UNE

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2013. június 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

flinda82

2014. július 11.

Szép a színe, jól eldolgozható, relatíve tartós is, de viszkettem és kipattogtam tőle. Újabb megerősítést kaptam arra, hogy intoletáns bőrre nemigen érdemes növényi/bio termékeket használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

Essie

2013. december 22.

Kb. 3-3,5 hónapja van meg nekem ez az alapozó, tehát még melegebb időben is tudtam tesztelni, amikor a bőröm nem szerette, picit ki is pattogott tőle estére. Most télen viszont ezzel nincs gond, szinte issza magába a bőröm. A ragyogásfokozó hatása miatt, szinte márványszerűvé tud válni az arcomon ha nem vagyok elég ügyes, és túl sokat teszek rá, ezért figyelni kell az adagolásra, (meg a púderezésre, pirosító megfelelő használatára).
Tapasztalataim alapján tehát csak megerősíteni tudom, amit Judiit írt, zsíros bőrre nem ajánlott a használata. Ettől függetlenül nem rossz alapozó szerintem, és még mindig be lehet szerezni akciós áron a Müllerben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 22.

Judiit

2013. június 28.

Szuper alapozó. Nekem legalábbis nagyon tetszik. A finise nem matt, mint ez a nevéből kiderül. aki zsírosabb börű szerintem kerülje is messzire :)
Tartóssága kb 6 óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 28.

Tartóssága kb 6 óra.

Antioxidánsok: Tocopherol, Buddleja Davidii Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Közönséges kakukkfű virágának és levelének a kivonata.  A CosIng az összetevőt maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), tonizáló, bőr javító összetevőnek kategorizálja. Paula Begoun szerint bár a kakukkfűnek antioxidáns tulajdonsága van, a benne található illatanyagok bőrirritálóak.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.