Tresemmé

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tresemmemagyarorszag, Módosítva: 2020. február 10.

Kategória:   Hajápolók

Megkönnyíti a haj formázását, véd a hőkárosodás ellen és fényt ad hajának. Többfunkcionális, professzionális minőségű formulája akár 230 °C hőmérséklet ellen is segít védeni a hajat. Segít, hogy haja könnyen kezelhető és fényes legyen.

Alba1123

2020. szeptember 19.

Szuper termék, finom az illata ami sokáig tart. Szép fényes lesz tőle a hajam, es finom puha. Amiota használom a hajvégeimet is szebbnek latom. Csak ajanlani tudom. Nekem újravevős az biztos:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Yeticica

2020. szeptember 13.

Teljesen random tettem a virtuális kosaramba, amikor egy hajformázó terméket vettem online. Akciós volt, én meg a sima drogerias hasonló termékekben eddig rendre csalódtam, így esett hát a nagy eset. Semmit nem tudtam a márkáról (most már egy keveset)
Nos , szuper kis termék, szép fényes lett a hajam szárítás után (egyelőre más hohatassal, pl vasaloval nem próbáltam). Tapintásra csodás, az illata kellemes, kipróbálom a sampon, balzsam kombot is, mert a hajam ki van tikkadva, mint a Szahara, a sok festestol . Simán ujravevos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

Fruzsina0620

2020. szeptember 8.

Nagyon régóta kerestem már egy olyan hővédőt, ami még a hőkezelés során is próbálja táplálni a hajam. Neki sikerült! Akár hajszárítóval kezelem, akár vasalom mindegyiknél nagyon jól működik. Az illata is finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Biotin

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.