Urban Decay

Ár:   €19.80   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vtina85, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. június 30.

Ár:   €19.80
Kiszerelés:   3,4 g
Lelőhely:   külföld (Sephora), online
Kategória:   Sminkek szájra

100 árnyalatban kapható, 6 különböző finish-sel (comfort matte, cream, metalized, mega matte, sheer, sheer shimmer).

Octyldodecanol eo I i I al Kaolin 0 0Isodecyl Neopentanoate eo Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax 1 0Aluminum Starch Octenylsuccinate Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Oil eo Stearyl Benzoate eoCetyl Lactate eo Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina Polyethylene Cetyl Ricinoleate eo Alumina Dimethicone/ Bis-Isobutyl Ppg-20 Crosspolymer eoWater / Aqua Octyldodecyl Neopentanoate eo Caprylyl Glycol eo I h Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate a Tocopherol a I v 2 2Tocopheryl Acetate a I v 0 0Glycine Soja (Soybean) Oil eo 3 0Squalane eo 1 0Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil eo 1 0Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter eo 4 0Persea Gratissima (Avocado) Oil eo I h 3 0Shorea Stenoptera Seed Butter eoButyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract eo I h I gy Calcium Sodium Borosilicate Synthetic Fluorphlogopite Calcium Aluminum Borosilicate Polyethylene Terephthalate Citric Acid kh Polymethyl Methacrylate Silica Polybutylene Terephthalate Polylactic Acid Tin Oxide Red 28 Lake / CI 45410 sz Titanium Dioxide / CI 77891 sz Mica CI 42090 sz Red 7 Lake / CI 15850 szBarium Sulfate / Ci 77120

Ár: 3500 , Eladó: Petruss
Állapot: 2 alkalommal próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással postai kiszállítás esetén, vagy készpénzzel személyes átvétel esetén
Urban Decay The Ultimate Pair - Backtalk and Rush
Ár: 5000 Ft +posta , Eladó: horgi
Állapot: új, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: postán maradó, előre utalás
Dottir

2019. augusztus 11.

A Hitch Hike árnyalat van meg, imádom. A Temptalia szerint meleg tónusú szilvaszín. Ha ők mondják. Színtévesztőként nem nagyon vitatkoznék velük...Az állaga szuper, és gyönyörű ajkakat varázsol. Matt, de az a krémesen bársonyos matt, nem az ajkat összehúzó élettelen fajta. Önmagában picit szárít szerintem, de ha alásatírozok a Pupa szuperjól ápoló True Lips cerkájával, akkor egész nap puha marad a szám, a szín pedig gyönyörű intenzív. Ebéd után kopik kicsit, akkor rámentek, és estig kitart. Kicsit borsos az ára, de ennél drágábban vettem már sokkal gyatrább high end cuccot, úgyhogy bánja a kánya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Amadea

2018. szeptember 1.

Régóta kíváncsi voltam a Vice Lipstickekre, itt csaptam le (a jól ismert beauty-dealer vtina85-nél) a "66" fantázianevű darabra a Born to Run kollekcióból.
Maga a comfort matte finish, ahogy Kriszti is mondta, nagyon kellemes, nem kentem alá semmilyen ajakápolót, de nem szárít, kényelmes viselet. Néhány óra múlva érzem, hogy van valami a számon, de a húzódástól még nagyon messze van.
A színnel viszont kissé bakot lőttem, a Temptaliánál látható swatch (abszolút komfortszínű mályva) köszönőviszonyban sincs azzal, ami a az én számon látszik - ilyen se volt még, eddig minden rúzs olyan, vagy nagyon hasonló volt a valóságban, mint Christine képein -, rajtam eléggé nude, közel a vízihulla-effekthez, mert alapból nagyon világos a bőröm. Amúgy tetszik a szín, jön az ősz, a fodrászom hozzá passzoló új színt tett a hajamba:D, csak kicsit lesokkolt, hogy mennyire más. Majd megpróbálok kicsit játszani vele, kombinálni más színekkel.
Valami ilyesmi egyébként, ami ebben a postban látszik (amúgy az UD fotója):

A csomagolására viszont nagyon haragszom, könnyű kis műanyag. Ha a Catrice képes kb. ezerháromszáz forintért fém tokba önteni egy rúzst, az Urban Decay is tegye már meg ezért az árért...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Valami ilyesmi egyébként, ami ebben a postban látszik (amúgy az UD fotója):

Reni39946

2018. augusztus 14.

