Tresemmé

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tresemmemagyarorszag, Módosítva: 2020. március 4.

Kategória:   Hajformázók

Definiálja göndör fürtjeit tápláló és simító formulánkkal! Véd a kócolódás ellen, a definiált, természetes fényű fürtökért. Kaktuszvizet és kókusz olajat tartalmaz, segít, hogy frizurája természetes hatású legyen.

laszloandrea06

2021. március 26.

Alapvetően nem szeretem a kókuszos illatokat, de adtam neki egy esélyt. Megérte. Nagyon szépen szárad tőle a hajam, nem tűnik nehéznek és szépen rendezi a szálló hajszálakat. Egy használathoz nem kell belőle sok, így biztos sokáig elég lesz. Ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

Mogyicsoki11

2021. március 26.

Alapjáraton nagyon hullámos, majdnem göndör a hajam. Hajhabot használtam egy ideig a végére, de attól furán összeállt a hajam vége. Ez a krém viszont nem állítja össze a hajam végét, puha lesz, fényes és rádob még az alap hullámosságra. Nagyon tudom ajánlani, nem ragad nem szárít és tényleg jótékonyan hat a hajra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 26.

Niador

2021. január 23.

Nemrég határoztam el, hogy kipróbálom a curly girl method-ot, mert alapvetően jó alapanyag hozzá a hajam, 2b/2c típusú. Elég rossz állapotban van a hajam felső rétege a sok hajvasalástól, ezért kellett valami, ami előhozza a göndörséget a hajamban, de ápol is. Nos, ebben a termékben mindkét funkciót megtaláltam.
A CGM-et nem egészen tartom, mivel csak ezt a göndörítő krémet viszem fel a (még vizes) hajamra, hajhab vagy zselé nélkül, de így is nagyon szépen göndörödik, ahogy szárad. Másnapos és harmadnapos vizes frissítésnél is érzem, hogy ott van a krém a hajamban, ezért nem mindig szoktam újabb adagokat belenyomkodni, így is szépen újraformálódnak a tincsek.
Az illata kellemes, az állaga valóban krémes, könnyen eloszlatható a hajon, nem ragacsos. Aki nem extrém göndörséget akar elérni, csak a hullámos/göndör haját valahogy formába hozni, annak mindenképp ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Doori61

2020. augusztus 13.

Évekig tartó hajvasalás után el kellett ismernem, hogy feleslegesen erőltetem és roncsolom az amúgy hullámos hajamat, így mindenképp valami “curly”girl biztos terméket kerestem. A márkával már szemeztem egy ideje, de ezt a konkrét terméket csak vásárlás közben fedeztem fel. Nagyon megörültem, mert az illata isteni, és pont azt ígéri, amire szükségem lenne.
Otthon, hajmosás után már alig nedves hajra vittem fel 3 pumpálásnyit. Amit azonnal észrevettem, hogy szinte beitta a hajam. Nem ragad, nem zsíros. Előrehajtott fejjel, alulról fölfelé “dolgoztam” bele a hajamba, gondolván így tutira göndör lesz egy picit. Hát, ha hiszitek, ha nem, nekem csak egyenesebb lett tőle a hajam. Tény, hogy ilyen fényes nagyon régen volt, az illata DURVÁN tartós és nagyon de nagyon pihepuha hajat varázsol, de a lényeg nálam sajnos elmaradt. Ha bárkinek hasonló problémája van vagy tudna rá megoldást, az kérem ne tartsa magában. 🥺 Egyelőre 3*, mert amit ígér, azt nálam pont nem hozza, más hátránya nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Ibolya2020

2020. augusztus 4.

Hullámos, középhosszú hajam van, több styling terméket használtam már rá. A legtöbb hajhab nem adott megfelelő tartást a hajamnak. Ez a TRESEMMÉ hajformázó krém nagyon jól bevált számomra, szívesen használom, kellemes tapintású, szép hullámokat ad a hajnak, szárítás után. Nagyon elégedett vagyok a termékkel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

szilvia.bano

2020. március 12.

Számomra eddig ismeretlen márka. Gondolkoztam, hogy ezt vegyem- e meg, vagy az ugyancsak göndör hajra való hajhabot, de mivel a göndör hajra való habok általában elég gyengék, és nem adnak rendesen tartást, ezt próbáltam ki. Tartást szerintem ez sem nagyon ad, nem is volumenizál (bár ezt nem is ígérte), viszont nem kiöblítendő balzsamnak elég jó. Sűrű krém, figyelni kell rá, hogy ne használjunk belőle nagyon sokat, mert akkor hajlamos elnehezíteni a hajat. Nekem legalábbis, akinek vékonyszálú, lelapulásra hajlamos, göndör hajam van. Vastagabb szálú hajra lehet, hogy alkalmasabb. Amúgy egész jól táplálja a hajat. Az illata is rendben van-bár nem rajongok a kókusz illatért, ennek nincs sem műkókusz, sem túl édes illata, hanem olyan természetes kókusz illat, és nem túl sok, szerencsére nem tömény. Ár-érték arányban nagyon jó. Egy csilagot levonok, mert hajformázásra szerintem nem alkalmas-nem tudom miért úgy van feltüntetve, de hajápolónak jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

A glioxál egy szerves vegyület, a legegyszerűbb dialdehid. Antimikrobiális tulajdonságokkal rendelkezik, így a kozmetikumokban elsősorban tartósítószerként használatos, illletve ezen kívül illatanyagként is funkcionál. A magas EWG pontszámát annak köszönheti, hogy gyulladásos bőrreakciókat okozhat, nagyobb koncentrációban irritál, más összetevőkkel keverve pedig rákkeltő anyaggá alakulhat át.