Uriage

Ár:   6696 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LA111, Módosítva: 2019. január 29.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Szemkrémek

Egyszerre hat a bőr öregedésének minden jele ellen és véd a károsító, a bőr korai öregedését okozó napi agresszióktól (kék fény, UV sugárzás, környezeti szennyezők, stressz, fáradtság stb.). Magas hatékonyságú ránctalanító öszszetevőkkel és az Uriage termálvíz jótékony hatásával láthatóan simítja a ráncokat és a finom vonalakat. Használatával a szem kontúrja napról napra simábbnak, pihentebbnek tűnik. Kitűnő sminkalap.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

zsofi13

2021. szeptember 13.

Szuper kis termek,ár érték aranyban abszolut rendben van; könnyu felvinni,kellemes állagu,az árához mérve is korrekt összetevőlistaja van,illetve ami külön dícséretet érdemel ezek mellett,hogy az extran érzèkeny szemkörnyèket sem bàntja.
Ami szamomra negativum,hogy mivel nincs zàrhatô fedele,îgy hajlamos néha beleszàradni az utolsò pumpàlàsnyi adagbòl, de ezt leszàmîtva abszolùt ,,megvenném" termek a piaci tarsaihoz képest is. A hosszútávú hatásairól még nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

agirika

2020. november 26.

Nagyon szépen hidratál, szerintem a szem alatti sötét karikák is halványulnak tőle rendszeres használattal. A ránctalanító hatásáról egyelőre nem tudok nyilatkozni, mert megelőzésképpen használom elsősorban, de maximálisan elégedett vagyok vele. Smink alá is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

Szelena

2020. október 8.

Jó összetevőjű, hatékony szemkörnyékápolót kerestem, és mivel több Uriage terméket is használok jó tapasztalatokkal, ezért utánanéztem, nekik milyük van? Az itteni jó vélemények alapján ezt meg is vettem. Mivel érzékeny a szemkörnyékem, ezért nem mindegy, hogy mit használok. Ez a krém eddig jól bevált. Hidratál, nem irritál és jól lehet rá sminkelni. Hogy csökkenti-e a ráncokat (elsősorban mimikai van), azt eddig még nem vettem észre. De a bőrömre jó hatással van, és ez már nagy előny. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 8.

Bella00

2020. augusztus 4.

Nekem sajnos még nem hozott nagy változást egyenlőre. Megvárom míg letelik az 1 hónap.
Remelem jó lesz,itt sok pozitív véleményt írtak.
Updatelek 1 hónap után ,most egyenlőre 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 4.

Remelem jó lesz,itt sok pozitív véleményt írtak.
Updatelek 1 hónap után ,most egyenlőre 3 csillag.

Nicole0709

2020. június 24.

1 hónapja használom a krémet, határozottan halványodtak a karikáim. Jó az állaga, könnyen kenhető, de valóban beszárad egy kicsi krém mindig a nyílásba sajnos. A szem alatti ráncokkal kapcsolatban nagy változást nem látok, de a karikákra jó :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 24.

GKatii

2020. június 20.

Ajándékba kaptam egy jól összeállított Uriage AGE protect csomagot amiben ez a szemránckrém is benne volt.
Könnyen kenhető, hamar beszívódik, nem irritálja a szemet, kevés is elég belőle mégis megfelelően hidratál. Nekem tökéletesen bevált. Én emellett a szemránckrém mellett maradok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 20.

PrincessBell

2020. március 31.

Nagyon hamar beszívódó, még is nagyon tápláló szemránckrém, így aki sminkel, annak is megfelelő lehet.
Negatívumokkal kezdem: az adagolóba néha beleszárad a krém és besűrűsödik, így néha többet nyom ki belőle az ember, mint szeretne. Ezen kívül retinol miatt terhesség alatt sajnos nem lehet használni.
Pozitívumok: nekem látványos a hatása a szem alatti karikákat illetően, kevésbé látszanak, mint eddig (színre is világosabb és felpüffedve sincs annyira, mint eddig), szépen feltölti a kis mimikai ráncokat és még egyszer sem irritálta a szememet.
Összességében a kortársaimnak tudom ajánlani megelőzés és karikás szem kezelésére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

Marvella

2020. február 23.

Több mint 3 hónapja használom a szemem alatti sötét karikákra kerestem valamit és meg is találtam sokat halványodtak a karikák. Plusz a szemem alatti milium (gríz) is kisebb lett a kicsik pedig el is tűntek. A bőröm elég zsíros és a szemem alatt is de ettől a krémtől megszűnt az is. Nálam ez a No.1 biztos hogy újra veszem. Könnyen felszívódik nem hagy zsíros érzést maga után illatmentes. A szemet se irritálja. Egy hátránya hogy az adogoló nyílásba beleszárad és egy “dugót” képez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 23.

Calanques

2019. november 17.

Több, mint fél éve kezdtem el használni, mert nekem már sajnos látványossá váltak a nevetőráncok a szemem sarkában és elmondhatom, hogy ez a krém tényleg jól hidratál. Tetszik, hogy nincs semmilyen illata, mert a szemkrémek, amiket korábban próbáltam, kicsípték az amúgy nem érzékeny bőrömet. Ezt a terméket nekem egy gyógyszertáros hölgy ajánlotta. Smink előtt mindig teszek, kevés is elég és tényleg szuper jól működik, gyorsan beszívja a bőröm.

A két dolog, ami negatív lehet vele kapcsolatban, hogy mivel retinol van benne, azt írja, hogy terhesség alatt nem használható, illetve, hogy habár tökéletes az adagolás, hiába használom minden nap, időnként besűrűsödik egy kis kukaccá a krém és egy része így kárba vész, mert az nem olyan jól elkenhető. Viszont még így is nagyon sokáig elég, szerintem megéri az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

RitaJudit

2019. október 28.

Hasonló tapasztalattal rendelkezem, mint az előttem szólók. Nem vagyok túl ráncos, de már elmúltam harminc, rossz a szemem, hajlamos vagyok hunyorogni, ha elfelejtek szemüveget húzni itthon reggel, így azért mimikai ráncok vannak, szóval megelőzöm a nagyobb bajt. Nem irritálja a szemem, ami nagyon ritka. Hosszútávú hatásról még nem tudok beszámolni, de a termékcsalád részeként használva adok neki egy kis időt, hogy meglássam milyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Antioxidánsok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Dimethiconol, Polyglycerin-3 , Sodium Hyaluronate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Diglycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.

Gombaellenes tartósítószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2