Stark Naked árnyalatot szereztem be. Ez ugyebár egy világosabb barnás nude, ami általában nem kifejezetten áll jól, ezt mégis bátran merem magában is felkenni. Az igazsághoz viszont, az is hozzá tartozik, hogy legtöbször ombre ajkat készítek vele, s valamilyen sötétebb szájceruzát vagy rúzst használok az ajkaim peremén, ezt pedig a belső részen. Nagyon jól pigmentált, teljes fedésű, matt rúzs, ami mindezek mellett nagyon kényelmes is. Nem szárítja az ajkaimat és hosszan tart is.
Azóta sikerült lecsapnom a BunBun nevű árnyalatra is és az is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Azóta sikerült lecsapnom a BunBun nevű árnyalatra is és az is imádom.

Moefoe

2018. augusztus 5.

Hideaway árnyalatban van meg. Az illata nem a legjobb, de nem zavaró, elillan, ahogy felkenem. Tartós, egységes, nekem tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

ginterzsofi

2018. július 10.

Love Drunk (Comfort Matte) es Sheer Rapture (Sheer) arnyalatokban rendeltem, es mindkettoert ODAVAGYOK. a matt ruzsok nehez mufaj, nem beszelve a vorosrol - a love drunk egy tokeletes, classy se nem tul rideg/hideg, se nem tul rozsaszines, selymesen matt, erosen pigmentalt arnyalat (az elso ami tenyleg passzol a vilagosabb hideg alaptonusu boromhoz), a sheer rapture pedig egy mindennapi rozsaszin, picit sotetebb csak mint a sajat ajkam szine es epp csak egy kicsi szint + fenyt ad hozza. <3 a piros hosszabb ideig meg nem volt rajtam, csak a nude, de az allaga egyelore szinten profi: nem szarit, nem kenodik. raadasul ahhoz kepest amilyen tokeletes, az ara is teljesen oke!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Kat1984

2018. április 14.

Magas minőségű, nehezen kopik le.Csak ajánlani tudom mindenkinek.Kenterbe veri a MAC rúzsaimat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 14.

HEva

2017. szeptember 4.

Felkészülve mentem oda az UD pulthoz, hogy melyik színeket fogom kirpóbálni, mert nem szeretem, ahogy ugrálnak körülöttem, miközben az egész pultot megpróbálják rám sózni. :) Viszont ha tudom nagyjából mit akarok, akkor sokkal többet tudnak segíteni.
Szóval kiszedtem kapásból 3 színt. A mattból nem volt készleten, így először a Rapture cream finisű árnyalatot kente rám az eladó. Annyira tetszett, hogy már vittem is a pulthoz, a másikat ki sem próbáltam. Ez az én színem a mindennapokra. Csak azt sajnálom, hogy a szájceruzát nem vettem meg hozzá, mert úgy az igazi. De nem akartam annyit bűnözni már... :)
Nagyon kellemes, hidratáló érzés viselni, nem nyalogatom a számat mint egy mattra száradó szájkence után. Nyilván nem is olyan tartós, de annyira szép maga a rúzs, hogy bármikor szívesen előkapom újrakenni.
(P.s. miért kerül többe a szájceruza, mint az ajakrúzs?? Úgy megvettem volna a hozzá tartozót, de basszus 20€ egy szájceruzáért?)

Update: december óta koptatom, mégmindig imádom. Remélem nemsokára újra eljutok egy Sephorába vagy találok egy UD standot valahol. Azóta elköltöztem onnan ahol vettem, nem tudom honnan fogom beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Marcsi66

2017. augusztus 14.

Minimum 3 Sephora (Milánó) meg volt,és nem tudta megvenni az új palettát a gyerekem,,,,nagy bánatában meglepett ezzel a rúzzsal Insanity,,ez egy barackos nude szín,Szép kiszerelés,ez már egy kis ékszer inkább,,hosszan tart,nem szárít,inkább ápol és puhítja az ajkat,egyenletesen kopik,Jó érzés viselni,komfortos kellemes állaga van,,,szívesen kipróbálnék még belőle,más árnyalatokat is

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 14.

ViktoriaT

2017. január 16.

Az összes rúzsom közül ez a kedvencem. Az 1993-as matt finishű árnyalat, amit használok napi rendszerességgel. Több rétegben a szájra ütögetve, és nem kenve a tökéletes nude árnyalatot kapjuk. Eléggé tartós, és bár nem a legolcsóbb rúzs, de szerintem az árát nagyon megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

bekobetti

2016. november 10.

A blacktalk szín van meg nekem, nem feltűnő árnyalat, hétköznapra abszolúte szerelem. Nem szárít, szép egységes színű, tartós. Csak szabaduljak be újra egy Sephorába, biztos veszek más színt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0