Tonymoly

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: Hanga.cv, Módosítva: 2014. február 26.

Kategória:   Hidratáló krémek

Természetes almakivonattal, mézzel és kollagénnel. Javítja a bőr rugalmasságát, növeli a nedvességtartalmat, nyugtatja bőrproblémákat és elősegíti az anyagcserét.

zsemii

2018. június 28.

Valamiért nem fogott meg, csak a felét használtam el. Az állaga jó, illata mű, kicsit nehezen szívódik be. Sajnos nem lett a kedvencem :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 28.

bebuska94

2016. november 28.

Mintát kaptam belőle.. és fúúú de megszerettem! Egyelőre nem tudom eldönteni kell-e a teljes kiszerelés, így érkezett újabb minta. Nagyon jó illata van és maszknak használtam. Tényleg érezni azt az igazi alma illatot benne, utána csodásan puha lett a bőröm. Utána néztem, de alig lehet beszerezni már, csak ebayen 1 eladónál látom 2700forintért. Lehet, hogy már nem gyártják?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

scisneros

2016. május 17.

Nem gondoltam, hogy egy zselé állagú termék ilyen jól beszívódik és nem hagy kellemetlen, ragacsos réteget az arcomon. Nagyon-nagyon kevés is elég belőle. Sajnálom, hogy ilyen nehézkesen elérhetőek ezek a szuper koreai kozmetikumok! :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 17.

kova

2015. október 9.

Szeretem ezeket a sleeping pack-eket, jó megoldás, hogy amíg pihenek, valami jó történik az arcommal. És itt tényleg történt is:) Nagyon szépen kisimított, pattikat nem okozott, sőt, amik voltak, eltűntek, amíg használtam. Nagyon sokáig elég mennyiség, főleg, hogy alig kell használni belőle, mert akkor nem szívódik be és össze vissza fog ragadni. Ha eltaláljuk a mennyiséget, nincs ilyen baj. Külön tetszik a doboza, jók ezek a koreai kozmetikumok:) Nem vettem újra, mert annyi fajta kipróbálnivaló van:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 9.

szigabika

2015. szeptember 23.

Éjszakára használtam. A zselés állaga miatt tartottam attól, hogy nem fog gyorsan beszívódni, de nem volt vele probléma. Másnap reggelre pihe-puha volt a bőröm és nem zsírosította tovább, ahogy a legtöbb éjszakai krém szokta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

samelike

2015. szeptember 16.

Hol is kezdjem? Egy jó éjszaki krémet kerestem, már készülve az őszies időszakra. Meg kell hagynom a Tonymoly termékeket eddig csak mintákban próbálgattam, így rászántam magam, hogy beújítok valamit a márkától. Ez volt az egyik termék.
Kezdjük a cuki csomagolásnál, ami valahogy a Hófehérkére hajaz erősen. Tovább haladva, a termék használatát egy kis spatula segíti ami a vékony műanyag réteg alatt bújik meg. Ez eddig jó is lenne, de a termék állaga nyúlós mézszerű így a spatulával igen csak nehézkes a kellő mennyiséget eltalálni. Így inkább kézzel használom. Mivel a csomagolás alma alakja és az én kétbalkezességem nem fér össze, ezért múltkor sikerült megröptetnem a fürdőszoba polcról.. nem voltam túl boldog, de szerencsére nem veszett kárba nagy mennyiségű kence.
A termék illata, mesés, olyan édes érett savanykás alma illat némi enyhe mézes bukéval... hmmm... felkenve is érződik, bár ez elillan viszonylag hamar. Az állaga ahogy fentebb írtam egy picit fura nekem, olyan zselés jellegű, de inkább ragacsos... bizarr! Felkenve könnyű eloszlatni, ha a kellő mennyiséget visszük fel akkor pillanatok alatt fel is szívódik. Ami miatt vacillálok 3 és 4 pont között az a hatás!
Már pedig volt nekem a híres Mizon krémem, ami ár érték arányba messze lekörözte! Viszont abból a termékből többet kellett használnom.
Hatásával tehát nem vagyok teljesen elégedett, valamennyire hidratál, de mégsem érzem azt a pluszt, amitől szerethető termék lenne. Reggelre picit mintha pihentebb lenne az arcom, de nincs az a wow érzésem. Bőrpírt/sebeket nem tünteti el, nem gyógyulnak jobban vagy szebben. Talán ez az ok, hogy a 3 pontot érdemli tőlem.
Van ennél jobb kence sokkal jobb áron! Újravásárolni nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

Van ennél jobb kence sokkal jobb áron! Újravásárolni nem fogom.

kay37

2015. március 31.

Mintát kaptam rendelés mellé. Nagyon szkeptikus vagyok az arckrémekkel, nem merek szinte semmit sem felkenni, mert egyből bezsírosít (még a zsíros bőrre való is). Mivel bevált néhány koreai termék és ez is vonzott, gondoltam, egy ekkora kis mennyiség csak nem árthat. Szerencsére bajt nem okozott, bár éreztem, hogy van egy réteg az arcomon, de nagyon puha lett tőle, viszont nekem az illata egy kicsit a mézes Negrora hajaz, amit kimondottan utálok, így ez a tény és a szerintem kicsit magas ára visszatartott attól, hogy megrendeljem teljes méretben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

bebiz

2014. november 18.

A memeboxomban volt és imádom, kicsit szkeptikus voltam vele kapcsolatban hiszen zselés állaga van. Nem tudtam mennyire fog hidratálni, de abszolút teszi a dolgát, gyorsan beszívódik akár smink alá is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 18.

gendur.berni

2014. november 10.

Csak mintát próbáltam belőle, de nagyon jó. Tetszenek alapból az összetevői, jó az illata, állaga és remekül hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 10.

verus480

2014. szeptember 27.

Csodaszer!!! Imádom a barackos testvérével együtt. Semmi nem használt a száraz kezemre, de ez egy nap alatt csodát tett a bőrömmel csak ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Cyclomethicone, Sodium Hyaluronate, Soluble Collagen, Sorbitol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.