Toni & Guy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sam, az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2014. április 23.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajápolók

Segít megelőzni a haj összekócoolódását a simának látszó és csillogóan fényes hajért.

dorcmorc

2018. február 7.

Az egyik legjobb hajkrém, amit valaha használtam. Elég megszárítani és szép egyenes, fényes a hajam, kb mint máskor vasalás után... Könnyű kifésülhetőség, kevés kell belőle, könnyű eloszlatni a hajon, finom az illata, nem tömény. Ám nem mindig hozza a vasalás utánira emlékeztető élményt, bár gondolom függ, a mosáskor hazsnált termékektőlis, de minden esetre nekem nagyon belopta magát a szívembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

ksfrani

2017. január 3.

Ez volt eddig a valaha volt legjobb cucc, amit a hajamra kentem - és természetesen itthon már seholsem kapni :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Cremelover

2015. szeptember 25.

Kár, hogy már sehol sem találom, tökéletes volt a "szöszös" rendetlen hajszálaim lesimítására, anélkül, hogy kiszárította vagy ragacsossá tette volna a hajam. Most Avonos styling spray-t használok helyett, de az nem olyan hatásos, mint ez volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Lauu

2015. szeptember 16.

Sajnos nem vált be a termék, elsőre vasalás után kentem és vmi katasztrófa volt az eredmény, később rájöttem, hogy ha vasalás előtt használom tényleg simít valamit. Viszont akármennyit is rakok nem lesz puha a hajam, inkább drótszerű az eredmény. Viszont rengeteg van benne, 2 év alatt nem sikerült elhasználni, azt hiszem lassan kidobom....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

mandora

2015. május 27.

Nekem ez a teljes pénzkidobás kategória. Zsíros, tapadós lett tőle a hajam, pedig nem tettem rá sokat. Konkrétan újra hajat kellett mosnom, hogy szalonképesen nézzek ki... Már több Toni&Guy terméket használtam, amikkel elégedett voltam, de ez a hajkrém nagy csalódás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 27.

carriebradshaw

2015. január 10.

Nem rossz végül is,rendezhetőek vele a tincsek,és az illata, mint minden Toni&guy terméknek tökéletes - legalábbis számomra.De újravásárlás szerintem nem mostanában lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

Makk Zsuzsó

2014. november 22.

Nekem bevált. Egy mogyorónyi mennyiség elég a hosszú, vékony szálú, néha száraz hajamra, több nem kell. Törölközőnedves hajon oszlatom el és az eredmény: puha, fényes, könnyen kezelhető, hidratált, finom illatú haj. Nekem megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 22.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.