Tosowoong

Ár:   $18   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dzsanki, Módosítva: 2018. július 13.

Ár:   $18
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

80% propolisztartalmú ampulla/szérum.

Érzékeny és problémás bőrre is kiváló, sokféle bőrproblémára használható komplex szérum. Gyors és hatékony hidratálást biztosít, bőrgyógyító, nyugtató, antibakteriális hatású. A bőrt ragyogóbbá és rugalmasabbá teszi, erősíti a védőrétegét.

Kifejezetten ajánlott a következő bőrtípusok esetén: érzékeny, pirosodásra hajlamos, pattanásos, száraz, zsíros.

Szokásos módon a szérumok sorában használatos bőrtisztítás és tonizálás után, de száraz bőr esetén ajánlott az arctiszítóhoz (vizes) keverni pár cseppet, illetve BB krémhez keverve is lehet használni.

Nem tartalmaz mesterséges adalékanyagokat, hipoallergén.

Ár: 2700 Ft+ posta , Eladó: Lyl
Állapot: 100 ml/a képen látható, Helyszín: Balatonfüred, fizetés: --
zs001

2019. november 19.

Ez sem lett szerelem. Nem rossz termék, de nekem ez se nem oszt, se nem szoroz a bőrápolási rutinomban..olyan " van, de minek?" érzésem van a használatakor. Nem gyakran használom. Pozitív hatást nem vettem észre, igaz, negatívot sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

jollygardener

2019. október 12.

Sokáig küzdöttem aknéval, az utolsó kezelés óta pedig olyan száraz a bőröm, mint a sivatag, emellett mindenre érzékeny. Elsősorban hidratálás céljából vettem, amit nagyon jól teljesít, nem okozott pattanásokat sem. Hatalmas kiszerelés, jó áron. Örömmel el fogom használni, de egyelőre nem hiszem, hogy újra fogom rendelni, az Isntree Bifida Ampoule nálam jobban működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

BirsAlma

2019. július 10.

Több mint egy hónapja használom, én nagyon szeretem. Mivel száraz a bőröm gondoltam kipróbálom. Én reggel és este is tonik után használom. Jól felszívódik, a rétegzős rutinomban kiváló. Önmagában kevés, mert még kell arckrémet is használnom, de nekem mindig kell. Biztosan újra fogom venni, mert volt két nap amikor elutaztam és nem vittem magammal, hát éreztem a hiányát. Pattanásom nincs úgyhogy nem tudom, hogy arra tényleg jó lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 10.

aylobi

2019. május 17.

Nagyon sokáig szemeztem vele és bizony nagyon megérte beruházni. Nem kell vele spórólni, a bőröm beissza, szép hidratált bőrt eredményez. Előtte használok tonikot, szinten a márka zöld teás esszenciáját és aztán ezt kenem fel. Azt hiszem sosem fogok tőle megválni, nagyon szereti a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 17.

Sheila

2019. május 10.

Upd: több hetes használat után továbbra is imádom, az utóbbi idők egyik leghasznosabb beszerzése lett számomra. Ahogy alább is írták: a pattanásoknak esélyt sem ad, mióta használom, gyakorlatilag megszűntek, vagy ha mégis megjelenik egy-egy apró, kósza kis pattanás, akkor is elmúlik kb 1,5 nap alatt. A zsírosodást is hatékonyan mérsékli. A 100 ml-s kiszerelés ár-érték arányban remek. Nálam csodaszer kategória, továbbra is megérdemli az 5*-ot.

1 napja birtoklom, 1 este-1 reggel használtam eddig, úgyhogy igen friss az élmény, de ha változna a véleményem majd update-elek.
Csak azért véleményezek ennyire rövid használat után, mert ez a termék most igencsak fellelkesített. Marhára unom már, hogy nem éppen tini életkorom ellenére a bőröm folyton megbolondul és ronda gyulladt és napokig nem gyógyuló pattanásokat produkál (a zsírosságra / kifényesedésre már csak legyintek) Így mindennek örülök, ami azt ígéri hogy ez ellen tesz vmit, márpedig a propolisz ígéretesen hangzik e tekintetben.
A termék meglepően nagy kiszerelésben érkezik, a csomagolása igényes, nekem egyelőre nem gond a pipettás megoldás. Géles állagú, nem túl folyós szérum, illatot nem nagyon érzek rajta. Könnyű eloszlatni, és a mindenre hisztis, zsíros bőröm maradéktalanul beszívja, eredmény: semmi zsírosság, semmi ragacsosság, csak puha, bársonyos, feltöltött, hidratált bőr. A legutóbbi 2 ronda pattanás maradvány (az egyik még puklis, a másik konkrétan sebes) reggelre szépen elhalványult, mostanra alig látszik. Egyelőre működni látszik ez a bőrgyógyító / antibakteriális hatás. Délutánra is vállalható mértékű kifényesedés a smink alatt, de semmi durva zsírosság. Egyelőre szerelem és 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 10.

