Trend It Up

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. május 13.

Megújult változat!

Elfedi a kisebb bőrhibákat, a bőr sötét árnyékait és a piros foltokat. A folyékony textúrájú alapozó mattítja a bőrt, miközben ápoló panthenollal védi a kiszáradástól. Természetes hatású, ragyogó kinézetet kölcsönöz a bőrnek, maszkhatás nélkül. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

• Mattító selyemporral
  • Maszkhatás nélkül
  • Megvédi a bőrt a kiszáradástól
  • Tartós

4 árnyalatban kapható

Myheartmylife99

2020. július 13.

Nekem krémesebb, sűrűbb állagúnak tűnik a "matte beauty perfection" alapozóktól. Szerintem ez fényévekkel jobb, mint a másik. Kicsit poros hatása lesz, ha vékonyan akarom felvinni. És minden szín sárga lesz rajtam, de két árnyalatot keverek, és úgy tökéletes. 2. kedvenc alapozóm :) hálistennek nincs szaga sem. A pumpás új és a régebbi kinyomós között semmi különbséget nem tapasztaltam, a termék ugyanolyan jól működik. De a pumpás azért kényelmesebb :) A hozzá illő korrektorral nagyon klassz! Közepesen tartós véleményem szerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 13.

racheldawes

2020. május 29.

Az árához képest meglepően jó termék. Az itt olvasott pozitív vélemények hatására vettem meg, mert szerettem volna a színezett hidratálómat keverni valamilyen erősebb fedésű, nem komedogén alapozóval. A második legvilágosabb árnyalatban vettem meg, addig, amíg le nem barnulok, megfelelő lesz. Önmagában felkenve nekem kissé maszkos és púderes a végeredmény, a kis mimikai vonalakban is hajlamos megülni, de a lágyabb textúrájú hidratálómmal keverve egész szép az összhatás. Fedését és tartósságát közepesnek mondanám, azért a 8 órás munkaidő alatt igazítani kell rajta, és púderezést is igényel, mert hajlamos az átfényesedésre. Ha nem okoz hosszútávon pattanásokat, újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

gioia

2020. május 17.

Szerintem gyönyörű finishe van és meglepően tartós is. Érett(ebb) bőrre remek választás lehet. A pumpája viszont kiborító, mert 2 színt is megvettem belőle és egyiké se működik, úgyhogy le kell csavarnom, úgy kiszedni belőle a terméket...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

sarahL

2020. május 14.

Sajnos nekem nem működik ez az alapozó :( Minden alkalommal pattanásaim lettek tőle eddig, de egyben szárított is...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

JVica98

2020. április 11.

Imádom ezt az alapozót 🤗 ha alapozok, kb minden esetben hozzá nyúlok 🙃 nem fed teljesen, de mégis nagyon szép lesz az arcom tőle, nagyon természetesen mutat a bőrön, könnyű eldolgozni, egyáltalán nincs maszk hatása sem, nem szárít, nem irritál, elég tartós is 😍 kedvenc
Szóval ha valaki jó áron szeretne jó minőségű alapozót, bátran ajánlom 🤗😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

Szóval ha valaki jó áron szeretne jó minőségű alapozót, bátran ajánlom 🤗😊

Charmingrose

2020. január 29.

A "mindennapi" alapozóm lett, nagyon szeretem. Szép természetes hatású alapozó, közepes fedéssel. A szilikonok és a felszívó tulajdonságú hatóanyagok miatt a finise kicsit púderes, már-már matt hatású. Nincsen maszkos hatása, a ráncokkal is jól kijön. Ha nem hidratálok alá, akkor nagyon picit még szárít is így télen. Púder nélkül is egészen tartós. A legvilágosabb szín, a 007-es van meg, ami tökéletes. Remek ár-érték arányú, CF sajátmárkás drogériás kedvenc alapozóm. Remélem, soha nem vonják ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

Fannie

2020. január 3.

Alapozók terén mindig inkább magasabb kategóriásakat szeretek választani, hiszen mégiscsak az arcomon vannak egész nap, de ebben a márkában most nem cslaódtam. Könnyű állagú, szép, természetes színű, egészen jó fedésű alapozó, jó folyós, amit én szeretek, mert könnyű eloszlatni, nagyon kevés is elég belőle. Szeretem, hogy nem púderes a végeredmény, hanem természetes, mintha a bőrömön nem lenne semmi. Nyárra is jó nagyon, nem fullasztó. Télre alá kell viszont hidratálni, legalábbis nekem a azáraz bőröm mindig megsínyli, ha nem kenem be eléggé sminkelés előtt valami krémmel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

HeyGirl

2019. november 30.

Nagyon szép természetes bőrt kölcsönöz, igaz nap közben átfénylik, de még nap végén egész jól fent van. Kellemesen csalódtam! (egy másik trenditup alapozóval ellentétben...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Lovemakeup

2019. november 11.

Nagyon tetszik eddig az, amit kapok ettől az alapozótól. Könnyed, könnyű a felvitele blenderrel, nem maszkos a hatása,délutánra átfénylik ugyan a T zóna, de nem olyan vészes. Ugyanilyen márkájú púderrel fixálom.
Ár-érték arányban 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Ár-érték arányban 5*.

Bettina007

2019. június 22.

Imádom alapozó! Nagyon könnyű eldolgozni, a fedésétől ne várjunk csodát, de a hétköznapokra egyszerűen tökéletes. Tartósságát tekintve közepes, púderrel valóban érdemes fixálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Alanine, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, Fructose, Glucose, Sucrose, Urea, Alanine, Glutamic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Alanine a I h