Tonymoly

Ár:   2480 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diazamand, Módosítva: 2015. július 29.

Tartós szemöldökfilc - hosszantartó szemöldök tetoválás nélkül.

2 színben kapható, világos- és sötésbarna.

RollinPink

2018. április 16.

Azt gondoltam márpedig nekem biztos be fog válni mert ha csak 2 napot kibír az tök jó akkor olyan mintha szemceruzát használnék és mégis spóroltam egy napot. De nem. Szerintem egy tescos gyerek filctollal vagy barna temperával pontosan ugyan ilyen vagy jobb eredményt lehetne elérni. 24 órát sem tart és rondán kopik. A színe nálam barna ugyan de borzasztó természetellenes. Annak lehet jó akinek sűrű már formázott szemöldöke van és színezgetni akarja. Aki ezzel akar vonalat alakítani az bohócnak fog kinézni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

bbrilona

2017. szeptember 22.

Ettől sokkal jobb termékek is vannak a piacon a témában, nem hogy tetovál, de idétlen sárga maszatot rögzít a lekopás után, ami viszonylag hamar meg is történik. Persze tele parabennel. Egyébként kezdek kiábrándulni a koreai termékekből. Talán csak az áruk miatt vásárolják szívesen ezeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 22.

rocksteadycat

2016. november 30.

Hát, nekem szerencsére nagyon bejött. Van szemöldököm, elég jó formája is van, de mégis szeretem átsatírozni, hangsúlyosabbá tenni. Viszont sokszor eltökölöm ezzel az időt, úgyhogy gondoltam kipróbálom őt. Szóval este arcmosás után szépen megrajzoltam vele ahogy szoktam, aztán mentem aludni. Reggel első kérdésem volt a Férjemhez: -lejött? :D De nem! Ugyanolyan maradt, így nagy boldogan mentem mosakodni, fogat mosni, stb. Harmadik nap után kicsit halványabb, de még mindig vállalható, főleg egy picike kis korrigálás után. Nekem erre bőven elég egyelőre, időt is spórolok, ceruzát is.. szóval.. :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 30.

Lencseee

2016. július 1.

Abszolut hasznavehetetlen, pénzkidobás. ha lehetne nulla csillagot adnék rá, mert egyet sem érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 1.

Amea

2016. április 6.

Tulajdonképpen örülök, hogy nem tartja be, amit ígér. Utálnék egy hétig narancssárga szemöldökkel bóklászni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 6.

tarkacica

2015. december 24.

Nehogy elhigyje valaki, hogy 7 napig tart! Nekem már másnap semmi sem látszódik belőle! Igaz alig van szemöldököm, na de akkor is.... Felesleges pénzkidobás valóban és csodák nincsenek!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 24.

diazamand

2015. augusztus 1.

6 óra a száradási idő - addig brutál erős. Lemosás után pont jó, de már akkor kezd narancssárgába fordulni a sötétbarna árnyalat. 7 nap helyett kettőig vállalható. Már megint feleslegesen költöttem a pénzt... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

Hidratálók: Methyl Gluceth-20, Propylene Glycol, Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.

Oleth-10 ti I eu 2 1

Emulgeálószer, surfactant. Természetes formában halolajokban fordul elő, de a kozmetikai iparban általában mesterségesen állítják elő.  Bővebb info: http://truthinaging.com/ingredients/oleth-10/

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.