Martus123

2019. április 4.

Elégedett vagyok vele. Gyorsan beszívódik. Nagyon kellemes használni, jó nagy kiszerelés. Mondjuk arra kíváncsi vagyok, hogyan fogom kipipettázni, amikor már csak kevés lesz az üvegben...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

zsuzzzsi

2019. január 27.

1,5 üveggel használtam már el belőle, és most rendeltem meg az utánpótlást, mert nagyon szeretem. Jó nagy a kiszerelés, és talán ezért is kissé bőkezűbben bánok vele, mint a többi szérummal amiért a bőröm nagyon hálás, nagyon szépen feltöltötte a kombinált, vízhiányos bőrömet. A pattanásoknak esélyt sem ad, és valahogy jó érzés feltenni. Én az üvegét nem nagyon szeretem, szerintem macerás ez a hosszú pipettás cucc, úgyhogy én áttöltöm pumpásba, de egyébként nem lehet belekötni. Szép az összetevő lista, jó nagy kiszerelés nem is túl drágán, de mondjuk ez mit sem érne, ha nem használna. De jelentem használ, méghozzá szuperül! Kissé géles, vizes állaga van, amit pillanatok alatt szippant be a bőröm maradéktalanul. Ha sietős reggeleken csak egy kencére van időm, akkor ez az, amiért nyúlok. (Inkább megoldom a hidratálást és fényvédelmet egy BB-vel, de ez a krém kell ahhoz,
hogy komfortosan érezzem magam.) Szóval nálam bérelt helye van a fürdőszobapolcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

tara95

2018. december 31.

A propolisz baktériumölő hatása mágnesként vonzza az aknéra hajlamos jelölteket, ahogy engem is. Jó méhecskeként rá is repültem, a tapasztalataim egy hetes használatot takarnak.

Az üvegen nem lepődtem meg, sok márka használja ugyanazt a gyártót. Továbbra is zavar a túl hosszú pipetta, de ne rinyáljunk, az óriási mennyiségnek ez az ára. (A cosrx mégis megoldotta, na mindegy :D )

Maga a cucc enyhe virágos illatú, halvány sárgás, géles textúrával. Én a hada labo premium hialuronsavas szintén géles tonikomhoz keverve használom, letudva egy lépésben az esszencia és szérum sort.

Az eredmény: egységesebb bőr, gyulladás nincs, a pirosság látványosan halványabb és nagyon furcsa módon az eddig pár nap alatt megtelő apró mitesszerek is elkerülnek. Mivel nem használok más új terméket, megajánlom az ötöst.

Up: a hidratálsa továbbra is kiemelkedő, de egyéltalán nem segített hosszú távon sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 31.

szaboszilvia28

2018. december 3.

Szerintem alapdarab kell legyen. Este és reggel is használom. Beszippantja a bőröm, mehet rá a krém meg a smink.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

dzsanki

2018. augusztus 17.

Ez az első propoliszos szérumom, de meg is tartom a rutinomban, mert nagyon szeretem. Hidratál, nyugtat, az incije magáért beszél.
Könnyű, zselés anyag, hamar beszívódik, a pipettája könnyen használható. Üvegben van, nem műanyag flakonban (+pont), szép, egyszerű designt kapott. Reggel és este is ez az első szérum a hámlasztó és tonik után, amit magamra kenek. Egyébként a benton csigás esszenciával keverem össze a tenyeremben, és úgy viszem fel a bőrömre, ez a kombó nagyon bejött, bátran ajánlom bárkinek az érzékeny bőrtől kezdve a pattanásoson át a száraz, öregedőig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Glycereth-26, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Betaine, Caprylyl Glycol

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ez az anyag egy cukorészter, emoillent, bőrápoló, emulgeáló hatású felüleletaktív anyag. Élelmiszeripari adalékanyagként is használható. Mivel kozmetikai felhasználása nem túl régi keletű, ezért viszonylag kevés információ érhető el róla a neten. Mindenesetre természetes molekulák természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett, tehát "naturkozmetikában" használható vegyület.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.