Toni & Guy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mstindigo, Módosítva: 2013. május 20.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Samponok

Színfelfrissítő, hamvasító hatású sampon festett, melírozott, természetes szőke és ősz hajra. Az ideiglenes, fizikai színezőtechnológiát alkalmazó sampon semlegesíti a sötétebb sárga és vörös színeket a szőke és ősz hajban. Elnyomva ezeket, hamvasabb, természetes, ragyogó színt eredményez. Kitűnően tisztít, segít felélénkíteni a világosszőke színeket és visszaadja a melír, és az ősz haj fényét. A hatást fokozó szőlőmag olajat, E-vitamint, eperfa és rozmaring kivonatot, valamint hővédő komplexet tartalmaz.

silence

2018. november 8.

Nagyon szeretem a Toni & Guy termékeket, de sajnos ettől a sampontól nem dobtam túl nagy hátast. Szőkére festett hajam időnként sárgásra színeződik, ilyenkor jót tesz neki, ha hamvasító samponnal mosom egyszer-kétszer. Hát, ez a sampon mindent csinált, csak nem hamvasított, pedig egyhuzamban elhasználtam az egész flakonnal! Hogy pozitívumát is említsem: jó illatú, kevés is elég belőle, szuperül felhabzik és nem szárít, mint más hamvasító samponok. Viszont: sajnos nem is hamvasít, ettől pl. a Schauma Reflex Silver sampon jóval többet nyújt, és árkategóriában is sokkal olcsóbb! Sajnálom, de ezt a sampont le kell pontoznom 🙁

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.

ancsika3

2013. július 31.

A legnagyobb hülyeség volt ennyi pénzt kiadni erre a vacakra. Semmit nem ér, pedig a kondicionálójával együtt használtam.. Kár, hogy nem lehet 0 csillagot adni, mert annyit érdemel ez a termék.
Ha valaki hamvasítani akar, ezt NE vegye meg. A Swiss-O-Par hamvasító samponját viszont nyugodt szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

Nusee

2012. május 1.

Ez tényleg nem sokat segít a szőke hajszinen :S viszont a balzsamja annál inkább, a sárgás szőke hajszínemből csont fehér színt csinált, mellette rendbe is tette nem volt száraz nem töredezett annyira a hajam...
de mióta új dizájnt kapott szerintem új összetevőket is, mert már semmi látszata nem volt mikor legutóbb rákentem, és azóta barnára váltottam, nagyon sajnálom a balzsamját mert az tényleg nagyon jó volt :( a másik meg nem igazán látni a polcokon :S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 1.

annapanni

2012. február 23.

A csomagolása praktikus, el is raktam a flakont, ennyi haszna volt a kidobott pénznek. Az illata nekem iszonyat, ráadásul erős is:( A sampon maga inkább lilás, pici ezüst csillámokkal. Semmi nem maradt meg a hajban belőle, csak az illat. Összekevertem swiss o'paar-ral(jó illata van) és kék schwarzkopf-fal(jól hamvasít), így már hatott is valamit. Amióta lecserélték a dizájnt, azóta nem látom a dm-ben a hamvasító családot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 23.

yasmine1122

2012. február 13.

Én sem tudok róla jobb véleményt írni, mint az előző véleményező.
A hajamat kiszárította teljesen, a hamvasító hatása pedig nulla. Arról az erős parfümillatról meg nem is beszélve, ami minden Toni&Guy termékre jellemző. Számomra nagyon büdös! 2 használat utána túladtam rajta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 13.

Én sem tudok róla jobb véleményt írni, mint az előző véleményező.

mstindigo

2012. január 23.

Az egyik legrosszabb és legdrágább sampon, amit valaha vettem. Kritikán aluli. A hajamban sok a vörös pigment, és szőkítés után 2-3 héttel ezért elkezdett besárgulni. Ez a sampon SEMMIT sem segített, totál besárgult ezt használva is a hajam, de még a fejbőröm is viszketett és sebesedett tőle egy idő után. Szerintem kb annyira jó, mint egy százforintos bolti százforintos sampon. Hamvasító samponból ezzel összehasonlítva még a Schwarzkopf kék samponja is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Panax Ginseng (Ginseng) Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

A ginzeng kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és antioxidáns hatású összetevő.

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.