Tonymoly

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: timikeke, Módosítva: 2017. február 11.

Kiszerelés:   3,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

Ditrimethylolpropane Isostearate/Sebacate eoPentaerythrityl Tetraisostearate ti I eo I eu 2 0Caprylic / Capric Triglyceride eo Polyglyceryl-2 Triisostearate eo I eu Ozokerite Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2 eo Polybutene Phytosteryl/Isostearyl/Cetyl/Stearyl/Behenyl Dimer Dilinoleate Diisostearyl Malate ti I eo Glyceryl Ethylhexanoate/ Stearate/ Adipate eo Dicalcium Phosphate Dipentaerythrityl Hexahydroxystearate/ Hexastearate/ Hexaro Sinate VP/ Hexadecene Copolymer Polyethylene Hydrogenated Vegetable Oil eo 3 0Titanium Dioxide / CI 77891 sz Synthetic Wax eo Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil a I eo Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Water Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fruit Extract Prunus Mume Fruit WaterVaccinium Macrocarpon (Cranberry) Fruit Extract Fragaria Chiloensis (Strawberry) Fruit Extract Rubus Idaeus (Raspberry) Fruit Extract Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract Rubus Fruticosus (Blackberry) Fruit Extract Citrus Aurantifolia Citrus Medica Limonum (Lemon) Fruit Extract Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract Sorbitan Isostearate eu 1 0Acetylated Sucrose Distearate Phytosteryl Macadamiate Ethylene/ Propylene Copolymer Polyglyceryl-2 Diisostearate eu Glyceryl Caprylate eo I eu Tocopheryl Acetate a I v 0 0Water / Aqua Butylene Glycol h 1 0Methylparaben ta I par 0 0Phenoxyethanol ta Butylparaben ta I par Ethylparaben ta I par Isobutylparaben ta I par Propylparaben ta I par 0 0Parfum / Fragrance i

vador

2015. január 18.

A Coral Pop lett az enyém és örülök neki. :3
Szeretem ezekben a koreai ajakbigyuszokban, hogy egytől-egyig nagyon különleges, ám hordható árnyalataik vannak, emellett nem kell azon sem aggódni, hogy hülyén fognak mutatni hullaszín fejemen, mert hát, pont hogy arra tervezik őket.
Nevéhez méltóan korall, meleg, barackos tónussal. Világos és vibráló, de nem kreolságért kiáltó neonossággal, hanem valahogy máshogy. Nekem ez nagyon tavaszi, már alig várom, hogy napsütésben is hordhassam. :)
Maga a rúzs is jó minőségű, nem kiemelkedően, de hidratál, szépen fed és nem kúszik-mászik, bár a külső behatásoknak ő sem örül.
Szóval klassz. Amolyan középkategóriás cucc low end áron.
Kár a termékcsaládért, mert eddig ahány cicust próbáltam, mind bevált és nem egyre mondom azt, hogy szívesen újravenném ha elfogy/vennék más színt is belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

A Coral Pop lett az enyém és örülök neki. :3
Szóval klassz. Amolyan középkategóriás cucc low end áron.

timikeke

2013. április 2.

Ma hozta meg a postás ezt a kis édit, Koreából 1 hét alatt érkezett meg :D. A Coral Pop árnyalatot vettem meg. Nagyon szép színe van, kellően hidratál. Tartósságáról sajnos nem tudok egyenlőre mit mondani :), bár szerintem nem lesz gond. A csomagolás meg plussz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

nagygyorgy.emese.dalma

2013. március 5.

Én a piros színt rendeltem meg, ajkakon inkább narancsos mint piros, de különben eléggé áttetsző szín, viszont azért fed. Szeretem használni, mert szép színt ad a számnak, és kellemes viselet, nem szárít és egész tartós is (persze nem lip tint, de ezt nem is várom el egy hidratáló hatású rúzstól) nem néz ki gázul mikor kopik. Magának a rúzsnak a kicsavarása kicsit trükkös, tudtam róla hogy van benne valami zár, de már majdnem frászt kaptam mikor nem sikerült, végülis a tetejét kell kicsit lenyomni, de már megszoktam, nem okoz semmi problémát a rúzs kihámozása sem :-) nagyon jópofa a csomagolás :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 5.

svivko

2013. március 4.

Megérkezett a cukika. Ahogy lent is megírtam, bigclothcraft-től vásároltam a Coral Pop árnyalatot, ebayen. Gyorsan megjött és kb 1000 Ft-ba került (két rúzzsal együtt, csomagban.
A csomagolás cuki, -hogyne lenne az-, masszív összepattintós táskába nyugodtan dobható, szóval ez ötös.
A szín gyönyörű, pigmentált, ám világos bőrre vannak szabva, ahogy én tapasztalom. Az én színem majdnem a legsötétebb (a képekről legsötétebbnek a piros tűnik), és sajnos kicsit kétségeim vannak afelől, hogy nyáron ez rajtam úgy fog kinézni, mint aki benézte a szövegkiemelőt a rúzsnak. Szóval világos. De tavaszi bőrszínemhez pont tökéletes, szóval mit panaszkodok. Viszont ezt nem róhatom fel a termék hibájának, inkább a vásárlásnál a kevés tájékoztatásnak.
Nagyon szépen mutat az ajkakon, pigmentált, de nem temperaszerűen, gyönyörű fénye van - de még nem szájfényes-, csillámtalan, illat és íztelen(!). Pedig esküszöm nyalogattam, hogy ezt nyugodt szívvel leírhassam. :")
A száraz részeket elsőre kiemeli, viszont fél óra múlva mintha segítene rajtuk, ha nem is mélyrehatóan, így előhidratálással egész nap szépen mutathat ajkakon.
Összességében örülök, hogy beruháztam rá, nagyon jól mutat, és a tapasztalataim alapján nagyon szuperül működik. Ajánlom, de leginkább azoknak a lányoknak, akik nyáron nem barnulnak sütőben felejtett muffinná, és maradnak úgy fél évet, mint én :").
Bár most nézem, 18 hónapig jó felbontás után, azt hiszem lesz még pár tavaszom és telem, hogy elhasználjam. :)

Mivel nemrég jött meg, nem volt rajtam huzamosabb ideig, így a tartósságáról visszajövök még pötyörészni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliensek: Ditrimethylolpropane Isostearate/Sebacate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic / Capric Triglyceride, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Diisostearyl Malate, Glyceryl Ethylhexanoate/ Stearate/ Adipate, Hydrogenated Vegetable Oil, Synthetic Wax, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Glyceryl Caprylate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Sorbitan Isostearate, Polyglyceryl-2 Diisostearate, Glyceryl Caprylate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.