Uma Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: junglequeen, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2015. január 21.

Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Száraz vagy normál bőrre, minden korosztálynak, érett bőrre is.

Igazi BB Balm fluid, melynek ránckisimító, bőrmegújító és szépítő hatása van. Hidratálja a bőrt, SPF15 fényvédelemmel véd a nap káros sugaraival szemben. Táplálja és feltölti a bőrt a benne található hialuronsavval. Láthatatlanul teszi széppé és egységessé a bőrt. Mindennap használható. A bőrön könnyen teríthető ecsettel és ujjal is.

tonic

2015. február 8.

Pocok
Valóban nem kapható, Németo-ból tudsz rendelni, persze bizonyos postaköltséggel. Én is onnan rendeltem,mert nagyon jó ez a termék, bár én a többi uma-t is szeretem, korábban nem is ismertem ezt a márkát.

Anni
Én a www.beautyplaza24.de-ról rendeltem, ott még kapható ez is meg a tartós vízálló alapozójuk is. Egy hasonló oldalon valami horror postaköltség volt, ugyan itt is van, de jóval kevesebb,mint a másikon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 8.

Pocok

Anni

Pocok1972

2014. október 2.

Jobb mint a Max Factor CC-je, nekem legalábbis ez jobban bejön. Nagyon könnyű, lágy textúrájú krém, árnyalata teljesen rendben van, úgy beissza a bőröm, mint egy hidratálót, és mégis fed. Nem alapozó, de amikor arra van szükség nem ezt használom. Hétköznapokra teljesen megfelel, könnyű a használata, kevés kell belőle, ára meg több mint baráti :) Biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 2.

Shea

2014. május 22.

Pozitív benyomás, szépen egységesít, a színe is jó (nem sötét, nem narancs). Tök jó összetevők. Szerelem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 22.

csokiskex

2014. április 18.

Először kritikusan fogadtam a leírását, de tényleg igaz. Szinte olyan, mintha semmi nem lenne az arcomon, mégis szépít. Olyan, mintha nem is fedne, de tényleg fed és egységesíti a bőrt. Nyáron szerintem ennél több nem is kell - legalábbis az én bőrömnek. Pont annyira fed, amennyire kell és teljesen feltölti a bőröm. Nagyon meg vagyok az UMA márkával elégedve, főleg az árával :-) Nem is tudtam, hogy a németeknek ilyen jó kozmetikumai vannak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 18.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.