Tonymoly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2018. június 18.

Kategória:   Sminkek szájra

svivko

2018. február 7.

Ő is szépen megérkezett.
Nagyon érdekes cucc ez. Színváltós rúzs. Kicsit lurkóvivkónak éreztem magam, mikor a kezemben forgattam és levettem a (számomra) csodát rejtő cicakupakot.
Ott volt ő. A zöld rúzs. Egy masszív zöld tömb, ami leginkább egy zsírkrétára hasonlított.
Felkenve kicsit rózsaszínes fényes volt (csillám mentes), aztán elkezdte a színváltást. Kíváncsi voltam hol áll meg. De végül is rózsaszínes piros lett, leginkább a dinnye húsához tudnám hasonlítani a színét (de jó lenne már a nyár!). Nagyon természetesnek hat rajtam, kicsit kreolosabb a bőröm, és ez a szín igazán jól álló rózsaszínnek bizonyul. :) Szerencsére.
A csomagolása ugyanolyan, mint a sima rúzsé.
Az ápolása nullának bizonyult. De nem olvastam a munkaköri leírása között, úgyhogy legalább annak örülök, hogy nem szárít.
Ami viszont nem tetszik, hogy befészkeli a magát az ajkak ráncaiba. És elszíneződik ott ahol az ajkak összeérnek. Nem tudom hogy írjam le, soha nem volt színváltós rúzsom, de egyszerűen ott sötétrózsaszínné színezi magát. Ami közelről kellemetlenül néz ki, de 1 méterről már nem látszik. (Update: már rendesen viselkedik, nem foltoz egyaltalan, es a délelőtt felkent macaronos ajakapoloval nem szarit, nem csikozodik.)
Remek találmánynak tartom. Főleg, ha kiderülne, hogy világosabb bőrszínnel is jól "idomulna" . :)
Azt hiszem, az egyik kedvenc "rúzsszínem" lett ez a Tonymoly zöld. ;)

Befogja az ajkakat rózsaszínre. Úgy viselkedik a fény kopása után, mint egy liptint. Egyenlőre nem tudom megmondani, hogy ez nekem jó, vagy rossz, de azért leírom, hátha valakit zavarna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Ő is szépen megérkezett.
A csomagolása ugyanolyan, mint a sima rúzsé.
Azt hiszem, az egyik kedvenc "rúzsszínem" lett ez a Tonymoly zöld. ;)

kimmy

2014. március 4.

Nekem kék cicám van, amit akkor szereztem be gyorsan, amikor láttam, hogy kezd eltűnni Ebayről. Nagyon régóta vágytam rá, szóval örülök, hogy rá sikerült vennem magam.:))
A csomagolása nagyon édes és annak ellenére, hogy már párszor esett már szegény, semmi baja nem lett.:D Elsőre átlátszó, majd nagyon durván rózsaszín lesz, de nekem tetszik (és a visszajelzések alapján jól is áll). Az íze nem valami finom, ezért próbálom nem nyalogatni.
És ha lekopik, tényleg úgy viselkedik, mint egy liptint.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

És ha lekopik, tényleg úgy viselkedik, mint egy liptint.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Prunus Mume Fruit Extract, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Polyglyceryl-2 Triisostearate, Diisostearyl Malate, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Hydrogenated Polyisobutene, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Bis-Behenyl/Isostearyl/Phytosteryl Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate, Hydrogenated Vegetable Oil, Silica Dimethyl Silylate, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Triisostearate
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben
Színezékek: Red 27 / CI 45410, CI 42090
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Ceresin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.