Treacle Moon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Tesco, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HankyPanky, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Lelőhely:   Tesco, drogériák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Londa

2016. április 6.

Az illata a Hubba-Bubbara emlekeztetett, ezert is vettem meg :)) konnyen felszivodik . A pumpas valtozata pedig igen praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

Panni21

2016. január 9.

Szintén ajándékba kaptam. Nem akarom lehúzni, de nekem mint testápoló kevés. Naponta kenegethetném magam, holott mondjuk egy testvajjal bőven elég heti kétszer, radírozás után. Az illata kellemes, magamnak nem venném meg. Legalább kipróbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

Nena

2015. november 21.

Eddig csak a body shop-os testvajak illatára tudtam ennyire rágyógyulni, de ez...! Illatban simán felveszi velük a versenyt, a hidratáló hatása azért nem eget rengető, de én minden nap használom, úgyhogy igazából ezzel sincsen problémám. Idén ez a kedvenc őszi-téli illatom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

LadyLatte

2015. november 3.

Mikor először megszagoltam, fénysebegességgel repült be a kosaramba, én még ilyen finom téli testápolót nem találtam sehol. :D Különösen tetszik az, hogy nem tesztelnek állatokon (ez számomra fontos, és igyekszem mostanában szépen lassan háttérbe szorítani azokat, akik igen) és az INCI-je is csinos. Hamar beszívódik, nem hagy maga után semmilyen maszatos réteget, ragacsot, csak puhaságot és finom illatot. Nekem tuti újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 3.

krémparádé

2015. október 29.

Bizony jön a tél, ha őkelme újra megjelent a polcokon! Le is csaptam rá, fel is kentem, pontosan olyan, mint a fahajas gyertyácskám, amit jándékba kaptam anno. Miután lecseng a fűszeressége, rajtam fincsi gyümölcsös rágógumiilata lesz, én ezt az arcát is kedvelem. Plusz jól beszívódik, könnyen eldolgozható és tőle telhetően hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

Bunnylove92

2015. június 2.

Ennél jobb téli testápolóillatot még életemben nem szagoltam! Igazi fahéjas, almás, kandallótüzes, karácsonyi vásáros, fenyőfás téli illat <3 Amúgy a Müllerben kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

La-Fee

2014. december 10.

Ajándéknak vettem, testápoló, tusfürdö egyben. Annyira finom, hogy magamat is megleptem egy ilyen dobozkával :) Finom fahéjas, puha édes, ebben a hideg jeges idöben pont kell az ember lelkének. Nagyon jól felszívódik a testápolója. Tusfürdöt még nem teszteltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 10.

Antioxidánsok: Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.