Tresemmé

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tresemmemagyarorszag, Módosítva: 2020. február 10.

Kategória:   Hajápolók

Megkönnyíti a haj formázását, véd a hőkárosodás ellen és fényt ad hajának. Többfunkcionális, professzionális minőségű formulája akár 230 °C hőmérséklet ellen is segít védeni a hajat. Segít, hogy haja könnyen kezelhető és fényes legyen.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

kiskacsa480

2021. szeptember 12.

Sosem használtam még hővédőt de a hajam érdekében egyszerűen muszáj volt rávenni magam, hogy megelőzzem a hő okozta károsodásokat. Sokat böngésztem, hogy megtaláljam azt a szert amiben nincs sok alkohol és fellelhetőek legyenek benne tápláló anyagok így erre esett a választásom. Nekem nagyon tetszik, hogy nem vízszerű a permet hanem krémesebb így a tenyerembe fújok 5-7 pumpálásnyit és úgy oszlatom el a hajamon ügyelve arra, hogy a hajvégekre bőségesen jusson. Egyáltalán nem forrósodik fel a hajam még akkor sem ha beszárítom ami hosszabb folyamat mint egy laza szárítás ugye...
Nem tapasztja össze a hajat hanem gyönyörű lesz mintha a szalonból léptem volna ki. Hajvasaláshoz még nem próbáltam így arról nem tudok nyilatkozni, de mindenképp ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

Meszti

2021. március 25.

Tudom, hasznos a hővédő de annyi vacak megfordult már a kezembe, hogy én elhagytam.
Viszont a szükségét érzem, hiába volt a sok pozitív vélemény megvettem, minimális bizalommal, könnyen elérhető, nem kell rendelgetni stb,
Abszolút jó választás, a tenyerebe fújom, fanatsztikus illata van, tök jó krémes állaga, és miután kibontottam a hajam, passzékban gyengéden bele tapogatom.
Tetszik, hosszútávon tudom megítélni a hővédő hatást, mert most nagyon töredezik a hajam. Nem ragadt, nem lett gubancos a hajam ( mindegyiktől az lett bárhogy vittem fel..)
Szerintem plusz fényt is ad..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Szerintem plusz fényt is ad..

puderpanda

2021. március 5.

Göndörítés előtt szoktam ezzel ápolni a hajam, és nagyon meg vagyok elégdeve vele. Sajnos a hullámok nem tartanak tovább, mint nélküle, azonban nekem ad egy kis plusz örömöt és biztonságot, hogy használtam hővédőt. Nagyon jó az illata, és nagyon puhává varázsolja a hajam. Nemcsak tapintásra jobb állapotú a hajam utána, hanem sokkal egészségesebbnek is látszik (különösen a hajvégeknél).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

racheldawes

2020. december 30.

Korábban a márka Keratin Smooth hővédőjét használtam, amivel nagyon meg voltam elégedve, ezért úgy gondoltam, kipróbálom ezt a terméket is. Habár a hővédelmi funkciót jól ellátja, selymessé és puhává varázsolja a hajam, és az illata jobban tetszik, mint az utóbbinak, de mivel elég nehezen sikerül kifújnom és ezáltal szétoszlatnom a hajamon, illetve kisebb kiszerelésű is, mint a másik változat, maradok a Keratin Smooth-nál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

arizona07

2020. december 20.

Szuper az illata, nem kell belőle sok és teszi a dolgát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 20.

Szuper az illata, nem kell belőle sok és teszi a dolgát. :)

ziza27

2020. november 14.

Bevált, de én csak törölközőszáraz hajra, szárítás előtt használom. Nagyon finom az illata, nem ragacsos tőle a hajam, könnyen kifésülhető és puha lesz a használata után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

Kincsikeeeeee

2020. október 29.

Nekem bevált, jó az illata és javít a hajam állagán ( Ha már sajnos a Tresemmé kollagénes samponja és balzsamja ezt nem biztosítja.) Valószínűleg újra veszek ebből a termékből.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

Alba1123

2020. szeptember 19.

Szuper termék, finom az illata ami sokáig tart. Szép fényes lesz tőle a hajam, es finom puha. Amiota használom a hajvégeimet is szebbnek latom. Csak ajanlani tudom. Nekem újravevős az biztos:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Yeticica

2020. szeptember 13.

Teljesen random tettem a virtuális kosaramba, amikor egy hajformázó terméket vettem online. Akciós volt, én meg a sima drogerias hasonló termékekben eddig rendre csalódtam, így esett hát a nagy eset. Semmit nem tudtam a márkáról (most már egy keveset)
Nos , szuper kis termék, szép fényes lett a hajam szárítás után (egyelőre más hohatassal, pl vasaloval nem próbáltam). Tapintásra csodás, az illata kellemes, kipróbálom a sampon, balzsam kombot is, mert a hajam ki van tikkadva, mint a Szahara, a sok festestol . Simán ujravevos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

Fruzsina0620

2020. szeptember 8.

Nagyon régóta kerestem már egy olyan hővédőt, ami még a hőkezelés során is próbálja táplálni a hajam. Neki sikerült! Akár hajszárítóval kezelem, akár vasalom mindegyiknél nagyon jól működik. Az illata is finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 8.

Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Biotin

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.