Tresemmé

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tresemmemagyarorszag, Módosítva: 2020. március 4.

Kategória:   Hajformázók

Definiálja göndör fürtjeit tápláló és simító formulánkkal! Véd a kócolódás ellen, a definiált, természetes fényű fürtökért. Kaktuszvizet és kókusz olajat tartalmaz, segít, hogy frizurája természetes hatású legyen.

szilvia.bano

2020. március 12.

Számomra eddig ismeretlen márka. Gondolkoztam, hogy ezt vegyem- e meg, vagy az ugyancsak göndör hajra való hajhabot, de mivel a göndör hajra való habok általában elég gyengék, és nem adnak rendesen tartást, ezt próbáltam ki. Tartást szerintem ez sem nagyon ad, nem is volumenizál (bár ezt nem is ígérte), viszont nem kiöblítendő balzsamnak elég jó. Sűrű krém, figyelni kell rá, hogy ne használjunk belőle nagyon sokat, mert akkor hajlamos elnehezíteni a hajat. Nekem legalábbis, akinek vékonyszálú, lelapulásra hajlamos, göndör hajam van. Vastagabb szálú hajra lehet, hogy alkalmasabb. Amúgy egész jól táplálja a hajat. Az illata is rendben van-bár nem rajongok a kókusz illatért, ennek nincs sem műkókusz, sem túl édes illata, hanem olyan természetes kókusz illat, és nem túl sok, szerencsére nem tömény. Ár-érték arányban nagyon jó. Egy csilagot levonok, mert hajformázásra szerintem nem alkalmas-nem tudom miért úgy van feltüntetve, de hajápolónak jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A glioxál egy szerves vegyület, a legegyszerűbb dialdehid. Antimikrobiális tulajdonságokkal rendelkezik, így a kozmetikumokban elsősorban tartósítószerként használatos, illletve ezen kívül illatanyagként is funkcionál. A magas EWG pontszámát annak köszönheti, hogy gyulladásos bőrreakciókat okozhat, nagyobb koncentrációban irritál, más összetevőkkel keverve pedig rákkeltő anyaggá alakulhat át.