Uriage

Ár:   8490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Milva07, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 28.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ránctalanító krém normál vagy száraz bőrre SPF30 fényvédelemmel, mely egyszerre hat a bőr öregedésének minden jele ellen és véd a károsító, a bőr korai öregedését okozó napi agresszióktól (kék fény, UV sugárzás, környezeti szennyezők, stressz, fáradtság stb.). SPF30 UV védelemmel gazdagított összetétele tökéletesen védetté és hidratálttá teszi a bőrt. Kitűnő sminkalap.

• Megelőzi és korrigálja a bőröregedés jeleit - Láthatóan simítja a ráncokat és a finom vonalakat, csökkenti a bőr feszességének vesztését és a teltség hiányát, visszaadja a bőr ragyogását, vitalitását és egységesebbé teszi az arcszínt.
  • Védi a bőrt - Véd a bőr idő előtti öregedését okozó környezeti szennyezőktől és a mobiltelefonokból és egyéb képernyőkből származó, bőrre káros mesterséges kék fénytől (BLB szabadalom).
  • Hidratál - Uriage termálvízben és növényi viaszokban (akác, napraforgó) gazdag összetétele hatásosan hidratálja a bőrt.

Amiel

2019. május 18.

Lassan 1 hónapja használom, eddig teljesen elégedett vagyok. Könnyed állaga van, szépen beszívódik, nem hagy maga után ragacsos fehér réteget. Én nem érzem kellemetlennek az illatát, számomra semleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

estrella13

2019. május 13.

Majdnem féláron vettem télen, de még így sem mondanám, hogy megérte. Eleinte tetszett a könnyed állaga, és, hogy viszonylag gyorsan beszívódik. Kicsit olajos, de ez önmagában nem lenne zavaró, ami viszont nagyon is az, az a szaga. Nem igazán szeretem a parfümös arcápolókat, és ez egy kifejezetten erősen illatosított termék, amiből a fényvédő szaga nagyon kiérződik (gondolom ezt próbálják elnyomni a sok parfümmel). Szerintem nálam apró pattanásokat is okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

zoja

2019. február 24.

Isofillt és isodense-t is használtam, sajnos megszüntették, pedig imádta a vízhiányos mégis zsíros, krémeket utáló, pattanásokra hajlamos bőröm. Évekig meg volt oldva az arcápolásom, erre sitty-sutty megszüntettek valamit ami jó volt. A patikában ahol venni szoktam, adtak egy csomó mintát ebből, hogy próbáljam ki. Nekem sajnos nem jó. Az illata nagyon erős, nem szívódik be és konkrétan egy fénylő olajréteget hagy az arcomon, amit azonnal le kell mosnom, mert olyan érzés mintha étolajjal kentem volna be az arcom. Többször napokkal később újra és újra megpróbáltam, mindig ugyanaz volt az észrevételem, úgyhogy nem veszem meg és kezdhetek keresgélni, valami könnyű hidratálókrémet, ami beszívódik és nem komedogén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

Mila85

2019. január 27.

Szeptemberben kezdtem el használni, egészen október végéig, amikor is sejtettem hogy lehet kismama vagyok, ezért a retinol tartalma miatt abbahagytam a használatot. Én nagyon megszerettem ezt a cuccot és alig várom hogy újra használhassam. Tényleg szuper kívül belül, nem irritálta az érzékeny arcomat, primerként is szuper, jó rá sminkelni. Hidratál is, bár én mindig rétegelek alá hialuronos cuccokat. Nagyon jó ez a pumpás megoldás, nagyon elegáns az egész termék. Abszolút ajánlom vegyes és száraz bőrre is. Hiányzik, de most megelégszek mással:)
Szerintem ez a protect vonal azoknak lesz nagy kedvence akik utálnak több dolgot használni, ez olyan minden egyben. Számomra ez a fényvédős változat volt az amit be tudok illeszteni, mert amúgy külön van aham, lactic savam, c vitamin stb. Lustább napokra is jók lehetnek, majd kíváncsi vagyok mások véleményére, én még jó ideig nem fogok retinolos cuccokat tesztelni:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

felicity94

2019. január 12.

Pár napja kaptam egy termékmintát, a szokásos tasakos kiszerelés helyett egy rettentő cuki mini tubusban, ami meglepő módon nekem négy napig is kitartott :O ma fogyott el, és ilyen hosszas tesztelés után határozottan állíthatom hogy nagyon tetszik, ez lesz a következő kedvenc krémem. Az illata mesés. Szolid, friss, tiszta. Fehér színű, kicsit folyósabb állagú de azért érezhető hogy nem egy vizes, túl könnyed krém. Nagyon tetszik a 30-as fényvédő faktor (habár télen ennek sok hasznát nem veszem. Nyáron viszont nagyon praktikus, hogy nem kell külön napvédő arckrémre költeni). Ez a kék fény védelem baromi jó dolog, azonnal éreztem a hatását. Sokat ülök képernyő előtt és nap végére mindig irritált, ég, kipirosodik, szinte lángol az arcom a mesterséges fényektől. Ezzel a krémmel az arcomon ilyet egyáltalán nem tapasztaltam. Megfelelően hidratál, nagyon gyorsan beszívja a bőröm, azonnal lehet rá sminkelni. A ráncokra nem tudom, hogy milyen módon hat, nálam ez egyelőre elhanyagolható szempont. Tökéletes, mert nem nehezíti el a bőrömet, nem fénylik az arcom mint egy diszkógömb, de mégis érezhetően hidratál. (az én száraz bőrömnek még nyárra sem lesz sok) Mindenképpen beszerzek egy ilyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Theobroma Cacao Seed Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Diglycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gombaellenes tartósítószer.