Tresemmé

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tresemmemagyarorszag, Módosítva: 2020. február 10.

Kategória:   Hajápolók

Megkönnyíti a haj formázását, véd a hőkárosodás ellen és fényt ad hajának. Többfunkcionális, professzionális minőségű formulája akár 230 °C hőmérséklet ellen is segít védeni a hajat. Segít, hogy haja könnyen kezelhető és fényes legyen.

Ár: 1000 Ft , Eladó: duchess_g
Állapot: Képen látható, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, Foxpost
Ár: 1700 , Eladó: puttererstefi
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, Baja, fizetés: Személyes átvétel, posta, csomagküldés

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Saroltanemeth5

2022. november 24.

Valahogy nem tudtam megszeretni, hosszú dús hajamra nagyon hamar elhasználódott. A végén pedig szinte lehetetlen volt kispriccelni belőle az anyagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 24.

pdorka13

2022. október 26.

Szuper cucc, puha lesz a hajam tőle és nem nehezíti el a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 26.

Szuper cucc, puha lesz a hajam tőle és nem nehezíti el a hajam.

roselinie

2022. augusztus 8.

Tudom ajánlani, teszi a dolgát! Kellemes illata van és hővédőként is remekül szuperál, a végeredmény pedig egy puha és fényes hajkorona:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 8.

hippiesaur

2022. július 9.

Elég régen vásároltam már, sokáig csak a polcomon állt, mert a hővédő funkciója miatt vettem meg. Sajnos úgy nem váltotta be az ígéreteket, nekem eléggé elnehezítette a hajamat, és kellemetlen érzete volt a vasalás után. Sima leave-inként azonban elég jól teljesít, az illata nagyon jó, jól kifésülhető a hajam tőle és szép fénye is lesz. Egyelőre még próbálkozok, hogy hogyan a legjobb használni, alapvetően elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 9.

Tesz.Szi

2022. június 1.

Elégedett vagyok vele, puhább és könnyen fésülhető tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 1.

Elégedett vagyok vele, puhább és könnyen fésülhető tőle a hajam.

indiigo

2022. április 7.

Hát a néhány valóban indokolatlannak tűnő összetevő ellenére nekem ez lett "A" hővédő:) puhább a hajam, mióta használom és nem is olyan száraz, az illata nekem kifejezetten kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 7.

munoom

2022. március 15.

hát, szárít, legalábbis, amikor a kezembe nyomom és úgy próbálom eloszlatni a hajon. egyébként ez az első hővédőm, szóval túl sokat nem tudok még róla mondani. ezen kívül tényleg ad valami tartást a hajnak, nem gubancolódik tőle a hajam, de az illat itt is megint nagyon sok. nem tudom még, elhasználom, aztán nézelődök tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 15.

SzilAnn

2022. március 13.

Nem igazán kedveltem meg ezt a hővédőt. Igyekszem elhasználni ugyanakkor számomra kínlódós a használata, alig várom, hogy elfogyjon és kipróbáljak valami mást.

Az állaga sűrű, így amikor nedves hajra viszem fel, nem tudom egyenletesen eloszlatni a spray-el. Pont az állaga miatt a spray sem permetezve működik, hanem "köpköd", így nagyon nehéz oda fújni, ahova szánom. Jelenleg a tenyerembe fújom és így próbálom eloszlatni, mert más esetben egyenetlenül, a kelleténél több terméket viszek fel. Ekkor egyébként rettentően összeragasztja a tincseim, így próbálok minél kevesebbet felvinni a hajamra. Az illata számomra semleges.

Szinte semmi pozitívumot nem tudok mondani a termékről. Amit én elvárnék, az a könnyen eloszlathatóság, ami a vizes állagúakra jellemző. Az, hogy ha már van benne illatanyag - ami a hajra szánt termékeknél nálam nem gond - akkor legyen kellemes. Ne nehezítse el a hajam. Illetve az, hogy a használata ne legyen teher, mert így értelmét veszti a termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 13.

CsetreszKapor

2021. december 16.

Az első használatot követően nagyon pozitív tapasztalataim vannak ezzel a termékkel. A hajam festett és vékonyszálú, így épp a tökéletes hővédőt keresem számára, bízom benne, hogy megtaláltam :) Állagra enyhén krémes, így először a tenyerembe fújtam és úgy oszlattam szét a vizes hajamon. A hajszárítás után pedig egy kifejezetten puha és gubancoktól mentes hajkoronát kaptam! Kíváncsi vagyok, hogy rendszeresen használva is tartja-e majd ezt a szintet, meglátjuk!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 16.

Trixi

Korcsoport: >54
2021. november 2.

Rengeteg mesterséges illatanyag van benne, potenciálisan irritáló, kerülendő összetevők. Ezenkívül kémiai fényvédő, ásványi olaj, tejsav (tényleg nem értem, miért kell hámlasztania egy hővédőnek), szilikonok garmadája. A biotint meg szintén megkérdőjelezem, mivel: "H-vitamin vagy B7-vitamin. A szervezetünk a biotint felhasználja a sejtnövekedéshez, a zsírsavak termeléséhez, a zsírok és aminosavak anyagcseréjéhez (lebontásához és építéséhez). Szájon át bevéve ajánlott a haj és a köröm erősítésére. A bőrbe vagy a hajba azonban nem szívódik be, és helyileg használva nincs a bőrre gyakorolt ismert hatása." Szóval, ha szájon át kéne fogyasztani, mivel a hajba nem szívódik be, akkor miért is ez a húzónév a termék megnevezésében? És egyáltalán, minek tették akkor bele? Szóval nagyon kérdéses egy termék ez, még akkor is, ha olyan érzetet kelt, mintha selymesebb és puhább lenne a hajam tőle, kvázi, mintha jót tenne a hajamnak. Pedig nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. november 2.

Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Biotin

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.