Toni & Guy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2012. május 27.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajápolók

Ápolja az igénybevett hajat.

IzabellaRita

2012. szeptember 25.

Sajnos semmilyen pozitív változást nem tapasztaltam a használata során.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

Sajnos semmilyen pozitív változást nem tapasztaltam a használata során.

lilly77

2012. július 2.

Amikor elkezdtem használni, nagyon jó lett a hosszú, töredezésre hajlamos hajam tőle, aztán talán megszokta, és már nem láttam olyan nagy változást. A Gliss Kur kifésülő spay-hez tudom hasonlítani, az összetevői is hasonlóak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 2.

Heli

2012. június 14.

Én is a második flakont fogyasztom. Igazából megelőzni szeretném a hajsütővas és hajvasaló káros hatásait. Nem mondanám, hogy csodaszer. Semmi változást nem vettem észre, ami az ő számlájára lenne írható. Nálam abszolút befutó a ricinusolaj, ár-érték arányban sokkal jobban megéri. Persze lehet, hogy ha elhagynám a T&G spray-t, akkor romlana a hajam állapota, de az is lehet, hogy feleslegesen fújkálom. A hajamon "elfér", nem zsírosodik tőle jobban, szóval nekem teljesen semleges. Ha elfogy, nem hiszem, hogy újra veszem az ára miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 14.

bendee91

2012. május 20.

Hát nem olcsó...én mindig akciósan jutottam hozzá.. Ebből a masodikat használom, bár mostanában háttérbe szorult. Haj újraépítő spraynek írja magát...hát vmit használt, mert amikor elkezdtem használni nagyon csúnya volt a hajam, de már találtam jobb hajápolókat...olcsóbban és szebb összetevőkkel.:) Így nem venném már újra. Az illata olyan fura, de nekem még is tetszik.:) A csomagolasa is bejön...bár ez még a régi a képen.:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 20.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.