Toni & Guy

Ár:   2400 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Miliana, Módosítva: 2013. május 20.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajápolók

Táplálja és revitalizálja a sérült hajat.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Szamocka

2021. szeptember 20.

Az én hajamon borzalmas. Rosszabb, mintha nem kennék rá semmit. Egy száraz, kibonthatatlan, ragacsos csimbók ezután a hajam, hiába öblítem sokáig, a ragacsosságot csak samponnal tudom eltávolítani. A flakon sem túl praktikus, még úgy is nehéz kinyomni belőle, hogy tele van. Az illata miatt adok 2 csillagot. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

Lityko22

2021. március 17.

A samponjával együtt használtam régebben a terméket. Jelenleg egy szintén TONI & GUY sampon-balzsam kombót használok (dúsítő-volumen növelőt), de vissza fogok térni erre. Nagyon beváltak. Nagyon vékonyszálú, kevés hajam van. A termék használatát követően egészséges, fényes és dús hatású a hajam. Tényleg ad neki volument, ritkábban mosom a hajam - nem lesz gyorsan zsíros a töve sem. Az illata valóban kellemes. Érdemes megvárni a leárazását vagy akcióban venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

laregina

2021. január 2.

Nagyon jo illata van, de nem csodaszer. Valoban apol, de az en szoke hajamnak tobbre van szuksege, ettol szalkas maradt a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

Rudelf

2020. május 18.

A samponjával együtt használom, nálam messze leköröz minden mást, amivel eddig próbálkoztam. Fényes, puha, élettel teli és alig-alig töredező haj az eredmény.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

LxndrHrvth

2018. november 26.

Ez a balzsam és a samponja az, amire azt mondtam, mindig ezt szeretném használni. Derékig érő, sok és vastag szálú hajam van, hetente egyszer mosom vele és nem lesz zsíros, viszont szép a fénye és egészséges kinézetű. Imádom az illatát is. Nem olcsó, viszont megéri, mert kenterbe veri a többi márka termékeit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 26.

szaboalexa99

2018. március 26.

Ez az első nem natúr kondícionálóm, azokról teljesen lemondtam mert rájöttem hogy a szőkített hajnak nem azokra van szüksége. Erre esett a választásom a dmben található toni&guy balzsamok között(ő volt a legdrágább mind közül, 2400ft). Nem várok semmiféle kondícionálótól csodákat, mivel a samponom olyan szuper hogy ha magában használnám akkor is ki tudnám vizesen fésülni a hajam. Így nekem nem is kell sok belőle. Nálam teszi a dolgát, a lényeg hogy még könnyebb legyen a kifésülés vizes hajjal, ami maximálisan az a használatával. Az egész hajam gubancmentes, a zuhany alatt az ujjaim is minden akadàly nélkül csúsznak a benne. Tudom, a szilikontól van amitől sokan ódzkodnak, de aki festi a haját, ezekkel sokkal szebb a végeredmény. Én letettem a natúr hajápolási dolgokról, csak azoknak válik be akiknek natúr hajuk van. Tökéletes ez a balzsam, akcióval jobban megéri, de így se mondanám pénzkidobásnak. Biztos hogy újraveszem még. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 26.

kovatsdora

2016. december 4.

Imádom, szuper illat, nem zsírosít! 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 4.

Imádom, szuper illat, nem zsírosít! 5*

gothmarypoppins

2016. augusztus 7.

Vékony, szőkített hajra jót tett, olyan lett tőle a hajam, mint a selyem, de indokolatlanul drágának tartom.
Hosszútávon maradok a Kallosnál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Hosszútávon maradok a Kallosnál.

peto.kittus

2016. május 30.

Nem táplál és nem tartja be a hozzá fűzött reményeket. Ennél és a samponjánál tanultam meg hogy nem minden a márka, az árról nem is beszélve. Nem éri meg az árát, nem tul sok és nem is puhítja a hajam olyan mértékben mint pl az ehhez képest potom áron lévő és gigakiszerelésű Kallos balzsamok.
Zsírosítja a hajam és korpásodik a fejbőröm, a viszketésről már nem is beszélek.. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

souzanna

2016. május 1.

Több, mint fél éve használom a terméket, többször újravettem, most fogyott el, de azt hiszem nem veszem meg újra. Finom az illata, nagyjából kifésülhetővé teszi a hajam, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Trehalose
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Gluconolactone

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer és segít a hajban tartalni a nedvességet. Az EWG szerint az összetevő egészségügyi veszélye abban rejlik, hogy szennyezve lehet Ethylene Oxide vagy 1,4-Dioxane által. Az összetevővel leggyahrabban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Színezék. Lilás piros.