Trend It Up

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 19.

Végtelen feketeséget és intenzív pillantást biztosító spirál, mely lendületet, ívet ad a pilláknak. Ápoló diókivonattal és nedvesség-megőrző phytokeratinnal. Kontaktlencsét viselők számára is alkalmas.

CSERE is - Trend It Up Endless Effect Extension & Curl Szempillaspirál + Alap
Ár: 500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

andikovacs

2019. március 10.

Még az őszi Glamour napokon adták ajándékba a Corvin Dm-ben, és hát tekintve amiket vettem, nem is tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, mosolyogva elfogadtam, majd itthon bedobtam a sminkcuccok közé, és feledésbe is merült... míg nem egyik reggelre a macskáink eltökítették a Maybelline Lash Sensationalemet - amit évek óta használok, mert milyen jó értékelést kapott, és akkor az tuti nekem is bevalik! :D de közben meggyult vele a bajom rendesen: osszetapadtak a pillaim, alig tudtam lemosni, frász kivert esténként, dehat kellett nekem az a vízálló csoda...
Így próbáltam ki ezt, és azóta nekem nem is kell más!
Hosszú, dús pillakat varázsol - esküszöm: varázsol! Mert ilyet máshogy nem lehet csinálni :D munkanapokon 1 réteg, alkalmakra 2 a drámai hatásért, és úgy jön le, mint ahogy az álmot felejted el reggel, amikor ébredés után kinézel az ablakon :D
5*, mert csak annyit lehet, de higgyétek el, többet is megérne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Így próbáltam ki ezt, és azóta nekem nem is kell más!
5*, mert csak annyit lehet, de higgyétek el, többet is megérne!

renata89

2019. március 8.

Nem ragad, könnyen és szépen felvihető, tartós, és árban is jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Nem ragad, könnyen és szépen felvihető, tartós, és árban is jó.

Tuci

2019. február 17.

Akciósan láttam, ezért vettem meg. Lehet, kibontották előttem vagy közel volt a lejárati dátum (elvégre akciós volt ... hmmm), viszont nekem negatív tapasztalatom van vele sajnos. Csomós, nehezen tudok vele dolgozni, és büdös. A szemembe belepotyogva pedig irritálta. A keféje tetszett, azzal, és egy jó minőségű krémmel szép eredményt lehetett volna összehozni, de néhány próbálkozás után megváltam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

Nykol28

2018. november 24.

Keféjének köszönhetően nagyon szépen lehet vele a belső szemzugban dolgozni.Néha kicsit sok festéket vesz fel de ezt leszámítva jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Vikieh

2018. szeptember 6.

Tökéletes, talán az egyik legjobb az olcsó sminkek kategóriájában.
Nem ragadnak össze a pillák szépen íveli őket, és plusz előny hogy egyáltalán nem potyogós. Simán kibírja a 12 órás műszakot nyáron, ennek ellenére könnyű lemosni.
Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Tökéletes, talán az egyik legjobb az olcsó sminkek kategóriájában.
Csak ajánlani tudom.

Kudika

2018. július 19.

Tetszik ez a spirál :) szépen ível, nem lesz bogárlábú a szempillám tőle, nem maszatolódik még a nagy melegben sem, egy kisebb esőt is kibír és valóban könnyű lemosni. Egyetlen hátránya, hogy szerintem sok festéket vesz fel a spirál. Soha sem sikerül magamat kifesteni vele anélkül, hogy össze ne maszatolnám a szemem körüli részt. Persze ezt a fültisztító pálca megoldja, de sokszor a reggeli kapkodásnál ez a fél perc is számít :D ezen kívül semmi rosszat nem írhatok róla. Lehet, hogy befejezem a kísérletezést és megmaradok ennél a spirálnál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Andikiss18

2018. június 15.

Imádom! Eddigi legjobb szempillaspirál amit használtam. Nagyon szépen szét szedi a pillákat, és gyönyörű feketék tőle. Olcsó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

bingus86

2018. március 25.

Teljesen véletlenül került bele a kosaramba,mert most nem volt szükségem spirálra,de kivel ne fordult volna elő már ilyen?:) Nagyon megszerettem, mert gyönyörű pillákat csinál, hozza, amit ígér. A tubuson található szűkítő leszedi a felesleges festéket, így pillanatok alatt tökéletes eredményt varázsol a reggeli rohanásban. Alappal vagy púderrel hihetetlenül látványossá tehető a végeredmény. Nem sok ennyire jó drogériás (CF) spirállal találkoztam eddig. Ráadásul egész nap kitatart, nem pereg, nem maszatol (még alsó pillákon sem!), viszont nagyon könnyen lemosható.Az én nagyon érzékeny szemeimet sem bántja. Örülök, hogy rátaláltam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 25.

Mano1234

2018. január 22.

Teljesen jó hétköznapi szempillaspirál, én a szilikonkeféseket szeretem. Ível, hosszabbít, nem csomósít vagy tapaszt össze, hanem szépen szétválasztja a pilláimat. A kefe megfelelő mennyiségű festéket vesz fel, nem kell rá heteket várni, hogy használható legyen. Nem csodaszer, de szerintem megér egy próbát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

casa17

2018. január 19.

Hétköznapokra tök jó, szépen szétválasztja,íveli a szempillákat,olcsó, de sajna nem csinál olyan wáóóó hatást,ezért a -1*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0