. Kezelhetővé tette a hajam és fényessé. Biztosan újravásárolom. Mindig hajmosás előtt fél vagy egy órával ráteszem és fürdősapkát húzok a fejemre. Ha hideg van, még erre húzok egy kötött sapkát is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

LenkeBacsi

2016. december 28.

Én két hónapja raszta voltam, és sokféle hajmaszkot kipróbáltam, hogy helyrehozza, és ez az abszolút befutó. Kicsit drága és gyorsan fogy, de a hatása nagyon jó, pluszban az illata is. Mindenkinek ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Zsuzska1979

2016. október 14.

Imádom a T&G termékeket. De ez nem jött be. Semmi hatása nem volt nálam. Nekem ugyan nem zsírosította a hajamat ami egyébként is gyorsan zsírosodik (T&G samponnal kétnaponta más samponnal naponta). De semmi mást se csinált. A fele a kukában is végezte egy költözéskor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 14.

despoina

2016. október 14.

2016. szeptember 20:Akciósan vásároltam meg (7 euró), eddig a cégtől nem volt termékem. Néhány hete használom és azt figyeltem meg, hogy szépen kifésűlhetővé teszi a hajam és utána könnyen és jól tudom beszárítani. Tényleg olyan utána a frizurám, mint ha most jöttem volna a fodrásztól. Száraz, váll alá érő, sok hajam van. Írtak az illatáról amit én nem érzek, de ez nem is baj. De viszont jobban zsírosodik a hajam amióta használom, már 3.nap érzem hogy mosnom kellene míg régebben ez az érzet 4.-5. nap jött elő. Nem rossz pakolás de sokat ront rajta a formaldehidet kibocsájtó tartószitószer meg ez a sok szilikon nem kellene bele.
Mindez miatt 3*

2016.október 14:
Kb. 1 hónapja használom azóta azt vettem észre hogy már hajmosás után van egy furcsa zsíros/szilikonos/olajos érzete a hajamnak a töveknél. Ez a 2. napra csak rosszabb lesz és a 3. nap SOS hajat kell mosnom. Ritka rossz kozmetikai cucc, én abba is fogom hagyni a használatát. Viszket is tőle a fejbőrőm..
1* mert ennél kevesebbet nem lehet adni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Mindez miatt 3*

2016.október 14:
1* mert ennél kevesebbet nem lehet adni

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Trehalose
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Gluconolactone

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Színező anyag. (Piros)