Uma Cosmetics

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: junglequeen, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2014. november 5.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Akár 17 órán át vízálló, tartós, olaj-mentes, természetes ásványi alapozó

Magas a fedőképessége. Elsősorban zsíros és kombinált bőrtípusra javasolt, de normál bőrön is hasznáható. Nem mozdul a bőrön, beszívódást követően nem csúszkál el vagy fényesedik ki.

Bőrgyógyászatilag "nagyon jó" az eredménye. Érzékeny bőrűek is bátran használhatják.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Fioka

2015. október 3.

Egy netes rendelés során a 02-s bézs árnyalat került a kosaramba, mivel én vagyok hófehérke gondoltam jó lesz, csak később vettem észre, hogy az oldalon is írták, hogy az európai bőrszínhez a 01-t ajánlják. Sajnos a színe túl sötét (de ezért nem vonok le csillagot), így csak a kontúr alá, vagy világos alapozók sötétítéséhez tudom használni, ami nagy kár mert az állaga nagyon tetszik és tartós is, sajnálom, hogy most már nem tudok belőle világosabb árnyalatot beszerezni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 3.

Anna28

2015. január 13.

Már a második tégelyt fogyasztom. Zsíros, kombinált a bőröm, nagyon jól "kordában tartja". Bár délután egy kis púderos "frissítés" azért ráfér, de télen is, nyáron is állta a sarat.
Ár-érték arányban nagyon megfelelő! Nagyon sok alapozót kipróbáltam, drágábbat, olcsóbbat. Eddig - úgy tűnik - ez válik be leginkább. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 13.

Amea

2014. december 19.

A legvilágosabb és egy sötét árnyalat van belőle, ebből keverek bőrszínnek megfelelőt.
Kimondottan szeretem a márkát, sok jó termékük van, de ez az alapozó mégsem lett a kedvencem.
Ami jó:
Szépen oszlatható, egyenletes bőrfelszínt ad, szép árnyalatok, közepesnél picit erősebb fedés, de nem maszkos hatás, nem fénylik, meg olcsó is.
Ami nem jó:
A saját márkás primerrel nem barátok, igazán világos árnyalat nincs fehér bőrre és hajlamos foltot hagyni.

Megugrotta a négy csillagot azért, de már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 19.

Ami jó:
Ami nem jó:

Megugrotta a négy csillagot azért, de már nem gyártják.

LaurenC.

2014. július 31.

Nekem is a porcelain van meg. Könnyen eloszlik és valóban tart, közepes fedésű, bár én keveset teszek fel és primert használok alá, anélkül kicsit szárítana szerintem. Felveszi a versenyt drágább drogériás társaival az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

steffy

2014. július 4.

Nagyon-nagyon jó alapozó, könnyű, nincs maszkos érzés, stb. Könnyű használni. Az ára nagyon baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 4.

mgina007

2014. június 9.

Az egyik legjobb alapozó, amivel az utóbbi időben találkoztam, ár/érték arányban szuper, a MUP oldaláról 1600 Ft-ért megrendelhető. Gyönyörű fedés, ami még a nap végén is közel tökéletes.
Bővebb véleményt, reggeli és esti képet itt láthattok:

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 9.

Bővebb véleményt, reggeli és esti képet itt láthattok:

Oraculum

2014. május 27.

Szépen terül kevés kell belőle, a 01 Porcelain árnyalatot választottam, ami szerintem elég sötét, de nyárra, a napbarnított bőrömön szépen mutat.
Az ára barátságos, az adagolója higiénikus,remélem, hogy beválik hosszú távon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

csokissex

2014. április 16.

Közepes a fedése, de nekem álomszép lesz tőle a bőröm, amúgy sem szeretem az extra fedést, mert az olyan mű és maszkos. Kellemes az illata és szuper áron kapható. Új must have ez az UMA márka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.