Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 1.

Folyékony korrektor amely természetes finisht nyújt arcbőrének. Selymes textúrája ápoló panthenollal könnyű felvitelt tesz lehetővé és tetszőleges fedést érhetünk el vele. Ezenkívül a mattító selyempornak köszönhetően elfedi a bőr egyenetlenségeit és makulátlan kinézetet biztosít.

Liara0826

2020. július 20.

2020 január 30.
Nem vagyok egy nagy sminkelős, de szükségem volt egy korrektorra. Alapozót ritkán használtam egész arcra, abból is hidratálós van ami könnyen lekopik, de évente kétszer kibírom. Viszont sajnos hormon problémák miatt mindig van pár pattanásom, sebem amit el kellett fednem és arra ez az alapozó nem volt megoldás, mire kiértem a buszra lekopott, főleg ha sálat is hordtam.
Ezért akartam egy kis korrektort, amit könnyű eltenni táskába és nekem bővel elég csak a hibákra felvinni. Ebből találtam színben is megfelelőt, valamint tetszik az ecsetes kialakítás.
Nekem brutálisan sokáig bírta az arcomon pedig edzeni is voltam, de estig kitartott amíg le nem mostam. Szép textúrája van, könnyen kenhető, szépen fed és tartós. Ennyi pénzért pedig pláne megérte.

2020 július 20.
Update:
Még én is meglepődtem, hogy ilyen régen írtam erről véleményt mert még mindig megvan a termék és nem fogyott ki. Bár ahogy írtam, nekem csak a pöttyeimre kell, de aki hasonlóan "sminkel" annak ez tartós lesz. Azóta is megvagyok vele elégedve, szerintem maradok ennél. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 20.

2020 január 30.

2020 július 20.
Update:

Colorful

2019. november 30.

Elsőként muszáj megemlítenem, hogy nagyon hamar elfogy. Nem használok belőle sokat de a rekord idő amit együtt töltöttünk 1 hónap volt. Valóban szép finisht kapok közvetlenül a felvitel után, de ahogy telik a nap szépen beül a kis ráncocskáimba, a maradék pedig lefolyik. Pozitívum hogy találtam a bőrömhöz passzoló árnyalatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Alanine, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide, Fructose, Glucose, Sucrose, Urea, Alanine, Glutamic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Alanine a I h